کنکور ۱۴۰۲ بر اساس مصوبه جدید کنکور شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود.


سازمان سنجش اعلام کرد: به اطلاع می رساند آزمون سراسری ۱۴۰۲ بر اساس مصوبه فوق الذکر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود. جزئیات فنی و اجرایی این آزمون پس از تایید شورای سنجش و پذیرش دانشجو اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سازمان سنجش کوتاه آمد و در اطلاعیه ای اعلام کرد که بر اساس مصوبه جدید کنکور شورای عالی انقلاب فرهنگی، کنکور ۱۴۰۲ را برگزار می کند.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به موجب ماده واحده تکمیل و اصلاح سیاست‌ها و آیین‌نامه‌های سازمان سنجش و پذیرش متقاضیان تحصیلات عالی (بعد از متوسطه) شورای عالی انقلاب فرهنگی ۱۷/۰۳/۱۴۰۱ که در تاریخ ۲۵ تیرماه سال جاری ابلاغ شد، طبق ماده ۱۰ مصوبه فوق از تاریخ تصویب لازم الاجرا می باشد.با پوزش از کلیه داوطلبان عزیز و اولیای محترمشان یادآور می شویم. که آزمون سراسری ۱۴۰۲ بر اساس مصوبه فوق الذکر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار خواهد شد.جزئیات فنی و عملیاتی این آزمون در سازمان سنجش و پذیرش پس از تایید شورا به اطلاع خواهد رسید.

عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی دیر به این سازمان ابلاغ شده و نمی توان داوطلبان کنکور را بلاتکلیف نگه داشت. امتحان

وی تاکید کرد: آزمون ۱۴۰۲ بر اساس قوانین و مصوبات آزمون ۱۴۰۱ برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید