۵ اندیشه برای خوب کاسه ناخوشایند کم قند برای صبحانه


کاسه های تمیز پر اجتناب کرده اند غذاهای خوشایند مشابه با موز، طیف گسترده ای از توت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های چیا هستند (بسته به اصل پخت ممکن است). همراه خود این جاری، همه اسموتی ها متشابه ساخته نمی شوند – برخی اجتناب کرده اند معجون ها {به دلیل} محتوای بالای قندشان شناخته شدند. خبر عالی اینجا است کدام ممکن است جمع کردن کاسه های ناخوشایند کم قند ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه موادی را کدام ممکن است می خورید مدیریت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نوبه شخصی ارائه می دهیم {کمک می کند} خوب صبحانه برتر بسازید هر دو حتی بسازید. میان وعده بعد اجتناب کرده اند ورزش.

اول اجتناب کرده اند همه، بالقوه است اجتناب کرده اند شخصی بپرسید کدام ممکن است خوب کاسه ناخوشایند دقیقا چیست؟ خب همونطور کدام ممکن است اجتناب کرده اند اسمش پیداست غیر از اینکه موجود در قابلمه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کاه پر کنید، همراه خود قاشق غلیظ نیاز کنید. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است می توانید خوب اساس اسموتی تحمیل کنید – جدا از نوشابه ها – می توانید داروها مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالبی را به اصل وعده های غذایی اضافه کنید. نتیجه؟ خوب وعده غذایی متعادل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغذی!

در حالی کدام ممکن است راه های بی شماری برای تهیه خوب اسموتی خوش ذوق موجود است، ما تعدادی از ترفند برای خوش ذوق تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید تر کردن ترکیب کردن ممکن است داریم. خواه یا نه کنار هم قرار دادن ترکیب کردن کردن هستید؟ تعدادی از کاسه ناخوشایند کم شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل های خوش ذوق را بیاموزید! همراه خود این هک های آسان، اختراع عامل خوبی برای شما ممکن است باد {خواهد بود}.

۵ اصل العمل کاسه ناخوشایند کم شکر

کاسه‌های ناخوشایند کم‌شکر وقتی برای ضربه زدن به کاسه‌ای پر اجتناب کرده اند ویتامین کنار هم قرار دادن هستید، در جیب پشتی ممکن است برتر هستند. بهتر از گروه؟ آنها در عرض تعدادی از دقیقه مخلوط می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده به یک زن و شوهر ماده مفید خواستن دارند.

چگونه خوب کاسه ناخوشایند ۲ طبقه مناسب کنیم

مرحله # ۱: داروها را به تابه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه داروها یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شوند.

گام ۲ در ظرفی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند سرو به قابلمه اضافه کنید. تقویت می کند ها بالقوه است برای ادغام کردن امکان هایی مشابه با میوه معاصر دانش شده، دانه چیا، دانه شاهدانه، تکه های نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره بادام خالص باشد. بخشی اجتناب کرده اند علاقه اینجا است کدام ممکن است انتخاب بگیرید کدام تقویت می کند برای شما ممکن است بیشتر حرکت می تدریجی!

کاسه ناخوشایند میوه اژدها

میوه اژدها کدام ممکن است البته است سرشار اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان، فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پری بیوتیک است، در نوع شخصی خوب غذای برتر است. مخلوط کردن میوه اژدها همراه خود طیف گسترده ای از توت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز {در این} اصل وعده های غذایی، این وعده های غذایی را به تأمین قدرت در رژیم غذایی تغییر می تدریجی. کاسه های ناخوشایند کم شکر برای پیروزی!

خدمت: ۱

اجزا:

 • ¼ فنجان میوه اژدها منجمد
 • ½ فنجان توت یخ زده (زغال اخته، توت فرنگی، شاه توت، توت فرنگی)
 • ۱ عدد موز متوسط، منجمد
 • ¼ فنجان شیر بادام خام

شربت میوه ای بی تجربه

اسموتی های بی تجربه خوب اصل العمل برتر برای گنجاندن در صبحانه هستند – ویژه به ویژه اگر زمان سختی دارید {هر روز} مخفیانه وارد حیاط پشتی شخصی شوید. علاوه بر این، آن یک است راه سرراست {برای شروع} به افزودن رنگ بی تجربه در کار صبحگاهی ممکن است است! این ظرف ناخوشایند کدام ممکن است تشکیل آنتی اکسیدان ها، پتاسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین K است مشابه با خوب مولتی ویتامین است.

خدمت: ۱

اجزا:

 • ¼ فنجان زغال اخته منجمد
 • ۱ عدد موز متوسط، منجمد
 • ½ فنجان شیر بادام غیر پاستوریزه
 • ¼ فنجان کلم دانش شده
 • ¼ فنجان اسفناج
 • ۱ قاشق غذاخوری کره بادام خالص

کاسه ناخوشایند چیپس نعناع

دوستان بستنی چیپ نعناع این اصل برای شماست. اگرچه خوب بشقاب نوزاد بستنی برای بهزیستی خوشایند نیست، با این حال این اصل غذایی سرشار اجتناب کرده اند داروها مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاری اجتناب کرده اند بافت گناه است. به ما اعتقاد کنید – سبک آن شبیه عامل دقیق است. این وعده های غذایی کدام ممکن است همراه خود پروتئین، موز را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی مقداری کره بادام مناسب شده است، تقریباً همه عامل را در شخصی دارد.

خدمت: ۱

اجزا:

 • ۱ عدد موز متوسط، منجمد
 • ½ فنجان کلم دانش شده
 • ۴ برگ نعناع معاصر
 • ¼ فنجان شیر بادام خام
 • ۱ قاشق غذاخوری کره بادام
 • ማውጣት خوب قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • ۱ قاشق چایخوری قاشق چای خوری
 • چیپس آب نبات تلخ (برای سرو)

اختیاری:

 • هر گونه افزودنی مشابه با آجیل هر دو دانه

کاسه اسموتی ضد تحریک ادویه زردچوبه

زردچوبه خوب هسته دارد ضد تحریک تأمین مصرف شده این کاسه ناخوشایند را به حداقل یک تقویت می کند برتر تغییر کرده است. انبه جدا از غنی شدن اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی، این مخلوط را به رنگ نارنجی انصافاً حاضر می دهد کدام ممکن است آن را انصافاً استفاده شده می تدریجی.

خدمت: ۱

اجزا:

 • ۱ عدد موز متوسط، منجمد
 • ۱ فنجان پایین تر های انبه منجمد
 • ማንኪያ خوب قاشق چایخوری آرد پیاز
 • ½ فنجان شیر بادام غیر پاستوریزه
 • ማውጣት خوب قاشق چایخوری عصاره وانیل

کاسه ناخوشایند جام کره بادام زمینی شکلاتی

آب نبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره بادام زمینی خوب مخلوط کردن پایه هستند. اگر هوس سبک شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلخ را دارید، دفعه بعد کدام ممکن است هوس خوب خوراکی شیرین کردید، این غذای خوش ذوق را بررسی کنید.

خدمت: ۱

اجزا:

 • ۱ عدد موز متوسط، منجمد
 • ¼ فنجان کره بادام زمینی خالص
 • ۲ قاشق غذاخوری پودر کاکائو
 • ½ فنجان شیر بادام غیر پاستوریزه
 • ۲ Medjul Days، گودال

اندیشه های تزیین کاسه ناخوشایند کم شکر

حالا ممکن است خوب کاسه ناخوشایند مناسب کرده اید، نیمه شیرین آن اینجاست – شیرینی. در حالی کدام ممکن است هیچ غذای “اشتباهی” برای از جمله به بالای ظرف {وجود ندارد}، برخی اجتناب کرده اند امکان ها را می توان همراه خود شکر پر کرد. عسل، شربت افرا، میوه های خشک همراه خود شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری گرانولای با بیرون مدل می توانند خوب کاسه ناخوشایند را به بمب قند تغییر کنند.

به عنوان جایگزین، در بخش مصرف شده اجتناب کرده اند شیرینی های کم قند هر دو با بیرون قند بیشترین استفاده را ببرید. در همین جا تعدادی از راهنمایی با اشاره به نحوه به نظر می رسد هر دو تکل قرار تحقق برای وسایل پرنعمت موجود است.

نوک کاکائو

نوک کاکائو، هر دو دانه های کاکائو آسیاب شده، مملو اجتناب کرده اند داروهای ضد میکرو ارگانیسم برای حمایت اجتناب کرده اند سلامت عمومی ما هستند. اگرچه این شهد آنطور کدام ممکن است {همه ما} می شناسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست داریم سبک خوب تکه آب نبات را ندارد، با این حال سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس مشابهی را همراه خود شکر فوق العاده کمتری می دهد.

گرده زنبور عسل

مشابه با مختلط اجتناب کرده اند گرده، آنزیم، موم زنبور عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهد. گرده زنبور عسل آن یک است افزودنی ترجیح برای کاسه های ناخوشایند است. تشکیل بیش اجتناب کرده اند ۲۵۰ ماده سرزنده اجتناب کرده اند جمله آنزیم ها، ویتامین های غذایی، داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها ضد التهابی است.

دانه کنف

همراه خود از جمله اینها دانه های نوزاد کاسه شخصی را همراه خود پروتئین های طبیعی، چربی های مفید، آنتی باکتریال ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر پر کنید. آنها علاوه بر این به سختی سبک بادام به غذای ممکن است اضافه می کنند کدام ممکن است ممکن است سبک آن را به همان اندازه حد زیادی افزایش بخشد.

کره بادام زمینی

چه اجتناب کرده اند دنبال کنندگان گردو، بادام زمینی، بادام هر دو کاسرول هستید، کره بادام را به لطف پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی های مفید به بشقاب شخصی اضافه کنید. اگر بشقاب گمشده {چربی ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین های مفید باشد، افزودن کره بادام ممکن است به جلوگیری اجتناب کرده اند افزایش قند خون کمک تدریجی.

Healthy 5 مرتبط (را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه های اقتصادی برای تهیه کره بادام خانگی)

توت ها

توت های معاصر را در بشقاب شخصی بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری شیرینی خالص را با بیرون افزودن شکر تصفیه شده به آن است اضافه کنید. جدا از این، آنها پر از اند. آنتی اکسیدان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر آنها را به حداقل یک تقویت می کند مفید برای هر رژیم غذایی تغییر می تدریجی. اجتناب کرده اند تمشک گرفته به همان اندازه زغال اخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز (خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است موز اجتناب کرده اند تذکر فنی توت است؟)، دوباره پر کردن کاسه شخصی همراه خود این میوه ها به غذای ممکن است داروها مغذی اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک شیرین تری می دهد.

کاسه های ناخوشایند سرراست: شیرین با بیرون شکر

آغاز روز همراه خود خوب کاسه کم شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند راهی سرراست برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند غذاهای خوش ذوق است. به همان اندازه روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند داروها صحیح استفاده نمی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزودنی های قندی زیادی به ترکیب کردن اضافه نمی کنید، افزودن کاسه های ناخوشایند به غلات صبحانه ورزش خوبی برای حمایت اجتناب کرده اند نیازها بهزیستی ممکن است است. به همین دلیل یخچال شخصی را همراه خود موز پر کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های کنف را انتخاب کنید و انتخاب کنید نی کاکائو را برای غذای اضافی ذخیره کنید. اجتناب کرده اند ممکن است برای اکتسابی این داروها در صبح هنگام کنار هم قرار دادن شدن برای زدن کاسه ناخوشایند مورد کنجکاوی شخصی در گذشته اجتناب کرده اند قرار تحقق متشکریم.