۱۱ بهترین عطر زنانه در سال ۲۰۲۲ برای هر سلیقه و بودجه


ممکن است آن را نبینید، اما مسلماً عطر مهمترین بخش هر لباس است.

حتی اگر شریک زندگی، خانواده یا خواربارفروشی خود را نشناسید، یک یا دو مورد می‌تواند تأثیر ماندگاری بر هر کسی که در زندگی روزمره خود می‌بینید، بگذارد.

این به ویژه برای روز ولنتاین صادق است. شما تصمیم می گیرید که آیا می خواهید بوی شیرین، احساسی یا هر دو را حس کنید.

و در حالی که بوی امضا شگفت‌انگیز است، وقتی گزینه‌های زیادی وجود دارد که بازار را مختل می‌کند، پیدا کردن مورد مناسب دشوار است – به خصوص هنگام خرید آنلاین.

برای اینکه به شما کمک کنیم جستجوی خود را برای عطر روز ولنتاین محدود کنید، لیستی از عطرهای منتخب و اثبات شده از زنان در سراسر جهان را گردآوری کرده ایم.

از برندهای کلاسیک مانند Chanel گرفته تا برندهای ویروسی مانند Le Labo و Glacier گرفته تا عطرهای جدید، چیزی را خواهید یافت که با برند شخصی و بودجه شخصی شما مطابقت دارد.

بطری زرد شانل شماره 5
صفورا

کلاسیک قدیمی، اگر خود را دوست عطر می دانید، به این عطر روی ملحفه های خود نیاز خواهید داشت.

کانال شماره ۵ جاودانه است زیرا نت های گل یاس و ماسه سنگ برای هر خانمی مورد علاقه و مناسب هستند. برای فروش در Sefora، حداقل ۱.۲ اونس اسپری مسافرتی یا حداکثر بطری های ۳.۴ اونس، بطری را انتخاب کنید که روی میز خواب شما شگفت انگیز به نظر می رسد و بوی شگفت انگیزی روی پوست شما می دهد.

دست زنی که یک بطری عطر براق صورتی و قرمز در دست دارد
متن توصیفی

ببینید، واژه نامه عطر را به نام شما می نامد.

گلاسیر نه تنها برای شما، بلکه برای شما نیز منحصر به فرد است، زیرا بسته به ترکیب شیمیایی بدن و رایحه طبیعی، بو کمی تغییر می کند. با این حال، برای ارائه برخی نت های اولیه، این عطر با گلبرگ های رز، گلبرگ های رز، دانه های کهربا و زنبق همراه است. این بطری فقط در یک اندازه با قیمت ۶۵ دلار عرضه می شود، اما آن را ذخیره کنید، این عطر و بوی خاص شما خواهد بود.

یک بطری سفید عطر چوب صندل
نوردستروم

سانتا ۳۳ به دلایلی یک نوع پرستش محبوب است. چرا بو می کنی؟

لبرون، عطر و شمع ها در رسانه های اجتماعی منفجر می شوند، صفحه کامل برند در Tikitock. به روز شوید و این عطر را برای خودتان در نوردستروم در سه سایز مختلف امتحان کنید. خوشحال خواهید شد که این را روی خودتان سرمایه گذاری کرده اید، از ۸۳ دلار برای یک بطری ۰.۵ اونسی و تا ۲۸۰ دلار برای یک بطری ۳.۴ اونسی شروع می شود.

در کنار جعبه یک بطری پرتقال و شراب از عطر بلغاری قرار دارد
بلغاری

با این رایحه جدید بهاری، صخره بلغاری را به سمت رم می چرخانند.

راک ان روم، یکی از عطرهای مجموعه جلبک، شما را به یاد اولین Aperol Spritz شما در ایتالیا یا در کوکتل بار مورد علاقه تان در خانه می اندازد. اگرچه می توانید آب لیمو معطر را به تنهایی بمالید، اما هنوز هم می توانید مفاهیم آنها را با مشک، ترنج، گل رز، نعناع هندی یا وانیل ترکیب کنید.

شیشه عطر شفاف
صفورا

ما نمی دانیم چگونه چنین احساس عمومی را تکرار کنیم، اما این نام بازی است.

این عطر از Maison Margiela که Lazy Sunday Morning نام دارد، یادآور ملحفه های تخت است. کل مجموعه بر اساس رایحه های معمولی مانند بار مورد علاقه شما یا یک روز راحت در خانه است، هر نت خاصی را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد. به استثنای Sephora، این عطر در اسپری های کوچک ۰.۳۴ اونس و بطری های ۳.۴ اونس به فروش می رسد.

یک بطری آبی با کلمه OUI روی آن
آبمیوه کوکر

تمام تابستان اوی بخورید تا بو کنید.

در فصل جدید نام تجاری Juicy Couture، رایحه ای به همین نام بریزید. این عطر ما را به یاد عطرهای مورد علاقه تابستانی می اندازد که با سوربت لیمو، آناناس و شکوفه سیب با یاس، یاس و شکوفه های پرتقال مخلوط شده است. عطر آبی و برجسته فروخته شده در محل Juicy Beauty همراه با یک اسپری مسافرتی و دو بطری ۱.۷ اونس و ۳.۴ اونس است.

یک بطری عطر سفید
صفورا

نگران نباشید ژولیت در مورد اسلحه و عطر شوخی می کند … یا او؟

این را با یک تفنگ ساچمه ای بپوشید و کمی احساس خطر و سکسی کنید. بوی خوبی داره چون سنتی نیست. ساخته شده برای افرادی که پیدا کردن عطری که دوست دارند مشکل است، ساخته شده در یک نت، نه عطر، که اساس بسیاری از عطرها است. این باعث می‌شود که دسته‌بندی یا پوشیدن آن به تنهایی آسان باشد تا عطری تمیز و حداقل و همچنین ضد حساسیت و یونیسکس داشته باشید.

بطری عطر با روکش قرمز
جو مالون

به مناطق گرمسیری سفر کنید و از رایحه های تازه بهاری جو مالون با رایحه میوه ها و گل ها لذت ببرید.

رد هیبیسکوس عطری است برای بهار ۲۰۲۱ که از نام گل ساخته شده و با عطرهای دیگری مانند یاس و ماندارین ترکیب شده است. بخشی از مجموعه گل های بهاری، همه را در ایستگاه جو مالون در طول زنجیره تامین بررسی کنید. بطری در دو سایز شامل یک بطری کوچک یک اونسی و یک بطری بزرگ ۳.۴ اونسی عرضه می شود.

بطری صورتی و جعبه عطر پشت گل
Skylar

Skylar یکی دیگر از تازه واردان صنعت عطر است اما از آن زمان سروصدای زیادی به پا کرده است.

برای دیدن رایحه های گلی بیشتر، مجیک بلوم را بررسی کنید. این جادو از ترکیب رایحه های خاص مانند مروارید، یوزا و برگ های ماندارین با مگنولیا، عسل و شکوفه های سیب، همه پس از بهار به دست آمد. این بطری فقط در یک سایز ۱.۷ اونس عرضه می شود که برای آزمایش و سپس سفارش دادن بارها و بارها عالی است.

شیشه عطر YSL با بطری طلایی و کلاه مشکی
صفورا

YSL سه حرفی است که یک زن هرگز نباید باشد.

امروز به هر کجا که نگاه کنید، موج احساسات حمایت گرایانه جاری است. این عطر به راحتی در Sephora موجود است و این عطر در پنج سایز مختلف به فروش می رسد. اگر تازه با این عطر آشنا هستید، یک اسپری مسافرتی کوچک را امتحان کنید. برای کسانی که در حال حاضر مشغول هستند، بهترین شرط شما یک بطری ارزشمند است که حاوی بیش از پنج اونس طلای مایع باشد.

یک بطری عطر تصفیه شده در زمینه مرمر
میسی

امیلی در پاریس؟ در عوض Chlo در پاریس چطور؟

کلویی، هر کجا که بروید، این عطر آنقدر محبوب است که می توان آن را در خیابان های پاریس و یا در خیابان های نیویورک استفاده کرد. عطری که در میسی در سه اندازه مختلف به فروش می رسد، عطری تازه و رمانتیک است که ترکیبی از گل صد تومانی و لیچی با زنبق، رز، کهربا و عسل است.


برای مطالب بیشتر به New York Post Marketing مراجعه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر