گیلان با توجه به روند صعودی کرونا در استان ۱۰۱ پروژه بهداشت عمومی را تا پایان امسال به اتمام می‌رساند.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اعلام اینکه تا پایان امسال ۱۰۱ پروژه عام المنفعه سلامت تکمیل می شود، گفت: از این تعداد ۲۹ طرح در صورت دریافت اعتبار ظرف یک هفته دولت فعلی آماده افتتاح و بهره برداری است. ”

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور ارسلان سالاری رئیس دانشگاه، معاونین و جمعی از مدیران ستادی با حضور مجازی مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد. . روسای بیمارستان های استان در سالن جلسات ریاست جمهوری.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این دیدار با تجلیل از اعیاد قربان و غدیر اظهار داشت: این اعیاد بیانگر بندگی انسان به خداوند متعال و راه مسئولیت پذیری ولایت است.

پروژه های مشترک دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سپاه ۳۰ میلیارد تومان اختصاص یافته است.

معاون اجرایی رئیس جمهور دکتر وی با اشاره به دیدار اخیر با مرتضوی افزود: در این جلسه که به منظور پیگیری تصویب سفر رئیس جمهور برگزار شد، حدود ۳۰ میلیارد تومان برای پروژه های مشترک دانشگاه گیلان اختصاص یافت. مکان یابی علوم پزشکی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه

۱۰۱ پروژه بهداشتی تا پایان امسال تکمیل می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اعلام اینکه ۱۰۱ پروژه عام المنفعه بهداشتی تا پایان امسال تکمیل می شود، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۹ طرح در صورت تامین اعتبار در هفته دولت فعلی آماده افتتاح و بهره برداری است.

۲۰ طرح سلامت محور در گیلان در ستاد اجرایی فرمان امام راه اندازی شد.

سالاری از پروژه مشترک پروژه های عمرانی با ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) خبر داد: در آینده نزدیک عملیات اجرایی ساخت ۲۰ پروژه بهداشتی و درمانی در گیلان با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) آغاز می شود. سفارش.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر لزوم تلاش همه جانبه برای جذب اعتبارات تا پایان سال مالی تاکید کرد و افزود: زمان جذب اعتبارات در وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه محدود است، از این رو مبنای بودجه است. دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید با معاونت ها و مدیریت هماهنگ شود.

تسویه کلیه حقوق پرسنلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تا خرداد ماه سال جاری

حقوقی همچنین با اعلام اینکه معوقات پرسنلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تسویه می شود، خاطرنشان کرد: تمامی پرداختی های پرسنلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تا خرداد ماه سال جاری آماده پرداخت است و پرسنل واحدهایی که پرداخت ها تحت نظر آنها معوق است، خواهد بود. مسئول .

وی همچنین از پرداخت تمامی معوقات تجهیزات پزشکی، بازار و اندوخته مستمری بازنشستگان تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد.

روند صعودی کرونا در گیلان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با اشاره به روند افزایشی ابتلا به کرونا در گیلان خاطرنشان کرد: فعال سازی مراکز جامع سلامت شهری و روستایی، راه اندازی خانه های بهداشت و خانه های بهداشت برای غربالگری و واکسیناسیون باید در دستور کار قرار گیرد.

حمایت از جمعیت و برنامه های جوانان یک اولویت اساسی در کشور است

سالاری برنامه حمایت از جمعیت و جوانان را یکی از اولویت های اساسی کشور برشمرد و خاطرنشان کرد: به نظر می رسد برنامه حمایت از جمعیت و جوانان در استان مورد توجه قرار نگیرد.

وی با اشاره به تقاضای قابل توجه خدمات دندانپزشکی در استان گفت: در کنار افزایش نظارت میدانی دستیاران پزشکی و آموزشی، ایجاد مراکز ویژه دندانپزشکی در برخی شهرستان ها ضروری است.

داروهای کمیاب و تخصصی در داروخانه های مرجع دانشگاه علوم پزشکی گیلان توزیع شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تامین داروهای خاص و کمیاب ارزان و به موقع را یکی از اولویت های دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و گفت: ایجاد داروخانه مرجع در هر شهر یکی از الزامات اساسی است که باید به آن توجه شود. بلافاصله در دستور کار قرار گیرد، زیرا معتقدیم بیمار باید دارویی را که در داروخانه ها یافت نمی شود در داروخانه دانشگاه پیدا کند.

گفتنی است در این جلسه علاوه بر معاونان و مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بسیاری از مدیران شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان های استان به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. حفظ و بهبود سلامت.

به اشتراک بگذارید