کیتی مالونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تام شوارتز در فیلم Vanderpump Rules ورزشی می‌کنند


بوبا-بای.

کیتی مالونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تام شوارتز، ستاره های Vanderpump Rules، ۱۲ سال است کدام ممکن است اجتناب کرده اند هم کنار هستند.

شوارتز سه شنبه عصر در ادعا ای تمدید شده در اینستاگرام اظهار داشت: «این می تواند یک عامل گروتسک است. “چگونه می توانم عشق ۱۲ ساله را در یک واحد پست اینستاگرامی دهان آب کن کنم؟ اجتناب کرده اند کدام تصویر استفاده کنم؟ خواه یا نه فونتی برای پراکندگی موجود است؟

او همچنان جستجو در رد شایعات فشرده است.

“ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتی در جاری جدایی هستیم. ممکن است خیلی کنار هم قرار دادن نیستم اجتناب کرده اند عبارت “d” bc استفاده کنم. خیلی درد دارد. مطمئنا، قلبم درد می تدریجی، با این حال خوشایند هستم.

او سپس گفت کدام ممکن است او انتخاب گرفته است او را انصراف تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این زوج با توجه به اتصال شخصی گفتگوهای “مفید” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “مولد” داشته اند. او علاوه بر این اظهار داشت کدام ممکن است بافت می‌تدریجی «سکوت» است کدام ممکن است اجتناب کرده اند مردمان بخواهیم به حریم شخصی‌شان احترام بگذارند.

او نوشت: «به همین دلیل اجتناب کرده اند ممکن است می‌خواهم مهربان باشید. ممکن است به هیچ وجه ارائه می دهیم ظلم نکرده ام. اگر در ۹ سال قبلی VPR تماشا می‌کردیم، همین کار را برای او یا او انجام می‌دادم. مفهوم بصری در گذشته اجتناب کرده اند میلاد تحریف شده است [sic] گزیده هایی اجتناب کرده اند این حاضر را در شکسته نشده می خوانید: ممکن است اجتناب کرده اند لذت بهشت ​​را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین می گویم.

او با توجه به عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکار بیشتر بودن به ممکن است چیزهای زیادی آموخت.

او اگرچه ناراحت بود، با این حال اظهار داشت کدام ممکن است عروسی آنها را “شکست” نمی‌داند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: “نگرانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنجشی {وجود ندارد}.”

«در نظر گرفته شده نمی‌کنم ما به هیچ وجه زوج‌های مانکن باشیم. شاید ما یک طلاق الگوی هستیم. ممکن است در نظر گرفته شده می کنم موضوع مشکوکی است.»

“پس حالا ساکت خواهم ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای فینال بار کدام ممکن است صحبت خواهم کرد، دوستت دارم باب. باشی دائمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه وقت در مرکز ممکن است خواهی بود. روی الاغ ممکن است؟ احتمالا بیش از حد نیست.

او چندین عکس اجتناب کرده اند اتصال آنها {در سراسر} این زوج اضافه کرد.

نمایندگان مالون را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز بلافاصله به تذکر صفحه ۶ پاسخ ندادند.

کیتی مالونی و تام شوارتز در A.D. "قوانین واندرپمپ" دوباره وصل شوید.
دنبال کنندگان Vanderpump Rules طی سال‌ها شاهد فراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشیب‌های این زوج بوده‌اند.
براوو

دنبال کنندگان زوج براوو برای اولین بار در ۱۰ مارس شایعات زیادی را برانگیختند مبنی بر اینکه مالونی دیده شده است است کدام ممکن است حلقه عروسی شخصی را همراه خود ستاره سابق استازی شرودر نخواهد گذاشت.

یکی اجتناب کرده اند مشتریان اینستاگرام گفت: بازو چپ به خوانایی هیچ حلقه ای را آرم نمی دهد.

همراه خود این جاری، یک ماه پیش، مالونی، ۳۵ ساله، را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز، ۳۹ ساله، همچنان در وضعیت خوبی ، از خودنگاره روز ولنتاین به خوانایی در یک واحد گروه ازدواج طلایی دیده می شد.

او {در این} سلفی شیرین نوشت: جمعه است، ممکن است عاشقم.

طبق مبانی Vanderpump، این زوج در اتصال تمدید شده مدت شخصی همراه خود سبدها زیادی گذراندن شدند – پاره کردن، عصبانیت، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بحث های انفجاری.

همراه خود این جاری، در فصل نهم سال ۲۰۲۱، مالونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز این درام را پایین اوج گذاشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدام ممکن است در عروسی شخصی به خوبی حرکت می کنند.

همراه خود این جاری، آنها باقی مانده است همراه خود مشکلاتی گذراندن بودند، اجتناب کرده اند جمله بحث بر اوج خرید و فروش جدید در شلونز شوارتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکار تجاری جدیدش تام سندووال، شوارتز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساندیس.

کیتی مالونی، لیزا واندرمپمپ و تام شوارتز در حال صحبت کردن هستند. "قوانین VanderPump."
مالونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز در کل فصل نهم اختلافات کمتری داشتند.
براوو

مالونی آخر یک قدم به عقب سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود یک ساندویچ فروشی همراه خود دوست دخترش آریانا مادیکس، چیزی با توجه به او خلق کرد.

مالونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز در حالی کدام ممکن است علیرغم استفاده نکردن اجتناب کرده اند فرآیند های پیشگیری اجتناب کرده اند باردار بودن در امتحان شده برای باردار شدن بودند، اجتناب کرده اند بازدید تولد شخصی گزارش دادند.

در ژانویه، مالونی در صفحه ۶ اظهار داشت کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز “فعالانه در امتحان شده برای باردار بودن بودند.”

تام شوارتز و کیتی مالونی با هم روی فرش قرمز ظاهر می شوند.
مالون به ما اظهار داشت کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز امتحان شده برای باردار شدن را در ژانویه متوقف کردند.
فریزر هریسون

ممکن است نمی‌خواهم چنین فشاری به خودم، ازدواجم وارد کنم. [Schwartz]، بر روی هر کسی. ممکن است اجتناب کرده اند جایی کدام ممکن است هستم انصافاً راضی هستم.»

مالون را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوارتز در سپتامبر ۲۰۱۰ همراه خود یکدیگر اتصال برقرار کردند. در آگوست ۲۰۱۶ در یک واحد مراسم چوبی مقابل دوربین های براوو عروسی کردند.

او را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان نزدیکش کدام ممکن است متوجه شدند او به طور قانونی عروسی نکرده است، در جولای ۲۰۱۹ به لاس وگاس بازدید کردند به همان اندازه عروسی شخصی را ادعا کنند.رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر