۷ واحد صنفی برای عرضه پوشاک غیر سنتی در گیلان پلمب و به ۳۴۳ واحد تذکر داده شده است.


رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: به منظور نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی در سطح توزیع، پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی و برخورد با مجرمان، ۷ واحد صنفی فروش پوشاک و ۳۴۷ واحد صنفی را تعطیل کردند. به اتحادیه ها هشدار داده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ “علی حیدرقا” در گفتگو با نیروی انتظامی گفت: حفظ امنیت اخلاقی، اجرای برنامه های پیشگیری، مقابله با ناهنجاری های اجتماعی در فروشگاه های پوشاک، پروژه های کنترل و نظارت یگان های مذکور. دویدن.
در همین راستا مسئولان اداره نظارت بر فضای عمومی استان گیلان از ۹۰۸ واحد صنفی فروش لباس بازدید و اضافه کردند. متصدیان اطلاعیه، ۷ واحد صنفی پلمپ شدند.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان به طرح های مختلف پلیسی و نظارت بر اصناف برای پیشگیری از بدحجابی اجتماعی و رعایت شئونات اسلامی از جمله توزیع پوشاک غیر سنتی در این مراکز اشاره کرد. تبلیغات نادرست محیطی و غیره تایید شده است: پلیس با افراد سودجو و متخلف از هنجارها برخورد قانونی خواهد کرد.
این افسر پلیس در نهایت از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، مشکل را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید