کید راک «بیا برویم براندون» بایدن را منتشر کردکید راک جنجالی تک آهنگ جدیدی منتشر کرده است که رئیس جمهور بایدن و دکتر فاچی را در مورد دستورات واکسیناسیون و سایر سیاست ها تضعیف می کند. فاکس نیوز گزارش داد که خواننده و ترانه سرای Redneck Paradise آهنگ جدید خود را دوشنبه به همراه دو نفر دیگر ترک کرد تا تور آتی خود را تبلیغ کند.

آهنگ Rabble “We Humans” با آهنگی با دکتر آنتونی فاچی، متخصص بیماری های عفونی برجسته جهان آغاز می شود. از زمان شیوع، اپیدمیولوژیست در خط مقدم اقدامات ضد کووید بوده است.

نام اصلی او، رابرت جیمز ریچی، فریاد می زند: “Who f-k Fauci”. ماسک بزن، قرصاتو بخور، حالا یک نسل کامل بیمار روانی!

در یک بن بست چهار دقیقه ای، یکی از حامیان مغرور ترامپ فریاد زد: «اما کووید نزدیک است، او به شهر می آید، ما باید سریع عمل کنیم، مرزهایمان را ببندیم. جو بایدن این کار را می کند، رسانه ها آن را می پذیرند، بیگ دان این کار را انجام می دهد و آنها آن را نژادپرستانه می نامند.

تورم به عنوان حداقل دستمزد در حال افزایش است. پس همه چیز یکسان است. هیچ چیز تغییر نکرده است.

در همین حال، خوانندگان، خواننده “تولد دوباره” را که رمز ناگفته “f-k جو بایدن” “Let’s Go Brandon” را تکرار می کند، در میان نفرین کنندگان رئیس جمهور قرار می دهند.

راک در یک ویدیوی فیس بوک اخیر برای We The People توضیح داد که ملودی هارد راک-رپ از جنون جهان در چند سال گذشته و از سیاست و قطبی شدن و عدالت اجتماعی الهام گرفته شده است. .”

او گفت: «می دانید، من از حامیان دائم ترامپ هستم و مدام مورد حمله رسانه ها قرار می گیرم. ”

علی‌رغم پیام تک جناح راست، «ما مردم» با درخواست از آمریکایی‌هایی که از نظر سیاسی دچار اختلاف شده‌اند به جمع شدن پایان می‌دهد.

راک درخواست کرد: “ما باید برای آزادی حقوق خود بجنگیم.” و همه نباید موافق باشند. همه مون خونمون قرمز میشه به من گوش کن داداش. زمان عشق و اتحاد است.

راک اولین موسیقی‌دانی نیست که علناً با ضد رقص مخالفت می‌کند. در یک ویدیوی یوتیوب که اوایل این هفته منتشر شد، اریک کلپتون، نماد موسیقی راک بریتانیا، گفت افرادی که در برابر کووید واکسینه شده بودند در «هیپنوتیزم» بودند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر