۲۰۲۲ ۱۲ بهتر از پتو وزن دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان بخریم


اگر به همین جا بیایید، احتمالاً اجتناب کرده اند در گذشته از قبل می دانید کدام ممکن است پتوهای با کیفیت حرفه ای چیست. با این حال اگر چیزی غیرعادی به ذهنتان خطور کرد، آنها نیاز دارند در مکان شخصی {تجدید نظر} کنند.

پتوی با کیفیت حرفه ای چیست؟

پتوهای با کیفیت حرفه ای معمولاً بین ۵ به همان اندازه ۳۰ کیلوگرم وزن دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای تسکین اضطراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت استفاده می شوند.

به گزارش Understood.org، پتوهای با کیفیت حرفه ای‌تر همراه خود فوری به هیکل همراه خود مهره‌های شیشه‌ای هر دو پلاستیکی به هیکل اضافه می‌کنند.

تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است این پتوهای با کیفیت حرفه ای البته است چرخه خواب عمیق را تحریک می کنند. افزایش وزن باعث تحریک ساخت سروتونین (علاوه بر این شناخته شده به عنوان “هورمون لذت”) تبدیل می شود، کورتیزول را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملاتونین را افزایش می دهد کدام ممکن است به خواب ممکن است {کمک می کند}.

متعدد اجتناب کرده اند دارایی ها اصلی، اجتناب کرده اند جمله Pen Medicin، دریافته‌اند کدام ممکن است پتوهای با کیفیت حرفه ای می‌توانند به کاهش اضطراب، بی‌خوابی، ADHD را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها تولید دیگری کمک کنند.

نحوه محدوده عالی پتوی با کیفیت حرفه ای:

هنگام کسب عالی پتوی با کیفیت حرفه ای، حیاتی است کدام ممکن است وزن صحیح را محدوده کنید – این به وزن هیکل ممکن است تعیین می شود. برای بزرگسالان، کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوانات خانگی حال است.

کل مفهوم اینجا است کدام ممکن است پتوهای با کیفیت حرفه ای فشار کافی به هیکل ممکن است وارد می تنبل به همان اندازه سیستم عصبی را آرام تنبل، مناسب مشابه احساسی کدام ممکن است هنگام نوازش کردن هر دو بغل کردن عالی حیوان خانگی دارید.

طبق مشاوره بنیاد خواب، قاعده عمومی اینجا است کدام ممکن است پتویی را محدوده کنید کدام ممکن است تقریباً ۱۰ سهم وزن هیکل ممکن است باشد. همراه خود این جاری، این قوانین برای همه صدق نمی شود. پتویی همراه خود وزن بین ۵ به همان اندازه ۱۲ سهم وزن هیکل ممکن است نیز ممکن است دستی باشد.


بهتر از گروه؟ ۱۰۰۰ برند مختلف برخی اجتناب کرده اند ترجیح ترین اقلام شخصی – پتوهای با کیفیت حرفه ای برای هفته اعلان اجتناب کرده اند خواب – را اجتناب کرده اند ۱۳ مارس به همان اندازه ۲۰ مارس کاهش یافته است می دهند. هفته سالانه کدام ممکن است توسط بنیاد سراسری خواب سازماندهی شد، هدف آن ارتقای بیشتر است. خواب شناخته شده به عنوان راهی برای افزایش سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تندرستی عمومی شماست.

پتوی تعادل دمای پایدار

هیچ عامل عصبانی کننده تر اجتناب کرده اند خیلی خوب و دنج هر دو خیلی خنک نیست. خوشبختانه، این پتوی ایمن همراه خود فناوری سوئیچ حرارت بازسازی شده {است تا} هنگام خوب و دنج شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی شدن، ممکن است را سرماخوردگی نگه دارد. علاوه بر این دارای عالی محافظت برتر قابل شستشو است کدام ممکن است به سادگی هر گونه آلودگی را آلوده نشده می تنبل. ممکن است می توانید این انتخاب ارزان را ۱۲ کیلو را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه ۲۰ کیلو افزایش دهید.


۲. بهتر از پتو وزن دار برای پاهای استرس پتو با کیفیت حرفه ای وزن لیلا اسلیپ، ۱۳۲ دلار، قیمت اولین ۲۲۰ دلار

پتوی سنگین لیلا

پتوهای با کیفیت حرفه ای لیلا برای پاهای استرس برتر هستند از به طور ویژه برای کاهش بافت بی قراری را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان اوقات فراغت افکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل ممکن است طراحی شدند. نیمه رویی پوشش اجتناب کرده اند مانیکور احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف بازسازی شده است. طرف تولید دیگری اجتناب کرده اند ۱۰۰% پنبه همراه خود انواع ۳۰۰ نخ بازسازی شده است کدام ممکن است عالی ناحیه احساسی آلوده نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شستشوی سرراست را می دهد. درز جیبی شش ضلعی، این پتو با کیفیت حرفه ای وزن لیلا در خانه شخصی شما به شبیه به ابعاد دستی به نظر می رسد مانند است.


پروانه مخملی ناپر

برای بسیاری که می‌خواهند پتوی با کیفیت حرفه ای‌تری را امتحان کنند، با این حال نمی‌خواهند دکوراسیون زیبای خانه‌شان را مبتلا کنند، سرمایه‌گذاری روی عالی امکان الزام آور را در تذکر بگیرند. پتوی Arabian Velvet Naper اجتناب کرده اند داروها مخملی سازگار همراه خود اطراف زیست بازسازی شده است کدام ممکن است صحیح برای بسته بندی احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساسی همراه خود دوچرخه است. در وزن های ۱۵، ۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۵ پوندی حال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۵ رنگ مختلف تهیه تبدیل می شود.


پتوی سنگین وزن ارگانیک Saatva

پتوهای وزنی طبیعی Saatva اجتناب کرده اند مهره های شیشه ای خالص احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکنواخت بازسازی شده اند. جنس بیرونی اجتناب کرده اند مخمل پنبه ای صد در صد طبیعی همراه خود استاندارد بالا بازسازی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به رنگ نواری هر دو خاکستری تیره تهیه تبدیل می شود. پتوی ۱۵ پوندی این برند در یک واحد سایز هر دو ۲۵ پوندی برای کوئین هر دو کینگ سایز حال است.


پتوی سنگین پنبه ای مرغوب

پتوی پنبه ای کویلیتی در هفت مرحله طراحی شده {است تا} همراه خود تکنولوژی باکلاس دوخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها محکم، راحتی را فراهم تنبل. این پتو اجتناب کرده اند ۱۰۰% پنبه بازسازی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روکش بالایی دارد کدام ممکن است فوق العاده قابل تنفس است. میلیون‌ها مهره شیشه‌ای ریز همراه خود پلی استر مهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موم شده‌اند به همان اندازه مدیریت دما را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضمانت اجتناب کرده اند عدم وجود نشتی را فراهم کنند. در وزن ۵ به همان اندازه ۳۰ کیلو را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۵ رنگ مختلف حال است. پاداش اضافی؟ اگر دوست دارید تمام ساعت شب را همراه خود او بخوابید، این پتوی با کیفیت حرفه ای به در کنار عالی روتختی قابل جابجایی حاضر تبدیل می شود.


۶. بهتر از پتوی با کیفیت حرفه ای در آمازون Throwing YnM Balance، ۵۰ دلار

پتوی سنگین YnM

YnM Heavyweight Blanket همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۴۵۵۰۰ نقد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رتبه ۴.۶ ستاره در Amazon.com، پرفروش ترین پرفروش ترین آمازون است. ابعاد آنها اجتناب کرده اند ۵ به همان اندازه ۳۰ کیلو در ابعاد ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزن های مختلف متغیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۲۵ سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ حال است.


پتو سنگین کاسپر

طراحی پتوهای با کیفیت حرفه ای کاسپر اجتناب کرده اند انجام لباس های بیرونی تحت تأثیر قرار گرفت شده است، به همین دلیل کانال های پوشش ریز قیمت ها را به طور مساوی {در سراسر} هیکل ممکن است گلوله کردن می کنند. آنها در سه امکان وزنی تهیه می شوند: ۱۰، ۱۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰ کیلو را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی سواب پنبه ای حمل می کنند به همان اندازه هوا اجتناب کرده اند هیکل ممکن است خارج نشود. این پتوی با کیفیت حرفه ای را به رنگ آبی سرمه ای، صورتی روشن هر دو خاکستری بگیرید.


پتوی سنگین بچه گانه Severio

اگر کودک ممکن است اجتناب کرده اند اضطراب هر دو بی خوابی مبارزه کردن می برد، ساده برای او عالی پتو مخصوص وزن بخرید. این محصول توسط Sevio همراه خود تعداد انگشت شماری قالب انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزنی بین ۳ به همان اندازه ۱۰ کیلو بازسازی شده است.


۹. بهتر از پتوی وزنی / راحتی دوتایی دستی بروکلین، ۲۲۴ دلار، قیمت بی نظیر ۲۴۹ دلار

تسلی دهنده سنگین بروکلین

اگر جستجو در امکان با کیفیت حرفه ای تری مورد استفاده قرار گیرد در هنگام خواب هستید، قابل دستیابی است همراه خود راحتی با کیفیت حرفه ای وزن در بروکلین خطا نگیرید. این بافت فوق العاده شبیه به سایر تسمه های دریافت کرد جوایز آنها دارد، با این حال همراه خود طراحی وزن اضافه شده، خواب دستی تری به طور مساوی گلوله کردن تبدیل می شود. پوسته ساتن پنبه ای ۴۰۰ نخی، امکان وزنی ۱۵، ۲۰ هر دو ۳۰ پوندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون ۱۰ سهم کاهش یافته است دارد!


۱۰. بهتر از لباس سرماخوردگی کننده برای اشخاص حقیقی خوب و دنج خواب پتو با کیفیت حرفه ای زونلی تیره، ۵۰ دلار، قیمت بی نظیر ۸۳ دلار

    پتوی سنگین زونلی

پوشش وزنی زونیلی اجتناب کرده اند ۲ لایه پارچه ۱۰۰% پنبه {تشکیل شده است}. مدیریت دمای برتر همراه خود عالی لایه دانه های شیشه ای آلرژیک، ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی بو.


پتوی سگ سنگین BuddyRest Soothe

هر اجتناب کرده اند گاهی، کودک ممکن است قابل دستیابی است اجتناب کرده اند تفریح ​​لذت ببرد. این پتوی بی همتا وزن سگ برای اضطراب، اوج را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدا، تحریک پذیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر پاسخ های استرس حیوان خانگی ممکن است برتر است. این به آنها بافت ایمنی، دفاع کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی تأثیر آرام بخش بلافاصله می دهد. پتو BuddyRest اجتناب کرده اند عالی طرف دارای پشم گوسفندی فوق العاده احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظاهری معتاد دائمی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مراقبت سرراست می توان آن را به طور مناسب در ماشین شستشو داد.


پتوی سنگین کوئین کول هوشمند

برای کسانی اجتناب کرده اند ممکن است کدام ممکن است می‌خواهید عالی پتوی با کیفیت حرفه ای را نگاهی به کنید با این حال نمی‌خواهید پول را بی رنگ کنید، این انتخاب Smart Queen را در ذهن داشته باشید. در جاری حاضر همراه خود قیمت ۳۰ دلار به کالا می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر اجتناب کرده اند ۸۳۰۰ نقد خوش بینانه در آمازون دارد.


برای داده ها تا حد زیادی به بخش کسب پست نیویورک مراجعه کنید.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر