۲ نوجوان شیکاگو بر اثر شلیک گلوله در خیابان هنگام راه رفتن از مدرسه به خانه کشته شدند



مقامات گفتند که در پی تیراندازی دو دانش آموز ۱۵ و ۱۶ ساله که در حال رفتن از مدرسه به خانه در مناطق مختلف محله ساوت ساید شیکاگو با فاصله کمتر از یک ساعت از یکدیگر کشته شدند، دو مظنون روز سه شنبه بازداشت شدند.

این پسر ۱۵ ساله حوالی ساعت ۱۵:۱۵ بعدازظهر با دو گلوله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت که حداقل یک نفر به او نزدیک شد، یک اسلحه کشید و چندین گلوله به سمت او شلیک کرد، FOX 32 of Chicago. گزارش شده است. پسربچه هنگام انتقال به بیمارستان کودکان کامر در وضعیت وخیمی قرار داشت اما زنده نماند.

بر اساس این گزارش، مقامات گفتند که دو مظنون توسط پلیس شیکاگو در چند مایل دورتر در میان تحقیقات در حال انجام دستگیر شدند.

بعد از ظهر همان روز، کمتر از یک ساعت بعد، دومین نوجوان شیکاگو نیز به سر، FOX 32 مورد اصابت گلوله قرار گرفت. گزارش شده است.

مقامات گفتند که نوجوان دوم – که در آن زمان در راه خانه بود – به مرکز پزشکی دانشگاه شیکاگو منتقل شد و در آنجا جان باخت.

FOX 32 گزارش داد که زنی که در یک کافی شاپ در نزدیکی تیراندازی اولیه کار می کند، محله را “دوستانه” توصیف کرد، اما گفت که خشونت با اسلحه “فقط از کنترل خارج می شود و چیزی باید بدهد.”

بر اساس این گزارش، وی افزود: «و بچه ها نمی توانند از مدرسه به خانه بروند زیرا مردم دیوانه وار رفتار می کنند.

این زن که لنا نام دارد، به این رسانه گفت: “زندگی در شیکاگو، بدون توجه به اینکه قرار است به محل کار بروید یا از فروشگاه به خانه برگردید، از امنیت خود می ترسید.” «شما حتی نمی توانید بدون نگرانی به پمپ بنزین بروید تا بنزین بگیرید یا فرزندتان را تحویل بگیرید. بنابراین من فقط سعی می‌کنم هوشیار باشم و وقتی بیرون هستم مراقب اطرافم باشم.»

مقامات گفتند که پلیس هیچ یک از قربانیان را شناسایی نکرده است و تحقیقات جداگانه در مورد تیراندازی ها ادامه دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر