«یاسر تقوی» به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان + متن حکم


یاسر تقوی دبیرکل انجمن کتابخانه های عمومی کشور با قدردانی از خدمات پریسا کرمی در دوره مدیریت اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، طی حکمی گیلوان را به سمت مدیرکل کتابخانه های عمومی و دبیرکل کتابخانه های عمومی کشور منصوب کرد. انجمن استان گیلان.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مهدی رمضانی دبیرکل انجمن کتابخانه های عمومی کشور با قدردانی از خدمات پریسا کرمی در دوره مدیریت اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، طی حکمی یاسر تقوی را منصوب کرد. گیلوان به عنوان مدیرکل کتابخانه عمومی و دبیرکل انجمن کتابخانه های عمومی استان گیلان منصوب شد.

متن حکم به شرح زیر است:

جناب آقای یاسر تقوی گیلوان

سلام
نظر به تعهد، مسئولیت‌پذیری، مهارت‌های فرهنگی و اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم شما را برای مدت دو سال به سمت «مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و سرپرست دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گیلان» منصوب می‌کنم.

بی شک رسالت دینی، انقلابی و ملی همه مدیران فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسداری از پویایی و اعتبار آرمان ها و پاسداری محتاطانه و علمی از آنهاست. انجام این وظیفه مهم و زیبا که در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به‌عنوان یک واجب فرهنگی مشهود است، مستلزم توجه دلسوزانه و آگاهانه به نکاتی است که در طراحی و اجرای برنامه‌های رعایت آنها تأکید می‌کنم:

توجه به برنامه ریزی و تعیین اهداف و فراهم آوردن امکانات برای تحقق آنها، سازماندهی وظایف ستادی برای ایجاد بهره وری و مشارکت کارکنان، کنترل فرآیند، نظارت عینی و خالصانه بر آنها، توجه ویژه به خدمات رسانی به اعضا و برقراری ارتباط نزدیک. با مردم، استفاده از سرمایه انسانی، ارتباط صمیمانه با کتابداران، تلاش در انجام وظایف محوله، هماهنگی با سایر مراکز و نهادهای فرهنگی استان بویژه با انجمن های کتابخانه های عمومی استان، هدایت به موقع و مسئولانه در جهت توسعه جغرافیایی و فرهنگی کشور. کتابخانه ها، توانمندی های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان.

نوسازی و کارآمدی حاصل از انجام وظایف فوق، تحقق اساسی ترین رسالت نهاد کتابخانه های عمومی کشور که ترویج فرهنگ کتاب، کتابخوانی و دانش است را نوید می دهد.

توفیق جنابعالی را در انجام وظایف سازمانی از درگاه خداوند مهربان خواستارم و امیدوارم اعتماد جنابعالی به نهاد کتابخانه ها پاسخی شایسته به احترام مردم شریف آن مرز و بوم داشته باشد. شکرگزاری و کارما.

مهدی رمضانی
دبیر کل

گفتنی است یاسر تقوی متولد ۱۳۶۰ دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات است. وی پیش از این به عنوان معاون مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان فعالیت می کرد.

به اشتراک بگذارید