کوین دورانت، استفن ای. اسمیت از ESPN را یک “متنفر مطلق” می نامد.


کوین دورانت به دنبال استفن آ. اسمیت بر سر تصاحب این ستاره بزرگ است.

شخصیت برجسته ESPN شنبه شب در “شمارش معکوس NBA” گفت، اگر دورانت نتواند با نتز قهرمانی را به ارمغان بیاورد در حالی که واریرز بدون او پیروز شود، در نهایت بیش از هر چیز دیگری به دلیل ترک گلدن استیت شناخته می شود. دورانت از توییتر استفاده کرد تا به او شلیک کند.

دورانت در توییتی نوشت: «استیو، از آنجایی که تصمیم گرفتی از ESPN برای پیشبرد برنامه های شخصی خود استفاده کنی، مطمئنم که عوامل شما این داستان را برای شما اجرا خواهند کرد، اما اگر فکر می کنید این چیزی است که حرفه من توسط من تعریف شده است، پس شما به طور کامل از این داستان استفاده می کنید. متنفر. جعبه کردن خدا سخت خواهد بود.»

دورانت نیز توییت کرده بود: در اسمیت زمانی که برداشت را در اوایل هفته تکرار کرد، «وحشیانه».

واندا مادر دورانت نیز به اسمیت پاسخ داد شنبه در توییتر

«شما دوباره با نظرات محدود-تفکر-منفی-روایی- طعمه-دار خود به آن مشغول هستید. چه زمانی بهتر ظاهر می شوید؟ مهمتر از آن، کی از این حماقت خسته می شویم؟ او نوشت.

اسمیت پاسخ داد به آخرین توییت دورانت صبح یکشنبه، که به او می‌گوید “بسیار را متوقف کند” او گفت که برای روایت دورانت که می‌گوید ممکن است اتفاق بیفتد، “ریشه‌دار نیست” اما “آن را طوری می‌خواند که من می‌بینم.”

مطمئناً درست است که انتقال دورانت به بروکلین طبق برنامه پیش نمی رود. نتز در تلاش برای به دست آوردن جذابیت است و آینده Big 3 آنها زیر سوال است. جیمز هاردن در مرکز شایعات تجاری قرار دارد، از جمله اینکه ممکن است به سیکسرز واگذار شود و کایری اروینگ به دلیل دستور واکسن نیویورک سیتی قادر به انجام بازی های خانگی نیست.

تصویر ترکیبی از استفان ای. اسمیت از ESPN و کوین دورانت مهاجم نتس.
استفن ای. اسمیت، سمت چپ، می‌گوید کوین دورانت را می‌توان به خاطر جدایی‌اش از گلدن استیت بیشتر از سایر دستاوردهایش شناخت.
توییتر / ESPN؛ کوری سیپکین / نیویورک پست

در همین حال، وریرز در رده دوم کنفرانس غرب قرار دارد و دوباره مانند مدعیان قهرمانی به نظر می رسد منهای دورانت، که قبل از پیوستن به ایروینگ در بروکلین در آژانس آزاد، دو عنوان با گلدن استیت کسب کرد.

اسمیت گفت که برای مفسران ناعادلانه است که این دوگانگی را به‌عنوان تأملی در مورد KD تلقی کنند، اما خاطرنشان کرد که با این وجود چنین خواهند کرد. و اگرچه هنوز هیچ کس چیزی برنده نشده است، تصور اینکه دورانت در مرکز داستان باشد، آسان است، اگر جنگجویان موفق شوند عنوان را به منطقه خلیج بازگردانند.

پس از اینکه او در سال ۲۰۱۹ تیم را ترک کرد، آنها ابتدا به دلیل مصدومیت های زیادی از مسابقه پلی آف خارج شدند. اما سال گذشته آنها بازی play-in را انجام دادند و با بازگشت Klay Thompson و فهرستی جوان شده در سال جاری، آنها شبیه به خود قدیمی خود هستند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر