۲ مجروح در ساحل زندان اطبا به دلیل محکومیت به رانندگی غیرقانونی در بندر انصالی


سرهنگ سید جعفر جوانمردی فرمانده انتظامی بندرانسلی با بیان اینکه ۲ نفر در ساحل اطبای این شهرستان مجروح و راننده و سرنشین آن دستگیر شدند گفت: این افراد روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده انتظامی بندرانسلی با اعلام اینکه راننده و سرنشین آن به دلیل تخلف در ساحل اطبای این شهرستان و مجروح شدن ۲ نفر دستگیر شدند، گفت: این افراد روانه زندان شدند.

سرهنگ سیدجعفر جوانمردی گفت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در منطقه ساحلی عتبا، بلافاصله ماموران انتظامی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعزام شدند.

وی افزود: در جریان حضور و بررسی های پلیسی در محل حادثه مشخص شد پسر ۹ ساله به دلیل تردد غیرعادی و نامنظم خودروی جیپ در سواحل توسط راننده و سرنشین جیپ مجروح شده است. یک بچه پیر و یک زن ۳۰ ساله. : بعد از این حادثه سعی کردند فرار کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانسلی به دستگیری و معرفی ۲ متهم در این پرونده به مرجع قضائی اشاره کرد و گفت: متهمان ۲۳ و ۲۴ ساله به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند. مورد

این مقام انتظامی از وضعیت سلامت مصدومان این حادثه رضایت بخش و تردد وسایل نقلیه موتوری در محدوده ساحلی بندرانجلی ممنوع و به رانندگان خاطی تذکر داده شده است. سامانه ۱۱۰ در صورت وجود موارد مشابه. به پلیس اطلاع دهید.

به اشتراک بگذارید