5 دلیل که چرا جوانان محلی ما باید میوه بچینند – Raina Dawn Lutzبهار و تابستان 2020 باعث ترس ، استرس ، افسردگی ، اضطراب ، تغییرات جهانی و تغییراتی شد که قبلاً ندیده بودیم.

طبیعت آورد ..

بارندگی های شدید.

آفتاب کمتر

اوه ، و كمتر كمك به كارگران خارجي (كشاورزان ما براي برداشت محصول به كانادا و كمك كشورهاي ديگر به كانادا متكي هستند) در فصل برداشت به دليل محدوديت سفر به Covid-19.

من با چیدن میوه غریبه نیستم ، به عنوان یک متخصص حرفه ای ، هنوز دوست دارم کثیف شوم ، فروتن باشم و حقوقم کم باشد…. گاه و بیگاه.

تابستان امسال یک پروژه جانبی سرگرم کننده نبود. حیاتی بود.

و زمانی که من آنجا بودم ، به این فکر کردم که چند نفر دیگر می توانند از این مزایا استفاده کنند ، در حالی که به کشاورزان ما کمک می کنند.

اینها دلایلی است که من فکر می کنم جوانان محلی ما باید از میدان خارج شوند ، خواه این یک برنامه تجربه کار از طریق مدارس باشد یا یک وظیفه اجباری از طرف والدین. چیدن میوه باید حق تقدم برای جوانانی باشد که در وادی ما زندگی می کنند ، خواه بخواهند کارآفرین شوند یا بیکار.

شماره 1. “آموزش شخصیت”

ضرب المثل قدیمی درست به نظر می رسد. مجبور باشید زود بیدار شوید ، در مورد یک مزرعه یا باغ گل رز اطلاعاتی کسب کنید ، دستورالعمل بگیرید (یا تعداد کمی از آنها و باید مشکلات را به تنهایی حل کنید) و دست به کار شوید شما را مجبور می کند از منطقه راحتی خود خارج شوید. یک مهارت بسیار ضروری برای زندگی ، یا کارآفرین بودن و یا کار تیمی در آینده. این یک درس عالی برای کسانی است که می خواهند برای خود کار کنند. اصل ساده است. پشت سایه روی تلفن بنشینید و انتخاب نکنید ، بدون پول. شانه ها و انگشتان خود را برای یک روز انتخاب کنید تا با حرکات جدیدی که ساعت ها پشت سر هم انجام می دهید آنها را گرم کنید: پول. اگر چیزی وجود دارد که من می دانم والدین برای فرزندان خود می خواهند ، این است که ارزش یک دلار را به آنها بیاموزند.

شماره 2. “شما را برای دنیای واقعی آماده می کند.”

آن دنیای واقعی که وقتی از دبیرستان خارج می شوید و وارد دنیای بد بزرگ می شوید ، به شما سیلی می زندبه میدونم میدونم. مانند چیزی است که کسی به شما می گوید: اما واقعاً. هیچ چیز شبیه تجربه کاری واقعی عرق کردن (شروع قبل از 5 صبح) است تا به شما یاد دهد کار سخت چگونه است. همچنین می تواند به سرعت به شما بیاموزد که وقتی بزرگ می شوید نمی خواهید چه کار کنید. در هر صورت ، شما برنده خواهید شد. موسیقی یا کتاب الکترونیکی بگذارید ، برنزه شوید و هزینه ورزش را بپردازید. همه مشاغل اینگونه نخواهند بود.

شماره 3. “جرقه کشاورزان”.

دیدگاهتان را بنویسید