۱۸ بهتر از محصول ایمن برای افزودن به اقامت


اگر نیاز دارید اجتناب کرده اند جو زیست به روشی آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست حمایت کنید، کسب ابدی را آغاز کنید! منصفانه سبک اقامت سازگار همراه خود جو زیست برای ادغام کردن هر قدم کودک نوپا – غول پیکر است. منصفانه شخص منطقیحدود ۵ کیلو زباله ساخت می تنبل. در کل روز – ما قادر هستیم بیشتر حرکت کنیم! را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است ما ساده منصفانه پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه هیکل داریم، باید سهم شخصی را برای مراقبت اجتناب کرده اند آنها انجام دهیم! را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند محصولات سازگار همراه خود جو زیست یکی اجتناب کرده اند راه‌های مفید ماندن اجتناب کرده اند تذکر روانی، افزایش سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفاع کردن اجتناب کرده اند سیاره‌مان است. اگر منصفانه کیسه چرخ دنده غذایی قابل استفاده مجدد بخرید، بطری های آب پلاستیکی شخصی را به حداقل یک متفاوت سازگار همراه خود جو زیست تنظیم دهید، هر دو منصفانه محصول مصنوعی را بررسی کنید، محصولات بی پایانی برای حمایت اجتناب کرده اند پایداری موجود است. خواه یا نه برای بی تجربه شدن کنار هم قرار دادن اید؟ در همین جا بهتر از محصولات سازگار همراه خود جو زیست را به لیست شخصی اضافه کنید.

۱۰ عادات بهداشتی کدام ممکن است برای شما ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین مفید هستند

۱۸ محصول محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازگار همراه خود جو زیست کدام ممکن است در اقامت شخصی به آن است خواستن دارید

# ۱ کیسه های Starser

به کیسه های یکبار بلعیدن خوش آمدید – ما ایمن خواهیم بود. کیسه های نشاسته ای! کیسه‌های پشته‌ای کیسه‌های ما برای همه نیازهای ما هستند. اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان منصفانه کیسه ساندویچ هر دو شناخته شده به عنوان کیسه نگهداری زباله برای صبحانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگهداری چرخ دنده غذایی هر دو برای فراهم می کند ورزشی هر دو اشیاء قیمتی بیشترین استفاده را ببرید! آنها اجتناب کرده اند سیلیکون بازسازی شده اند، همراه خود رنگ های ایمن برای چرخ دنده غذایی رنگ می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده خوشایند نگه می دارند. همراه خود کیف ها، کاسه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقیاس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ های بی حد و مرز، چیزی برای همه موجود است.

مبانی شاخه شماره ۲

خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند پاک کننده های خانگی استاندارد مملو اجتناب کرده اند چرخ دنده شیمیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سمی هستند؟ اگر به چرخ دنده تشکیل دهنده ظاهر شد کنید، چیزهایی مشابه با آمونیاک، اسیدهای چرب، ۱،۴-دی اکسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر چرخ دنده شیمیایی خطرناک را {خواهید یافت}. این سموم همراه خود مسائل هورمونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت مثلی، تنفسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مشکلات انتقادی بهزیستی مرتبط هستند.

خوشبختانه، مشابه با محصولات پاک کننده ایمن مبانی شاخه آنها عاری اجتناب کرده اند هرگونه سموم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سموم هستند. همه چرخ دنده بر اساس طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی، با بیرون بو، بازسازی شده اجتناب کرده اند چرخ دنده شیمیایی خطرناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخریب آلی هستند. اجتناب کرده اند محلول های همه منظوره گرفته به همان اندازه لباسشویی، سموم را اجتناب کرده اند بین ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به فرآیند خالص آلوده نشده کنید!

PS آنها نیز دارند توپ های خشک کردن اجتناب کرده اند تذکر زیست محیطی صحیح برای خشک کردن ورق ها!

# ۳ کفش ورزشی محکم Allbirds

کفش های کتانی Allbirds 9 تنها انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف هستند اما علاوه بر این محکم نیز هستند! این نمایندگی در مقابل پلاستیک، اجتناب کرده اند موادی مشابه با پشم، نیشکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید الیاف ناخوشایند محکم استفاده می تنبل درخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرینو. در حالی کدام ممکن است آنها در جاری حاضر تأثیر زیادی در افزایش پایین دارند، Allbirds چون آن است همراه خود آنها دیده تبدیل می شود، در جاری پیشرفت مداوم در افزایش . ساختار پاسخگویی ۳ مرحله ای به همان اندازه سال ۲۰۲۵ ردپای کربن شخصی را اصولاً کاهش دهند. اگر جستجو در کفش ورزشی روزانه هر دو منصفانه جفت لحن جدید برای اجرا کفش، Allbirds ممکن است را برای افزایش تمرینات FitOn Strength را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمرینات HIIT محافظت داده است.

# ۴ در همه زمان ها جای ما را باد کنید

اگر جستجو در فروشگاهی هستید کدام ممکن است همه کارها را انجام دهد در همه زمان ها جای ما را حساس کنید.. این فر همه کاره ۹ تنها ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سازگار همراه خود جو زیست است، اما علاوه بر این برای مبادله هشت ظروف پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز عادی طراحی شده است. با بیرون ماهیتابه، قابلمه، بخار پز، قابلمه، قابلمه، قابلمه، ماهیتابه نچسب، کفگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرامش قاشقی. در همه زمان ها تابه را تمام کنید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است فوق العاده انصافاً است، واقعاً می خواهید آن را روی محدوده شخصی آرم دهید! علاوه بر این اجتناب کرده اند سرامیک نچسب در طیف گسترده ای از رنگ های خنثی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاستلی با بیرون سموم بازسازی شده است – چه چیزی را دوست ندارید؟

# ۵ کیسه های چرخ دنده غذایی اصلی فروشی قابل استفاده مجدد

همراه خود کمتر اجتناب کرده اند ۲۰ دلار، می توانید روی این مزایای تعدادی از حساب کنید. کیسه های چرخ دنده غذایی اصلی فروشی در آمازون! آنها سبک وزن هستند، مورد استفاده قرار گیرد روزمره به سادگی قابل شستشو هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند پنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتان ناخوشایند بازسازی شده اند. به علاوه، منصفانه ست تکی همراه خود ۶ کیف غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید XL برای تمام نیازهای اصلی فروشی ممکن است حاضر تبدیل می شود. غلات درست، آجیل، دانه ها، میوه ها هر دو سبزیجات را بدست آوردن کنید. سپس بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر بیشترین استفاده را ببرید! ممکن است به هیچ وجه به کیسه های پلاستیکی چرخ دنده غذایی خواستن نخواهید داشت.

# ۶ کیف سقفی برزنتی

اگر کیسه های پلاستیکی شخصی را فراموش کنید برتر نیست از می توان اجتناب کرده اند کیسه های پلاستیکی استفاده مجدد کرد؟ در مدت زمان کوتاهی نیست! مطابق همراه خود جغرافیای سراسری، بیش اجتناب کرده اند ۹۰ سهم پلاستیک استفاده مجدد نخواهد شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است کیسه های پلاستیکی غیر آلی هستند، می توانند در {زباله ها}، اقیانوس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی میکروب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوانات در هوا به دام بیفتند. این دلیل است است کدام ممکن است توکن های بازیافتی در همه زمان ها یکی اجتناب کرده اند بهتر از محصولات ابدی هستند! آنها را در ماشین، دفتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمد شخصی حفظ کنید به همان اندازه بتوانید در همه زمان ها آنها را توسط دست داشته باشید. اینها لباس های با کیفیت حرفه ای آنها را می توان به همان اندازه کرد، مونتاژ کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای هر بازدید خواربار فروشی هر دو کسب با کیفیت حرفه ای صحیح است. نزدیک به ۷۰۰۰ {رتبه بندی} ۵ ستاره، ما مشخص هستیم کدام ممکن است باید باشند!

شماره ۷ منصفانه کاهش بامبو کنار هم قرار دادن کنید

این را می توان یک بار دیگر استفاده کرد ست کاهش بامبو – چنگال، چاقو، قاشق، نی، چوب غذاخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیسه ای همراه خود قابلیت حمل سرراست – همه چیزهایی کدام ممکن است خواستن دارید. وقتی خودتان وعده های غذایی می خورید، بازدید می کنید هر دو بازدید می کنید، به پلاستیک ۹ اطلاع دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ویژگی ایمن را انواع کنید! قیمت آن کمتر اجتناب کرده اند ۱۵ دلار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود منصفانه کیف انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک حاضر تبدیل می شود کدام ممکن است ممکن است به سادگی در کیف هر دو کیف ممکن است پنهان شود.

# ۸ زنبورداری

اگر ادامه دارد اجتناب کرده اند روکش آلومینیومی هر دو پلاستیکی استخدام می کنید، اکنون زمان کدام ممکن است به حداقل یک انتخاب ایمن بهبود دهید! بسته بندی موم زنبور عسل ۹ تنها ضد میکرو ارگانیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد قارچ، اما علاوه بر این منصفانه فرآیند انصافاً خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند برای مخفی کردن هر دو نگهداری وعده های غذایی هر دو ظروف باز است. این بسته بندی سازگار همراه خود جو زیست در طیف گسترده ای از سبک های انصافاً حاضر تبدیل می شود، می توان چندین بار اجتناب کرده اند آن استفاده کرد (حتی می توانید آن را بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکشی کنید) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند موم طبیعی، روغن طبیعی طبیعی تایید شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسب درخت بازسازی شده است.

# ۹ نی استیل ضد زنگ

راه سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابدی عکس برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند وعده غذایی شخصی در رستوران هر دو در جاری حرکت؟ اجتناب کرده اند نی استیل ضد زنگ بیشترین استفاده را ببرید! احتمالا ۵۰۰ میلیون نی های پلاستیکی یکبار بلعیدن روزانه در آمریکا استفاده تبدیل می شود … آمار دلهره آور است. خواه یا نه ما مسئولیت شخصی را انجام می دهیم؟ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه دهید همراه خود آن برخورد با شویم – خلاص شدن اجتناب کرده اند شر نی فلز ضد زنگ سرراست نیست! ممکن است ساده می توانید بیش اجتناب کرده اند ۱۰ دلار کسب کنید. بسته ۲۰ عددی در آمازون همراه خود مقیاس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع مختلف!

# ۱۰ کالاهای نهایی شمع ناخوشایند اسطوخودوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیلی

در گذشته اجتناب کرده اند اتاق استراحت آفتاب شمع هر دو عصر اوقات فراغت بخش، مشخص شوید کدام ممکن است شمع ممکن است سازگار همراه خود جو زیست است! شمع های استاندارد شامل موم را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایحه های سمی بر اساس نفت هستند، موادی کدام ممکن است برای جو زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی ممکن است خطرناک هستند. این شمع صحیح همراه خود جو زیست این یکی اجتناب کرده اند بهتر از شمع های ابدی است – موم خالص سویا، پشم پنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن های حیاتی. اجتناب کرده اند منصفانه عصر مراقبت اجتناب کرده اند شخصی درمانی غیرسمی اوقات خوبی داشته باشید!

# ۱۱ اسانس های طبیعی دارویی

اسانس ها یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند محصولات دوستدار جو زیست هستند کدام ممکن است {باید داشته باشید}، به علاوه آنها راهی سرراست برای بی تجربه کردن مراقبت اجتناب کرده اند شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوه ممکن است هستند! آنها را در آفتاب شمع ظریف کنید هر دو اجتناب کرده اند منصفانه متفاوت معطر تولید دیگری برای عطر بیشترین استفاده را ببرید! بهتر از گروه؟ روغن های حیاتی شامل حمایت آموزشی هستند خواص درمانی بر مقدمه رایحه آنها. اگرچه همه اسانس ها برابر نیستند داروی طبیعی این برند ۱۰۰% خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاری اجتناب کرده اند آفت کش ها، GMOs را انتخاب کنید و انتخاب کنید سموم است.

شامپو بار Odacity # 12

اگرچه مدل های شامپوی طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند زیادی موجود است ناموفق. را انتخاب کنید و انتخاب کنید موی یاروکما جستجو در چیزی پایدارتر هستیم – شامپو با بیرون صابون Odasite! با بیرون پلاستیک، ظروف را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده شیمیایی. بازسازی شده اجتناب کرده اند چرخ دنده خالص مشابه با روغن آرگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای طیف گسترده ای از مو {مفید است}، موهای شخصی را اجتناب کرده اند آلودگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سموم بشویید.

# ۱۳ OXO سطل کمپوست

منافذ و پوست موز، پوسته تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفاله اسپرسو را ذخیره کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای شخصی منصفانه مخزن کود تهیه کنید! اگر نیاز دارید {زباله ها} را کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را بی تجربه حفظ کنید، سطل کمپوست یکی اجتناب کرده اند بهتر از محصولات سازگار همراه خود جو زیست برای هر خانوار است. اجتناب کرده اند ذخیره سازی تجزیه OXO آلوده نشده کردن آن سرراست است، برای مناطق کودک نوپا طراحی شده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار به سختی اکسیژن برای جلوگیری اجتناب کرده اند تشکیل فورا کپک را انتخاب کنید و انتخاب کنید میکرو ارگانیسم پیشنهادات – خوشایند، بوی خوبی دارد!

فرش سیلیکونی سیلیکونی ۱۴ شماره ۱۴

اینجا است کدام ممکن است خواه یا نه ممکن است در جاری تفت دادن سبزیجات هر دو پختن کلوچه هستید. ورقه پخت سیلیکونی سیلپات تنها چیزی کدام ممکن است خواستن دارید منصفانه ظروف آشپزخانه ابدی * در اقامت شخصی است. تولید دیگری ۹ منصفانه ورق کاغذ روغنی هر دو ماهیتابه چرب! را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد نیاز نیست درگیر سموم هر دو چرخ دنده شیمیایی باشید – اجتناب کرده اند سیلیکون نچسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید توری فایبرگلاس بازسازی شده است کدام ممکن است ممکن است به سمت دمای شدید برای تمام نیازهای آشپزخانه ممکن است از دوام تنبل.

# ۱۵ Food Hugger صرفه جویی در وعده های غذایی

خواه یا نه او باید آشپزخانه ابدی عکس داشته باشد؟ اینها بسته بندی وعده های غذایی صرفه جویی در میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات سیلیکونی! تولید دیگری خبری اجتناب کرده اند آووکادوی شریر، سیب اسپرسو ای هر دو مرکبات خشک نیست – آنها همین جا هستند به همان اندازه روز را نجات دهند! می توانید اجتناب کرده اند آنها برای تعطیل قوطی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیشه های باز بیشترین استفاده را ببرید، علاوه بر این مانکن هایی برای کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک باز دارند! راه مناسب برای کاهش ضایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر نگه از گرفتن چرخ دنده غذایی.

# ۱۶ Cocokind Matcha Rod

اگر جستجو در شکوه دوستدار جو زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت خصوصی هستید، Cocokind همه اینها را دارد. آن را شناخته شده به عنوان منصفانه فروشگاه شکوه منصفانه مرحله ای ابدی اجتناب کرده اند شامپو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن صورت گرفته به همان اندازه ماسک های صورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید SPF توجه داشته باشید! بهتر از گروه؟ همه محصولات a فوق العاده اقتصادی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کمترین چرخ دنده سمی بازسازی شده اند. اگرچه انواع اسبابک ها دلخواه سخت است، با این حال چوب ماچا به لطف تطبیق پذیری آن، یکی اجتناب کرده اند ماندگارترین محصولات شکوه است. اجتناب کرده اند آن به‌عنوان چاشنی، حلقه‌های تیره زیر توجه هر دو هر جایی کدام ممکن است خواستن به رطوبت اضافی دارد بیشترین استفاده را ببرید! ساده ۹ دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ماه ها دوام ممکن است داشته باشد.

# ۱۷ دارنده فایل کاست

همراه خود تشکر اجتناب کرده اند منصفانه کاست را وارد کنید، بدنه گوشی محکم منصفانه عامل است! به معنای واقعی کلمه هستند، {همه ما} تلفن های خوب داریم – را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها به مراتب بودجه هستند. متعاقباً، به این در نظر گرفته شده کنید کدام ممکن است سالانه تعدادی از اقلام پلاستیکی فروخته تبدیل می شود (هر دو برای آن موضوع)! تنظیم به محصولات سبک دوستدار جو زیست همراه خود ماندگاری تمدید شده (مشابه با {تلفن های همراه}) منصفانه راه هوشمند برای افزایش کره پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش ضایعات است. بازسازی شده اجتناب کرده اند چرخ دنده ۱۰۰٪ قابل کمپوست (اجتناب کرده اند جمله بسته بندی) مشابه با بامبو را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر طبیعی، وقتی می خواهید پرونده شخصی را {به روز} کنید هر دو تنظیم دهید، نباید بافت گناه کنید!

# ۱۸ حوله کاغذی قابل استفاده مجدد پاپایا

این محصول سازگار همراه خود جو زیست علاوه بر این انصافاً بودن (ساده این ساختار پاپایا را ببینید) برای هر خانوار ای حیاتی است. به معنای واقعی کلمه هستند {همه ما} بیش اجتناب کرده اند حد اجتناب کرده اند دستمال کاغذی استفاده می کنیم. اجتناب کرده اند خشک کردن ظروف گرفته به همان اندازه آلوده نشده کردن ضایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضایعات، به سادگی می توان آن را با بیرون ضربه به توجه غلت داد. متعاقباً، در امتحان شده شخصی برای بی تجربه بودن، اینها را بدهید حوله های پاپایا سازگار همراه خود جو زیست بررسی کنید! مشابه با پاپایا، منصفانه ورقه متفاوت ۱۷ رول تبدیل می شود! علاوه بر این این، این می تواند یک مسئله خالص، شریر شدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک کننده فوری است – ما می فروشیم.

تغییری ایمن تحمیل کنید

اجتناب کرده اند محصولات آلوده نشده کننده خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظروف آشپزخانه گرفته به همان اندازه آرایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت اجتناب کرده اند شخصی به هیچ وجه سرراست نبوده است. این اصلاحات آسان سلامت ممکن است، سیاره پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات جیب ها ممکن است را افزایش می بخشد! همراه خود متنوع اجتناب کرده اند برندهای زیست محیطی می توانید محصولات خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه را برای تمام نیازهای شخصی پیدا کنید. چون آن است مشاوره شد، همه محصولات متشابه نیستند (اگرچه آنها شناخته شده به عنوان “بی تجربه” به بازار در دسترس بودن می شوند). برای جلوگیری اجتناب کرده اند تکنیک های بازاریابی تقلبی، مشخص شوید کدام ممکن است برچسب ها را بررسی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هنگام کسب منصفانه بلعیدن کننده به یاد داشته باشید!

اجتناب کرده اند محصولات دوستدار جو زیست مورد کنجکاوی ما برای راهنمایی ممکن است در بازدید {به سمت} بی تجربه بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه همراه خود انتخاب های ایمن آغاز کنید!