«کیوان امام وردی» به اعدام محکوم شد و عنوان دقیق شکایت موکلم تجاوز جنسی بود.


شیما گوش، وکیل مدافع پنج شاکی خصوصی پرونده امام وردی کیوان، اعلام کرد که دادگاه بر اساس رای بدوی دادگاه برای متهم «حکم اعدام» صادر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، وکیل مدافع پنج شاکی خصوصی پرونده کیوان امام وردی از صدور حکم “اعدام” متهم توسط دادگاه بر اساس رای بدوی دادگاه خبر داد.

شیما قوشه با بیان اینکه او به عنوان وکیل پنج شاکی خصوصی در پرونده کیوان امام مجازات شده است، گفت: امام کیوان به اتهام فساد مالی به اعدام محکوم شد.

قوش در خصوص این حکم و آنچه شاکیان در این پرونده پیگیری می کنند، گفت: عنوان دقیق شکایت موکلم تجاوز به عنف است و مطالب مربوطه را که در رای دادگاه ذکر شده انجام می دهیم و در بحث غرامت سکوت می کنیم. قطعا اعتراض می کند.

در تابستان ۲۰۱۹، موجی از افشاگری ها علیه «کیوان امام وردی» متهم به تجاوز و تجاوز در توییتر آغاز شد.

پیش از این نیز چند کاربر توییتر با انتشار تصاویری از گفتگوی خود با امام وردی در شبکه های اجتماعی گفته بودند که به منزل امام وردی دعوت شده و پس از مستی یا بیهوشی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند.

سرانجام در اوایل شهریورماه ۱۳۹۸، حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران از دستگیری فردی که اخیراً مطالب و گزارش هایی مبنی بر آزار جنسی دانشجویان دختر در توییتر منتشر کرده بود، خبر داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شاکیان خواست برای شکایت از این مرد با پلیس امنیت عمومی تهران تماس بگیرند تا از هویت آنها توسط پلیس محافظت شود.

به اشتراک بگذارید