یکی از ویژگی های اولیای الهی این است که در برابر نابودی بشر پاسخ می دهند


حجت الاسلام «سعید مهدوی» در یادواره شهید هادی مهرآزاد در گلزار شهدای راش اظهار داشت: یکی از ویژگی های اولیای الهی پاسخگویی به تباهی بشریت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیار میرزا، حجت الاسلام «سعید مهدوی» در یادواره شهید هادی مهرآزاد در گلزار شهدای امت با بیان اینکه شهدای زیادی در منطقه ما هستند که سرمایه های معنوی و هویتی ما هستند، اظهار کرد: این شهدای مدافع حرم هستند. جبهه باطل همیشه در مقابل جبهه حق است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه شهید هادی مهرزاد در زمان رژیم فاسد پهلوی از طبیعت پیروی کرد، تصریح کرد: شهید مهرزاد خود الگوی پیامبر اکرم (ص) و امام حسین (ع) بود.

وی خاطرنشان کرد: شهید مهرآزاد جان خود را فدای آرمان های خود کرد.

مهدوی با تاکید بر اینکه نماز اول وقت شهید مهرآزاد همیشه برپا بود، افزود: امروز دشمنان با جنگ رسانه ای سعی در انحراف نسل جوان از ارزش های مورد نظر شهدا دارند.

وی تصریح کرد: یکی از ویژگی های اولیای خدا این است که به نابودی بشر پاسخ می دهند.

وی در ادامه مراسم «سید رسول منفرد» با اذعان به اینکه مرحوم قاسم آشتیانی یا غیرت خودش آن دستاوردها و افتخارات را رقم زد، به این واقعیت اذعان داشت که باید از غیرت برای ترساندن دشمن استفاده کرد.

رئیس حوزه هنری گیلان با بیان اینکه شهید تهران، مقدم و سایر دانشمندان برای پیشرفت کشور غیرت داشتند، گفت: قاعدتاً هیچکس مخالف منطق نیست، اما غیرت دشمنان است که از عقل گرایی دوری کنند.

وی تاکید کرد که این نامه نشانه یک تحقیق رسمی ضد انحصار در ایران نیست، بلکه نشانه یک تحقیق رسمی ضد انحصار در ایران است.

اشتراک گذاری