کهلز برای جلوگیری از پیشنهادهای خصمانه تصاحب، از “قرص سمی” استفاده می کند


Kohl’s می‌گوید که پیشنهادات اخیر برای خرید فروشگاه‌های زنجیره‌ای، ارزش کسب‌وکار آن را کم‌ارزش می‌کند و گفت که در حال اتخاذ یک طرح حقوق سهامداران برای جلوگیری از هرگونه تصرف خصمانه است.

طرح حقوق سهامداران که بلافاصله اجرایی می شود و به عنوان “قرص سمی” شناخته می شود، قرار است در فوریه منقضی شود. ۲، ۲۰۲۳، شرکت جمعه گفت.

فرانک سیکا، رئیس هیئت مدیره کهل در بیانیه ای گفت: “ما درجه بالایی از اعتماد به استراتژی تحول کول داریم و انتظار داریم که اجرای مداوم آن منجر به ایجاد ارزش قابل توجهی شود.” هیئت مدیره متعهد است که در راستای منافع سهامداران عمل کند و به ارزیابی دقیق هر فرصتی برای ایجاد ارزش ادامه خواهد داد.

این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که Kohl’s در هفته‌های اخیر چندین پیشنهاد خرید دریافت کرده است. طبق گزارش ها، شرکت سهام خصوصی Sycamore Partners ماه گذشته در مورد معامله احتمالی با Kohl’s تماس گرفته بود. گروهی به نام Acacia Research، که توسط صندوق سرمایه گذاری فعال Starboard Value LP حمایت می شود، برای هر سهم ۶۴ دلار یا حدود ۹ میلیارد دلار پیشنهاد داد.

در آن زمان شرکت Kohl’s Corp. مستقر در Menomonee Falls، ویسکانسین، گفت که هیئت مدیره آن در حال بررسی پیشنهادات است.

زنی در حالی که کیفی با برچسب Kohl's در دست دارد در حال خرید و نگاه کردن به لوازم خانگی در یک کوهل است.
Kohl’s می‌گوید پیشنهادهای خرید متعددی که دریافت کرده است، زنجیره خرده‌فروشی را کم ارزش کرده است.
سرویس اخبار چین از طریق گتی ایماژ

این پیشنهادات تنها یک هفته پس از انتشار نامه‌ای منتشر شد که از Kohl’s خواست در صورت عدم اقدام زنجیره‌ای برای بهبود تجارت و افزایش قیمت سهام، گزینه‌های استراتژیک، از جمله فروش، را بررسی کند. این سرمایه گذار گفت که قصد دارد فهرستی از نامزدهای مدیر را در مجمع سهامداران Kohl در سال جاری معرفی کند، مگر اینکه کهلز تصمیم به پذیرش برخی تغییرات بگیرد.

در آوریل ۲۰۲۱، کهلز اعلام کرد که سه عضو مستقل را به عنوان بخشی از توافقی که با یک گروه سرمایه گذار فعال کلیدی که شامل Macellum بود، به هیئت مدیره خود اضافه می کند. علاوه بر Macellum، این گروه شامل Ancora Holdings، Legion Partners Asset Management و ۴۰۱۰ Capital نیز بود.

کارت های هدیه کهل در داخل یک سرمه با یک خریدار و فروشنده در پس زمینه دیده می شود
Kohl’s یک هفته پس از آن که یک صندوق تامینی فعال از Kohl’s خواست تا در صورت عدم اقدام زنجیره ای برای بهبود نتیجه کسب و کار خود، گزینه هایی از جمله فروش را بررسی کند، شروع به دریافت پیشنهادات خرید کرد.
رویترز

این خرده فروش روز جمعه گفت که کمیته مالی خود را برای هدایت بررسی مداوم هرگونه ابراز علاقه تعیین کرده است. این کمیته منحصراً از مدیران مستقل تشکیل شده است. Kohl’s و هیئت مدیره همچنین با مشاوران مالی از جمله Goldman Sachs و PJT Partners کار می کنند و از گلدمن ساکس خواسته اند تا با طرف های ذینفع تعامل داشته باشد.

این شرکت قرار است در نشست سرمایه گذاران خود در ۷ مارس، سرمایه گذاران را در مورد برنامه های خود به روز کند.

سهام کهل در اواسط بعد از ظهر جمعه ۲.۵ درصد افزایش یافت و به ۶۰.۰۶ دلار رسید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر