یک سوال زیباتر برای موفقیت در کاهش وزن: تمرین بوپر برای کاهش وزن و زندگیتغییر اساسی که من در زندگی خود ایجاد کرده ام این است که پس از سالها احساس گرفتاری و نارضایتی از بدن و غذایم ، از من حمایت می کند تا با وزن طبیعی خود زندگی کنم؟

یک تغییر کلیدی این است که من هر روز از خودم س questionsالات قدرتمند و بالقوه ای می پرسم. این استراتژی مغز من را در جستجوی الهام و لذت جدید نگه می دارد و با تکرار مکرر اشتباهات مشابه ، من را از جمله محکوم به شکست نجات می دهد.

در یک زیباترین سوالوارن برگر ، نویسنده ، می گوید یک س beautifulال زیبا “یک پرسش بلندپروازانه اما قابل انجام است که می تواند طرز تلقی یا تفکر ما را تغییر دهد و می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای ایجاد تغییر عمل کند.” یک س goodال خوب این است که چگونه “از یک اهرم برای باز کردن درب چسبیده یک قوطی رنگ استفاده می شود”.

کجا گیر افتاده اید؟ آیا هوس می کنید اما غذای سالم نمی خورید؟ آیا می خواهید این کار را انجام دهید اما در دوست داشتن بدن خود شکست می خورید؟ آیا هنوز به جای احساسات خود غذای ناخواسته می خورید؟ در افکار استرس زایی که در ذهن شما جریان دارد گیر کرده اید؟

به کیفیت و لحن سوالاتی که هر روز از خود می پرسید توجه کنید. آیا این س toال منجر به الهام و انگیزه می شود یا فقط همان احساس سنگین قدیمی غم و ناامیدی است؟

به دو روش می توان به س lookال نگاه کرد: یکی عدم توانمندسازی و دیگری توانمندسازی.

بازپرس

سوالات ناامید کننده به جایی نمی رسند. آنها س questionsالات ناامید کننده ای هستند

تصور کنید ، آنجا در اتاقی سرد و کم جمعیت می نشینید. یک لامپ منفرد که در چشم شما می درخشد و به شما اجازه می دهد صورت بازجوی خود را کور کنید. بازجو با ایجاد احساس بسیار بسیار ناراحت کننده از موقعیت استفاده می کند. فرض گناه وجود دارد.

هدف بازپرس فریب شما است. گرفتار اشتباه شده و شما را مجبور به پذیرش رفتار بد می کند. هدف نهایی بازپرس مجازات شماست.

استفاده از س questionsالات ناتوان کننده ، منفی و منفی ، باعث ایجاد ترس ، کینه و قربانی شدن می شود.

چند بار فکر کرده اید: مشکل من چیست؟ چرا من اینقدر احمقم؟ چرا من اینقدر چاق و بدبخت و زشت هستم؟ چرا نمی توانم وزن کم کنم؟

آنچه برای مغز اتفاق می افتد این است که وقتی 100٪ درست کار می کند ، ماموریت آن یافتن پاسخ س questionsالات پیش آمده است.

دانشمند کنجکاو

س questionsالات احتمالی نوع دیگری از نگاه به زندگی یا مشکل ما را ارائه می دهند. آنها ما را برای ایجاد امکانات جدید باز می کنند.

سوالات احتمالی بی گناهی را فرض می کنند و با کنجکاوی حرکت می کنند. می توانید بگویید در یک پرسش قدرتمند هیچ فرضی وجود ندارد. آنها فضایی را برای قدردانی ، شفقت ، تحقیق ، کشف و درک باز می کنند.

تصور کنید که دانش آموز خنده داری از کلاس شما بازدید می کند ، به عنوان مثال ، بیل نای ، Science Science یا آلبرت اینشتین. او پرسشگری را با کنجکاوی هدایت می کند. س openالات باز ، مثبت و انگیزشی بپرسید. هدف تحریک امکانات است.

عادت شما چیست؟ آیا شما سerال کننده هستید یا دانشمند کنجکاو؟

آیا می خواهید این قدرت را داشته باشید که راهی برای مبارزه با کاهش وزن پیدا کنید؟

سوالات احتمالی این کار را انجام می دهند ؛ برای قدرت بخشیدن به ما ؛ به ما در کشف پاسخ ها و راه حل های خلاقانه کمک کنید. آنها همچنین مسئولیت کامل همه چیز را در زندگی به ما می دهند. پاسخ ها را در داخل پیدا می کنیم.

آخرین باری که هر کدام از این سوالات پرسیده شد کی بود؟

چگونه می توانم امروز به بدن خود احترام بگذارم؟

چگونه می توانم سبزیجات سالم بیشتری به غذایم اضافه کنم؟

چرا من اینقدر شگفت انگیز هستم؟

من واقعا برای چه چیزی تشنه ام؟

چگونه می توانم سرگرمی بیشتری به روزم اضافه کنم؟

چگونه می توانم آن را کار کنم؟

این وضعیت چگونه برای من مناسب است؟

چگونه می توانم جرات پیدا کنم که در این روز بدون پرخوری روبرو شوم؟

اگر به مغز خود فرصت دهید تا به این س questionsالات پاسخ دهد ، ممکن است چیز جدیدی برای فکر کردن و انجام دادن پیدا کنید.

من پیشنهاد می کنم یک عادت جدید را شروع کنید که روزانه سه سوال از خود بپرسید.

1. امروز می خواهم چه احساسی داشته باشم؟

2. دوست دارم امروز چه چیزی یاد بگیرم؟

3. چگونه می توانم با خودم محبت بیشتری داشته باشم؟

می توانید به عنوان یک بازجو سختگیر یا یک دانشمند کنجکاو عمل کنید.

یکی ذهن شما را به روی امکانات باز می کند و دیگری شما را به ناتوانی و ناامیدی محکوم می کند.

امیدوارم هر روز از پرسیدن سوالات باز استفاده کنید.

به عنوان مربی زندگی ، آموزش دیده ام تا بهترین سوالات را بپرسم. اگر احساس می کنید گرفتار شده اید و راهی برای خروج پیدا نمی کنید ، نزدیک شوید. من یک برنامه دارم که به شما کمک کند.دیدگاهتان را بنویسید