کیم کارداشیان تمایل دارد یک نمایندگی حقوقی “سودآور” سازماندهی تنبل


کیم کارداشیان جاه طلبی های بزرگی برای حرفه حقوقی شخصی دارد.

او در داستان جلد شخصی کدام ممکن است در روز جمعه، آوریل ۲۰۲۲ آشکار شد، به ووگ هنگ کنگ اظهار داشت: “ممکن است نیاز دارم زمانی یک موسسه حقوقی سودآور تحمیل کنم.”

کارداشیان، ۴۱ ساله، اظهار داشت کدام ممکن است در اقامت شخصی علاوه بر این قبولی در آزمون «بیبی بار» کالیفرنیا در دسامبر ۲۰۲۱ «هیچ وقت به این سختی کار نکرده است».

مگ می‌گوید: «ممکن است مجبور بودم در هر دقیقه اجتناب کرده اند اقامت‌ام دردسرساز بررسی کنم. ممکن است واقعاً با توجه به اصلاح سیستم عدالت کیفری سرگرمی‌زده هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌خواهم اجتناب کرده اند کسانی حفاظت کنم کدام ممکن است بافت می‌کنند به خطا محکوم شده‌اند.»

اسکیمز، یک وکیل سودآور کدام ممکن است در سال ۱۹۹۵ برای “کارکنان رویایی” OJ Simpson کار می کرد، به این در نظر گرفته شده کرد کدام ممکن است چگونه پدر فقیدش، رابرت کارداشیان، او برای وکیل شدن شد.

او می گوید: «بودن همراه خود پدرم در محل کار قطعاً روی ممکن است تأثیر گذاشته است. سال هاست کدام ممکن است امتحان کردن این در روح ممکن است بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون به این را امتحان کنید خوشحال از می کنم.»

رابرت کارداشیان و کیم کارداشیان بیرون ایستاده بودند.
رابرت کارداشیان، پدر این ستاره واقعیت، وکیل بود.
گتی ایماژ

کارداشیان افزود کدام ممکن است روزی کدام ممکن است کار تلویزیونی شخصی را همراه خود عنوان «یکپارچه همراه خود کارداشیان» آغاز کرد، همه وقت آرزوی وکیل شدن را داشت.

او می‌گوید: «وقتی به مصاحبه‌های عجیب و غریب در نظر گرفته شده می‌کنم، وقتی افراد اجتناب کرده اند ممکن است می‌پرسیدند اگر فیلم «KUWTK» نسازم چه کار می‌کنم، همه وقت واقعاً دوست داشتم یک بازپرس جنایت هر دو وکیل باشم. حضور {در این} جاده کاری مرا به پدرم نزدیک‌تر کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک کردن این کدام ممکن است به افراد کمک می‌کنم باعث می‌شود در طولانی مدت روز بافت خوبی داشته باشند.

پس اجتناب کرده اند اینکه کارداشیان ۳ بار {در این} آزمون مردود شد، در آزمون «کودک بار» کدام ممکن است شناخته شده به عنوان آزمون روال دانشجویان سال اول حقوق شناخته تبدیل می شود، قبول شد.

“این سرراست نبود هر دو به ممکن است گرفت. ممکن است در کل ۲ سال ۳ بار {در این} آزمون مردود شدم، با این حال هر بار بلند شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر امتحان شده کردم به همان اندازه اینکه به سختی درس را تمام کردم!!!”

سلفی گرفتن کیم کارداشیان در حین مطالعه.
او در آزمون «بیبی بار» در ماه دسامبر قبول شد.
کیم کارداشیان / اینستاگرام

وی افزود: “وکلای ارشد به ممکن است مشاوره اند کدام ممکن است این می تواند یک بازدید غیرقابل دستیابی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشوارتر اجتناب کرده اند مسیر عادی مدرسه حقوق است، با این حال این تنها انواع ممکن است بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حضور در همین جا را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مسیر درست حضور در موفقیت بافت فوق العاده خوبی دارم. نیازها ممکن است. ”

کارداشیان مشتاق نبرد برای اصلاح زندان بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۲۰۱۸ همراه خود دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا با توجه به عدالت کیفری تحقق کرد.

پدر مingسس شکوه KKW در کل طلاقش اجتناب کرده اند کانیه وست در جاری بازرسی امتیازات حقوقی شخصی {بوده است}. آگهی. آنها در فوریه ۲۰۲۱ تقاضا طلاق دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوایل این ماه اجتناب کرده اند تذکر قانونی مجرد بودند.

پاییز قبلی، او آغاز به تحقق همراه خود پیت دیویدسون، ستاره سریال «شنبه ساعت شب خشمگین» کرد کدام ممکن است «دخترم وکیل است» را خالکوبی کرد.