۱۵۰ زخمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۰۰ دستگیر در نبرد مسجد الاقصی | اسرائیل کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید غزه را می بندد.


افسران رژیم صهیونیستی جمعه عصر گذرگاه کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوار غزه را به مدت ۳۲ ساعت {به دلیل} سفر یهودیان بستند.

نظامی رژیم صهیونیستی در ادعا ای گفتن کرد کدام ممکن است {به دلیل} عید فصح یهودیان، رفتن اجتناب کرده اند کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوار غزه ۳۲ ساعت اندازه خواهد کشید. گذرگاه های الجلمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ام الریحان فردا (شنبه) برای ورود فلسطینیان به رحم بازگشایی تبدیل می شود.

بر ایده این انتخاب، مسلمانان فلسطینی ساکن کرانه باختری می توانند درست در این لحظه برای اقامه نماز جمعه به مسجدالاقصی بروند. آقایان ۴۰ به همان اندازه ۵۰ ساله ما هم باید ویزا داشته باشند.

مسجد الاقصی صبح درست در این لحظه مورد حمله نظامیان رژیم صهیونیستی قرار گرفت. بر تأثیر انفجار بمب در ساعتی بعد اجتناب کرده اند ظهر، انواع زیادی زخمی شدند.

هلال احمر فلسطین اجتناب کرده اند مجروح شدن ۱۵۰ نفر در حمله ها رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی خبر داد.

ذهنی ابو دیاب، سرزنده فلسطینی می گوید کدام ممکن است نیروهای اسرائیلی به مسجد الاقصی یورش برده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به سمت} نمازگزاران بمب، نارنجک های پرتاب کننده راکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوله های پلاستیکی پرتاب کرده اند.

حمله نظامی اسرائیل به عکاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ محافظ الاقصی

عمر القوسانیم سرپرست مسجد الاقصی ذکر شد: پس اجتناب کرده اند دستگیری ۴۰۰ نمازگزار فلسطینی، متجاوزان اسرائیلی درهای مسجد الاقصی را باز کردند.

روز جمعه دومین جمعه ماه مبارک رمضان صدها فلسطینی صبح درست در این لحظه جمعه وارد مسجدالاقصی شدند.

پاسخ
گروه همکاری اسلامی حمله به مسجد الاقصی توسط نیروهای اسرائیلی در دوحه را محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: این حمله به امت اسلامی آسیب می زند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گستاخانه مبانی در سراسر جهان را نقض می تدریجی.

حسین ابراهیم طه، دبیرکل رژیم صهیونیستی گروه همکاری اسلامی، مبارزان فلسطینی را پاسخگو برای این کشتار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرکوب مستمر اماکن مقدس دانسته است.

وی اجتناب کرده اند گروه در سراسر جهان به طور قابل توجهی شورای ایمنی خواست به همان اندازه برای نوک دادن به این تخلفات را انتخاب کنید و انتخاب کنید احترام به مقدسات سرزمین مقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقوق سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی مردمان فلسطین اقدام تدریجی.

به ترتیب، دبیر کل گروه ملل متحد آرزو کرد تجزیه و تحلیل کامل {در این} زمینه شده است.

الازهر نیز در ادعا ای حادثه مسجد الاقصی را محکوم کرد.

افزایش انواع شهدا.
وزارت بهداشت فلسطین روز پنجشنبه اجتناب کرده اند کشته شدن خوب فلسطینی همراه خود ضربات چاقو در کفردان خبر داد.

انواع فلسطینیان کشته شده در کرانه باختری اجتناب کرده اند روز چهارشنبه به هفت نفر رسیده است.

در پی این حادثه، گروه های شبه ارتش فلسطینی در غزه گفتن اعتصاب کلی کردند.

اشتراک گذاری