کوخینی نژاد: من برنج و سبزی تولید می کنم و خانواده ام روی زمین کار می کنند


یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی می گوید: در این شرایط اقتصادی که مردم به مسائل مالی دست و پنجه نرم می کنند، نمایندگان از هر گونه تجملات اعم از کفش، لباس و ساعت پرهیز کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جبار کوچنژاد نماینده منبیان، رشت و خمام مجلس شورای اسلامی در خصوص تاخیر مجلس در تعیین تکلیف قانون انتخابات گفت: متاسفانه مجلس همواره بحث قانون انتخابات را مطرح می کند. در سال آخر قابل قبول نیست. به نظر می رسد اکنون بهترین زمان برای بازنگری و اصلاح قانون انتخابات است چرا که برخورد با این قانون در سال آخر انتخابات این شبهه را ایجاد می کند که نمایندگان به نفع خود این قانون را تصویب می کنند.

وی افزود: در واقع شرایط مجلس نهم و دهم این بود که در سال آخر عمر مجلس بحث قانون انتخابات را مطرح کردند که اقدام درستی نبود.

کوچی نژاد در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد که سطح اقتصادی معیشتی نمایندگان با عوام جامعه برابری می کند.

عضوکمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: به عبارت دیگر جلال جلاله نماینده مردم نیست و باید با ملت هماهنگی بیشتری داشته باشد و بسیاری از خواسته های شخصی خود و خانواده خود را نادیده بگیرد چرا که اگر اینطور است که نماینده نمی تواند نماینده باشد تا ادعای نمایندگی مجلس داشته باشد.

کوچ نژاد با اشاره به سطح زندگی خود اظهار داشت: تفاوت سطح معیشت نمایندگان با مردم به خود مردم بستگی دارد و بسیاری از نمایندگان مانند مردم عادی زندگی می کنند. مثلاً من کشاورزی دارم، برنج و سبزی تولید می کنم، زندگی شخصی ام را تامین می کنم، حتی خانواده ام هم روی زمین کار می کنند، توقعشان خیلی کم است.

این نماینده شورای اسلامی در پایان یادآور شد: به نماینده امر شده است که زندگی خود را بیشتر با زندگی مردم عادی تطبیق دهد تا با زندگی ثروتمندان، زیرا نزدیک بودن به ثروتمندان به معنای دوری از مردم است. . بنابراین معتقدم نماینده باید در این شرایط از خود گذشتگی نشان دهد.یکی از نشانه های ایثار در شرایط کنونی این است که انسان به خواسته های شخصی خود بی اعتنا باشد و از ثروت برای کمک به او استفاده کند. همنوع..

به اشتراک بگذارید