کوری پوجولز کارمند فلوریدا دانکین که به دلیل توهین نژادی مشتری وونل کوک را به طور مرگبار مشت کرد به حبس خانگی محکوم شد.


یکی از کارمندان دانکین در تامپا، فلوریدا، متهم به مشت زدن مرگبار به مشتری که در سال گذشته از توهین نژادی علیه او استفاده کرده بود، پس از اعتراف به جرم جنایت به دو سال حبس خانگی محکوم شد.

این کارگر، کوری پوجولز، ۲۷ ساله، روز دوشنبه توسط قاضی تامپا دستور داده شد تا ۲۰۰ ساعت خدمات اجتماعی را انجام دهد و در یک دوره مدیریت خشم شرکت کند.

پلیس تامپا گفت این حادثه حوالی ساعت ۱:۳۰ بعد از ظهر روز ۴ مه در محل دانکین در ۴۱۰ خیابان ۵۰ جنوبی رخ داده است.

طبق سوابق دادگاه، مشتری، وونل کوک، ۷۷ ساله، که سفید است، برای سفارش قهوه از ماشین عبور کرده بود و از عدم ارائه خدمات عصبانی بود. در حین رانندگی، کارمندان دانکین در شنیدن او با مشکل مواجه شدند و او شروع کرد به فریاد زدن در مورد خدمات ضعیف بر سر آنها.

به گفته دادستان، کارمندان به کوک، یکی از افراد عادی در مؤسسه، گفتند که آنجا را ترک کند، اما او ماشینش را پارک کرد، به داخل رفت و با کارمندان پرخاشگر و توهین لفظی کرد.

FOX 13 Tampa Bay گزارش داد که Pujols از یکی از همکارانش خواست تا با پلیس تماس بگیرد که منجر به مشاجره بین او و کوک شد.

وقتی پوژولز که سیاه پوست است از کوک خواست که آنجا را ترک کند، پلیس گفت کوک او را یک توهین نژادی خطاب کرد.

پلیس گفت وونل کوک (تصویر) کوری پوژولز را در جریان درگیری در دانکین فلوریدا یک توهین نژادی نامید.
پلیس گفت وونل کوک (تصویر) کوری پوژولز را در جریان درگیری در دانکین فلوریدا یک توهین نژادی نامید.
وزارت اجرای قانون فلوریدا

به گفته ایستگاه، پوجولز سپس دور پیشخوان راه می‌رفت و از کوک خواست که دیگر او را با این توهین صدا نکند، اما وقتی کوک این کار را کرد، پوژولز با مشت به فک او زد.

کوک افتاد و سرش را به زمین کوبید. او را به بیمارستان منتقل کردند و سه روز بعد در آنجا جان باخت.

کالبد شکافی نشان داد که او دچار شکستگی جمجمه و کوفتگی مغزی شده است.

پس از این حادثه، پوژولز ابتدا به قتل عمد متهم شده بود. بر اساس گزارش FOX 13، دادستان ها توافق نامه Pujols را پذیرفتند، او موافقت کرد که به اتهام کمتر جنایت اعتراف کند.

گریسون کام، سخنگوی اندرو وارن، دادستان ایالت هیلزبورو، گفت که دادستان ها در تصمیم خود “کل شرایط” را در نظر گرفتند، که شامل فقدان سابقه جنایی پوژولز، جوانی او و این واقعیت بود که او قصد نداشت باعث شود تامپا بی تایمز گزارش داد که مرگ کوک.

کام گفت: «دو عامل اصلی، رویکرد تهاجمی قربانی نسبت به متهم و همه افرادی بود که با متهم کار می‌کردند، و اینکه قربانی مکرراً احتمالاً تهاجمی‌ترین و توهین‌آمیزترین اصطلاح را در زبان انگلیسی به کار برد.

سوابق دادگاه نشان می دهد که کوک یک مجرم جنسی ثبت شده بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر