گل محمدی: امیدوارم تیم ملی جلو بیفتد پرسپولیس درون خانواده تمرین نمی کند


سرمربی پرسپولیس گفت: همه ما سرزمین مادری خود را دوست داریم. برای همه آرزوی آرامش و نیکی دارم، نمی خواهم از مواضع من جور دیگری تعبیر شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از آنا، یحیی گل محمدی درباره آخرین وضعیت پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر اظهار کرد: یک هفته است که دوباره تمرینات خود را آغاز کردیم و این تعطیلات را هم برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم به خوبی از آن استفاده کنیم. از همه روزها برنامه تمرینی و بازی های تدارکاتی طراحی شده و به دنبال برگزاری اردوی خارج از کشور هستیم اما مسائل نگران کننده ای در روند آماده سازی تیم وجود دارد.

وی ادامه داد: به هر حال با حضور در جام جهانی در نیم فصل، تعطیلات کنونی شرایط خاصی است که باید با برنامه ریزی دقیق از آن بهره برد. در حال حاضر بدون تیم ملی تمرین می کنیم و در چند روز آینده با مس کرمان و فولاد بازی دوستانه خواهیم داشت. متاسفانه بازی دوستانه روز پنجشنبه مقابل تیم ستاره سرخ به دلیل بارندگی و وضعیت زمین ورزشگاه کاظمی برگزار نشد که از مسئولان و مربیان این تیم عذرخواهی می کنم.

لغو این بازی به برنامه های تدارکاتی ما لطمه زده است، سرمربی پرسپولیس گفت: وضعیت اردوی خارجی که از ۱۶ تا ۲۷ آذرماه برگزار می شود نامشخص است. به باشگاه گفته ام که در همه کشورهای ممکن اردو برگزار کند. برای این تاریخ با هیچ تیمی برای انجام بازی تدارکاتی صحبت نکرده ایم و منتظر مشخص شدن وضعیت اردوی برون مرزی هستیم. امیدوارم بتوانم طبق برنامه مدونی که آماده کرده ایم، دوران آماده سازی تیم را در تعطیلی لیگ پشت سر بگذارم.

گل محمدی در خصوص تمرین نکردن و اعتصاب نکردن بازیکنان پرسپولیس گفت: اینها مسائل خانوادگی است و حل می شود. من نمی خواهم وارد جزئیات شوم. به طور کلی در مورد الزامات فصل قبل اختلاف ریاضی وجود دارد که حل شده است. مدیران باشگاه و اعضای تیم رابطه بسیار خوب و ارتباط خوبی دارند. مهمتر از همه این است که مدیرعامل باشگاه آقای درویش و اعضای هیئت مدیره برای حمایت از تیم تلاش می کنند و بازیکنان نیز برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کنند. بقیه مشکلات حل می شود، سوخت اضافه نکنید.

وی یادآور شد: بازیکنان امیدوارند پنالتی سال گذشته لغو شود زیرا متاسفانه در سال هایی که قهرمان شدیم و داستان تاریخی پوکر و GLOT را ساختیم و به فینال آسیا صعود کردیم، ارقام از الزامات کسر شد. بنا به درخواست تیم و باشگاه ممکن است هر فصل این کار انجام نشود. تکرار می کنم، این چیزی است که بازیکنان می گویند. باشگاه همچنین اعلام کرد که در تلاش هستیم تا با توجه به هدایت تیم، جریمه ۵ درصدی هیئت مدیره را لغو کنیم. الان هم با استراتژی باشگاه و همدلی باشگاه و تیم این مشکل حل شده است. تاکید می کنم این موضوع درون خانواده است و حل خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص ارزیابی خود از وضعیت تیم ملی و حریفانش در جام جهانی گفت: این بزرگترین اتفاق فوتبالی است که هر بازیکنی دوست دارد برای کشورش بازی کند و در این تورنمنت بزرگ عملکرد خوبی داشته باشد. ما گروه آسانی نداریم، انگلیس، ولز و آمریکا همه نقاط قوت خود را دارند. از طرفی سخت ترین بازی ما مقابل انگلیس بسیار مهم است و بازیکنان ما باید با تمرکز و آمادگی بالا وارد این بازی شوند. امیدوارم با حمایت فدراسیون، درایت کادر فنی و تلاش تیم ملی شاهد نتایج خوب و قابل احترامی باشیم. ما نسل و تیم خوبی داریم و می توانیم معادلات را بشکنیم.

گل محمدی درباره انتقاداتی که به تیم ملی می کند، گفت: من هم مثل بقیه به عنوان بازیکن سابق تیم ملی می خواهم تیم ملی نتیجه بگیرد، برای کادرفنی و تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. می دانم جام جهانی مهم ترین اتفاق زندگی یک فوتبالیست است و در کارنامه آنها ردپایی می گذارد، اما از طرف دیگر انتظاراتی هم وجود دارد. در این شرایط بازیکنان کار سختی دارند و امیدواریم در این مدت عملکرد خوبی داشته باشند تا انشاالله بتوانیم برای اولین بار وارد گروه شویم. اگر امیدی داریم که به ثمر بنشینند، باید از نظر روحی و روانی زمینه سازی کنیم.

وی یادآور شد: همه ما سرزمین مادری خود را دوست داریم. برای همه آرزوی آرامش و نیکی دارم، نمی خواهم از مواضع من جور دیگری تعبیر شود. درباره تیم ملی هم شاگردان یا دوستان فعلی و سابقم در تیم ملی هستند و برایشان آرزوی موفقیت ندارم. افتخار تیم ملی و نتایج خوب برای فوتبال کشور است و امیدوارم این جام جهانی نتیجه خوبی برای ما باشد. ملی پوشان نیز امیدوارند که جامعه فوتبال در این شرایط سخت و مشکلات مستمر به آنها کمک کند که به عنوان یکی از افراد خوب فوتبال درک می کنم. به شخصه امیدوارم تیم ملی و به خصوص شاگردانم عملکرد خوبی داشته باشند و با دستان پر به خانه برگردند.

به اشتراک بگذارید