یک زن شیکاگو به جرم تخریب بنای یادبود پلیس کشته شده متهم شد.پلیس ایلینویز یک زن ۲۶ ساله را به اتهام تخریب بنای یادبود الا فرنچ افسر پلیس شیکاگو دستگیر کرد – که سال گذشته در تیراندازی با مظنونان جان باخت.

پلیس ایالتی روز چهارشنبه گفت، آنا کوچاکیان ظاهراً عکسی از فرانسوی را که تنها چند روز پس از قتلش در بنای یادبود گذاشته شده بود، پاره کرد، آن را مچاله کرد و در سطل زباله روی سکوی “ال” شیکاگو انداخت.

این هفته بود که پلیس حکم دستگیری او را به اتهام ارتکاب بدنام کردن یک یادبود پلیس به دست آورد. به گفته مقامات، آنها او را حوالی ساعت ۱۰ صبح در خانه اش دستگیر کردند.

دیوید براون، ناظر پلیس شیکاگو در توییتی نوشت: «متخلف با استفاده از دستبند افسر کارلوس یانز جونیور، شریک زندگی او دستگیر شد. این یک لحظه عدالت برای الا، خانواده‌اش، اداره پلیس شیکاگو و همه کسانی بود که الا را می‌شناختند و دوست داشتند.»

افسر کارلوس یانز، ۴۰ ساله، در جریان تیراندازی که جان فرنچ را گرفت، از دو گلوله به سر جان سالم به در برد. جراحات او ممکن است او را برای همیشه از کار بیاندازد.

دو برادر به نام های مونتی و اریک مورگان در ارتباط با خشونت متهم شده اند.

گفته می شود مونتی مورگان در ماه آگوست در حین توقف ترافیک به سمت افسران تیراندازی کرد. ۷، ۲۰۲۱، به طور مرگبار فرانسوی، ۲۹ ساله، و یانز زخمی شد. اریک مورگان در حال رانندگی ماشین بود.

افسر سوم به تیراندازی پاسخ داد و به شکم مونتی مورگان ضربه زد. او به قتل درجه یک افسر صلح و اقدام به قتل متهم شده است. برادرش با اتهامات اسلحه گرم و ممانعت مواجه است.

کوچاکیان قرار است روز پنجشنبه برای رسیدگی به وثیقه به دادگاه بازگردد. او به تخریب یک یادبود پلیس، یک جنایت کلاس ۴ متهم شده است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر