۴۱ اماکن دولتی و ۱۱ اماکن خصوصی در مازندران آسیب دیدند و ۷۶ نیروی انتظامی و بسیج مجروح شدند.


روح الله سلگی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از تخریب ۴۱ ساختمان دولتی در استان توسط فتنه گران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مازندران، اغتشاش گران شب گذشته ۴۱ مکان دولتی و حاکمیتی را در ماسندر تخریب یا آتش زدند: اغتشاش گران به نیروی انتظامی نیز حمله کردند. بسیج و ۷۶ نفر مجروح شدند.

روح الله سلگی افزود: اغتشاش گران شب گذشته به ۴۱ اماکن دولتی و ۱۱ اماکن خصوصی در مازندران حمله، تخریب و یا آتش زدند.

وی گفت: اغتشاشگران به ۱۱ دستگاه خودروی شخصی، ۱۳ دستگاه خودروی دولتی و پاوان و ۲ دستگاه موتورسیکلت دولتی آسیب رساندند و آتش زدند. همچنین در راهپیمایی شب گذشته ۱۵ خودرو نیروی انتظامی در استان مفقود یا آسیب دید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به نقش دستگاه های امنیتی بیگانه در تجمعات اخیر در مازندران و آسیب های فتنه گران در اماکن دولتی استان گفت: در آن سوی مرز به عنوان ایرانیان خیانتکار. آمریکایی‌ها می‌دانند که خود را شهروند می‌دانند، امروز خود را حافظ ایران می‌دانند و مکر مستکبران دشمنان نظام هستند و سعی در اجرای سیاست‌ها دارند. انقلاب اسلامی.

سلاگی یادآور شد: شب گذشته در برخی از شهرستان های استان مازندران شاهد تخریب اماکن دولتی توسط نیروهای فتنه گران بودیم که بر اساس مصوبه شورای تامین باید خسارات وارده از جیب فتنه گران پرداخت شود. دستگیر شد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به حضور اغتشاشگران با لباس متحدالشکل در برخی از جلسات شب گذشته گفت: رهبران و برگزارکنندگان تجمعات محدود در برخی نقاط استان خطوط خود را از خارج از کشور دریافت کردند و به دنبال آنها بودند. آنها از احساسات پاک مردم کشور علوی سوء استفاده می کنند، برای حفظ حقوق این کشور تلاشی نکرده و نمی کنند.

سلاگی با بیان اینکه مازندرانی ها برای پاسداری از خاک و ناموس این کشور بیش از ۴۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند گفت: وی افزود: امروز خانواده شهدا در غم مرگ هر پسر و دختر ایرانی غمگین هستند. آنهایی که در زمان آتش و خون در سرزمین ایران نبودند و از ترس به غرب گریختند چگونه می توانند امروز با مهسا امینی همدردی کنند؟ ما مهسا امینی را خواهر و فرزند خود می دانیم.

وی ادامه داد: در تجمعات محدودی که شب گذشته در نقاط مختلف استان برگزار شد، شاهد پیوند باندها و فتنه گران بودیم که نشان می داد این تجمعات سازماندهی شده بوده و سران این تجمعات بر اساس رهنمودهای غربی ها عمل می کنند. خدمات امنیتی طرح قبلی..

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران به فراخوان های تجمعی برخی از چهره های ضد انقلاب ایرانی مقیم خارج اشاره کرد و گفت: مردم ایران و مازندران دلسوز آنها نیستند و طبق قوانین آمریکا باید بدانند. شهروندان این کشور سوگند یاد می کنند که برای دفاع از آمریکا حاضرند اسلحه به دست بگیرند و اجازه نخواهند داشت آن را بپذیرند.

زلاقی خاطرنشان کرد: مسولان کاهش سفره های مردم دلسوز مردم ایران نیستند.

به اشتراک بگذارید