گزارش نشان می‌دهد که نوجوان به طور تصادفی در تشک ورزشگاهی که بالا کشیده شده بود جان خود را از دست داد


بر اساس یک گزارش جدید، یک نوجوان سیاه‌پوست در جورجیا که ۹ سال پیش جسدش را در یک تشک ورزشی پیچ خورده در دبیرستانش پیدا شد، در یک تصادف عجیب کشته شد.

اشلی پاولک، کلانتر شهرستان لوندز، هرگونه جنایت مربوط به مرگ کندریک جانسون ۱۷ ساله در سال ۲۰۱۳ در دبیرستان لوندز در والدوستا را رد کرد.

پل در ماه مارس با توجه به نظریه هایی مبنی بر اینکه فردی نوجوان را کشته و مقامات حقیقت را پنهان کرده اند، پرونده را دوباره باز کرد.

پاولک در مقاله ۱۶-۱۶ خود نوشت: “همه شواهد، شهادت ها، مصاحبه ها، شهادت هیئت منصفه و حتی اجبار و ارعاب صریح برخی از افرادی که مورد بازجویی قرار می گیرند، چیزی برای اثبات چیزی که منجر به مرگ کندریک جانسون شود، ایجاد نمی کند.” خلاصه صفحه تحقیق او

کلانتر اضافه کرد که پس از بسته شدن تحقیقات اولیه بدون هیچ گونه اتهام جنایی، تبدیل شدن تحقیقات به شکار جادوگران را “ناراحت کننده و غیراخلاقی” دانست. پاولک که در زمان مرگ کندریک در سمت خود نبود، پرونده بازگشایی شده خود را بر اساس ۱۷ جعبه مواد ارائه شده توسط مقامات فدرال استوار کرد.

کنت و ژاکلین جانسون در کنار بنری روی SUV خود ایستاده اند که پسر مرحومشان کندریک جانسون را نشان می دهد.
مادر کندریک جانسون، ژاکلین، قول داد که به تلاش برای بازگشایی تحقیقات فدرال پس از حکم تصادفی بودن مرگ پسرش ادامه دهد.
AP
معترضان در راهپیمایی عدالت برای کندریک جانسون، تابلوهایی را در دست دارند.
شایعاتی مبنی بر اینکه کندریک به قتل رسیده است پس از کالبد شکافی دوم که شواهدی مبنی بر ضربه‌های شدید به گردن او پیدا کرد، به وجود آمد.
گتی ایماژ
معترضان در جریان تجمع عدالت برای کندریک جانسون در ساختمان کنگره ایالت جورجیا تجمع کردند.
اشلی پاولک، کلانتر شهرستان لوندز، گفت که تبدیل شدن این تحقیقات به شکار جادوگران پس از بسته شدن تحقیقات اولیه، “ناراحت کننده و غیراخلاقی” بود.
گتی ایماژ

او نظریه های پنهان کاری را رد کرد و گفت که شهادت ۵۸ نفر و چندین کالبد شکافی را بررسی کرده است.

او در این گزارش که روز چهارشنبه منتشر شد و توسط WCTV به دست آمد، نوشت: «هر فردی که به این پرونده به طور عینی نگاه کند، می‌داند که به دلیل دخالت بسیاری از آژانس‌ها و بازرسان، پنهان کردن هیچ مدرکی غیرممکن خواهد بود.

کندریک اولین بار صورتش را در یک تشک ورزشگاهی پیچ خورده در ژانویه پیدا کردند. ۱۱، ۲۰۱۳ و مرگ او به طور تصادفی توسط مقامات محلی چند ماه بعد اعلام شد. اولین کالبد شکافی از سه کالبد شکافی روی این نوجوان نشان داد که او بر اثر خفگی جان خود را از دست داد و مقامات تشخیص دادند که احتمالاً هنگام تلاش برای بازیابی کفش‌هایی که در آنجا ذخیره کرده بود در تشک گیر افتاده است.

عکسی از صحنه اصلی که در آن جسد پیدا شد.
کندریک ابتدا صورتش را در یک تشک ورزشی پیچ خورده پیدا کردند و مقامات محلی مرگ او را تصادفی اعلام کردند.
اداره کلانتری شهرستان لوندز

وزارت دادگستری ایالات متحده تحقیقات خود را در سال ۲۰۱۶ بسته و گفت که “شواهد کافی برای حمایت از اتهامات جنایی فدرال پیدا نکرده است.”

اما در کالبد شکافی دوم بر روی جسد نبش قبر شده نوجوان شواهدی مبنی بر ضربه‌های شدید نیرویی بر گردن او یافت شد و تئوری‌هایی مبنی بر قتل کندریک مطرح شد.

پاولک از مردم خواست قبل از قضاوت درباره آنچه اتفاق افتاده، یافته ها را بخوانند.

نموداری که نشان می دهد چگونه جسد پیدا شد.
مقامات بر این باور بودند که کندریک در حین تلاش برای بازیابی کفش هایی که در آنجا ذخیره کرده بود، در تشک گیر افتاده بود.
اداره کلانتری شهرستان لوندز

کلانتر در گزارش خود گفت: “در پایان، من کاملاً مطمئن هستم که هنوز گروهی وجود خواهد داشت که معتقد است بازی ناپسندی وجود داشته است.”

جکی جانسون، مادر کندریک، به شبکه تلویزیونی WSB-TV گفت که به تلاش برای بازگشایی تحقیقات فدرال ادامه خواهد داد.

تو ۱۷ جعبه چیزی پیدا نکردی؟ او گفت. “این احمقانه ترین دروغی است که می توانستید بگویید. ما از قبل می دانستیم که در چه تیمی هستید. شما در تیم عدالت نیستید.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر