گیلبرت گوتفرید همراه خود ادای احترام به کمیک ها جشن گرفت


پس اجتناب کرده اند در حال مرگ {غم انگیز} خوب طنز ترجیح، نمادهای کمدی در جاری ادای احترام به گیلبرت گوتفرید هستند.

در حال مرگ گاتفورد در روز سه شنبه دنیای علاقه را تکان داد. دنبال کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی celeb هنگام در حال مرگ این طنز در سن ۶۷ سالگی پیام های دلچسبی نوشتند.

کانن اجتناب کرده اند اوبراین گاتفرید شناخته شده به عنوان “عصبی ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرم کننده دارترین چیزی کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی دیده ام” توصیه کرد.

ممکن است اجرای گیلبرت را در سال ۱۹۸۵ دیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی مورد الهام بخش قرار گرفت، اظهار داشت: “ممنونم، خیلی ممنون.”

سپس به مدت ۱۰ دقیقه صدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها “متشکرم” را تکرار کرد. آبورن او در توییتر نوشت.

«آنچه دیدم فوق العاده عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرم کننده دار بود. ببخشید کدام ممکن است این کمدی شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرم کننده دار را اجتناب کرده اند انگشت دادم.

جان استوارت خواستار افتتاحیه گاتفرید شد. این یکی اجتناب کرده اند بهترین لذت های اقامت ممکن است بود. گیلبرت می افزاید: «این اراده خواهید کرد را اجتناب کرده اند {نفس کشیدن} باز دارد.

جف راس در پستی صمیمانه در اینستاگرام اجتناب کرده اند “دوست خارق العاده” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “پدر عظیم” شخصی توصیه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: “{هیچ کس} مرا اینقدر می خنداند.”

“{هیچ کس} این بافت را به ممکن است نداد. او خوب دوست خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب پدر عظیم بود. ”…

جف راس

Roastmaster General در اینستاگرام نوشت: دیشب باید همراه خود گیل خداحافظی کنم. او {به آرامی} در خواب سر خورد (در کمال سوال کردن، می دانم) اجتناب کرده اند خوب بیماری عضلانی غیر معمول کدام ممکن است مدتی است او را آزار می دهد. او همه را شناخته شده به عنوان خوب قهرمان به کار گرفت – به همان اندازه آخر کار را انجام داد.

“{هیچ کس} این بافت را به ممکن است نداد. او برای مکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیلی جوان دوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدر بزرگی بود. خیلی مراقب ممکن است بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قلبم سر خورد.

مارک مارون گوتفرید را تشویق می کند از آنها «واقعاً اصیل» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «همان» هستند.

ممکن است ۴۰ سال است کدام ممکن است مجذوب کمدی هستم.» او نوشت ریچارد لوئیس سرگرم کننده دار. “خواهید کرد نمی توانید سرگرم کننده دار تر باشید.”

مدت کوتاهی پس اجتناب کرده اند گوش دادن به خبر در حال مرگ {غم انگیز} گوتفرید، بیل بور برای اولین بار به یاد آورد کدام ممکن است او را خشمگین دیده است.

“درود بر باشی، گیلبرت گاتفرید! وقتی برای اولین بار او را خشمگین دیدم، جکی کندی کمترین کار را انجام داد: “یادت می آید جکی مکان بود؟” او نوشت.

کمیک تام گرین گوتفرید در بالا، به عنوان یک "کمیک متخصص، هنرمند و محرک."
کمیک تام گرین گوتفرید او را شناخته شده به عنوان خوب طنز، باهوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرک عظیم توضیح دادن می تنبل.
اسکات روت / Invision / AP

جیسون الکساندر، ستاره Seinefield می‌گوید: «دردسرساز می‌توان سرگرم کننده را پیدا کرد.» او نوشت. “چه پاداش ای. ممکن است او را به خوبی نمی شناختم با این حال آنچه را کدام ممکن است به اشتراک می گذاشت واقعاً دوست داشتم. برای خانوار اش آرزوی بهزیستی دارم.

کمیک تام گرین گوتفرید او را شناخته شده به عنوان خوب طنز، باهوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرک عظیم توضیح دادن می تنبل. با ادای احترام اووی افزود: کمدی امشب {غم انگیز} است.

“گیلبرت گوتفرید آن روز مرا به سرگرم کننده انداخت. ممکن است نتوانستم کارم را انجام دهم.” او در توییتر نوشت. «کمیک انصافاًً اورجینال را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبیه به آدم مهربان را انتخاب کنید و انتخاب کنید متواضع در پایین صحنه. دلم برایش خوب شده است. “

گاتفرید در سال 2008 با باب ساجت ظاهر شد.
گاتفرید در سال ۲۰۰۸ همراه خود باب ساجت به نظر می رسد شد.
A.P.

اجتناب کرده اند گوتفرید همسرش کارن، دخترش لیلی ۱۴ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرش مکس ۱۲ ساله به یادگار مانده است.

بیوه باب سیج، عمومی ریزو، نظری شگفت آور برای طنز نوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر “دوستی ویژه” او را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساگیت تاکید کرد.

او اظهار داشت: «باب گیلبرت را فوق العاده دوست داشت. او در توییتر نوشت.

ریزو در یک واحد پست اینستاگرامی تصویری اجتناب کرده اند قوس نشسته پایین میز همراه خود گاتفرید، نورم مک دونالد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جفری راس به اشتراک گذاشت. این پیش نمایشی اجتناب کرده اند پست اینستاگرامی گوتفرید پرانرژی صندلی راحتی است.

این وبلاگ نویس وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید شکسته نشده داد: “را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشقم را برای بهتر از دوستم جف بفرست، از اجتناب کرده اند انگشت دادن گیلبرت برای او دردناک تر است.” اکنون به شریک زندگی a فوق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید محکم او در نظر گرفته شده می کنم. عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت فراوان برای خانوار.

باب گیلبرت فوق العاده به آنها کنجکاوی داشت، آنها دوستی خاصی داشتند.

عمومی ریزو

در حال مرگ خوب طنز فینال مورد اجتناب کرده اند هفت ماه قبلی است کدام ممکن است وارد دنیای کمدی شده است. در سپتامبر ۲۰۲۱، آفتاب مک دونالد، کدام ممکن است در سن ۶۱ سالگی درگذشت، خشمگین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید بود.

شوهر رایس را انتخاب کنید و انتخاب کنید طنز ترجیح ساگیتات در ژانویه در سن ۶۵ سالگی درگذشت.

ساجت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاتفرید برای مدت زمان بسیار طولانی همراه خود هم دوست بوده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات در دنیای کمیک همراه خود هم برخورد می کنند. در ماه آگوست، گوتفرید در پادکست ساجت، باب ساگیت همین جا برای شماست.

گاتفرید مدت کوتاهی پس اجتناب کرده اند در حال مرگ نابه‌هنگام ستاره فول هاوس در ژانویه، ادای احترامی صمیمانه به ساجت در اینستاگرام نوشت.

او در آن نقطه در اینستاگرام نوشت: “ادامه دارد در شوک هستم. تعدادی از روز پیش همراه خود باب صحبت کردم.”