۸ ترفند حرفه ای YouTube برای جستجوی بهتر و حفظ حریم خصوصی بیشتر


در اینجا یک ترفند YouTube است که من به طور تصادفی با آن برخورد کردم و اکنون همیشه از آن استفاده می کنم: وقتی می خواهید یاد بگیرید کاری را انجام دهید و در مراحل گم می شوید، رونوشت ویدیو را باز کنید.

سه نقطه یا گزینه بیشتر را در زیر عنوان ویدیو فشار دهید، سپس انتخاب کنید رونوشت از منوی کشویی می توانید آن را کپی کنید، ذخیره کنید و چاپ کنید. این آسان بود، نه؟ فقط مراقب دانلود ویدیو باشید.

نکات حرفه ای کوچکی مانند این زندگی را آسان تر و ابزارهای شما را مفیدتر می کند.

قبل از اینکه به سوراخ خرگوش یوتیوب بیفتید، این نکات را برای پنهان کردن آنچه به دنبال آن هستید و پیدا کردن آنچه می خواهید، بررسی کنید. در مورد، مطمئن شوید که در کانال من مشترک شوید YouTube.com/KimKomando.

۱. رویدادهای زنده را تماشا کنید

بسیاری از کنسرت ها و رویدادها به صورت زنده از یوتیوب پخش می شوند. شما می توانید آنها را در زمان واقعی همراه با یک مخاطب جهانی تماشا کنید. چند راه برای این کار وجود دارد:

 • به سادگی کلمه “live” را بعد از عبارت جستجوی خود تایپ کنید.
 • همچنین می‌توانید رویدادهای جاری و جاری را مرور کنید. قابل اعتماد و متخصص youtube.com در رایانه خود و انتخاب کنید زنده از ستون سمت چپ
 • برنامه YouTube را باز کنید، ضربه بزنید کاوش کنید، سپس ضربه بزنید زندگی در گوشی هوشمند.

وای فای آهسته تماشای ویدیوها را سخت می کند.

۲. سابقه جستجوی خود را تمیز نگه دارید

حالت ناشناس به شما امکان می دهد بدون نگرانی در مورد جستجو و تاریخچه تماشای خود، آزادانه مرور کنید. توجه: این تاریخچه جستجوی شما را از YouTube و شرکت مادر آن، Google پنهان نمی کند.

برای فعال کردن این، روی تصویر یا نماد نمایه خود ضربه بزنید و انتخاب کنید حالت ناشناس را روشن کنید. همین کار را برای خاموش کردن آن انجام دهید.

حالت ناشناس، ISP یا ارائه‌دهنده موتور جستجوی شما را از دانستن آنچه به دنبال آن هستید باز نمی‌دارد، اما می‌تواند از راه‌های دیگر مفید باشد.

۳. جستجوی خود را محدود کنید

یوتیوب ماهانه بیش از ۲ میلیارد کاربر دارد و بیش از ۵۰۰ ساعت محتوا در هر دقیقه پست می شود. یافتن آنچه می‌خواهید می‌تواند با محدود کردن جستجوی شما بر اساس تاریخ ارسال ویدیو باشد.

عبارت (های) جستجو را برای ویدیوی خود تایپ کنید، سپس این هفته یا این ماه. همچنین می‌توانید از فیلترهای YouTube برای محدود کردن موارد استفاده کنید:

 • قابل اعتماد و متخصص youtube.com در رایانه خود و جستجوی خود را انجام دهید.
 • پس از بارگیری نتایج، روی کادر کشویی Filters’ کلیک کنید و یک را انتخاب کنید تاریخ آپلود، از ساعت آخر تا امسال.
 • در تلفن همراه، روی ضربه بزنید نماد سه نقطه، سپس ضربه بزنید فیلترهای جستجو.
یوتیوب
یوتیوب ماهانه بیش از ۲ میلیارد کاربر دارد.
شاتر استاک

۴. موزیک ویدیوی واقعی را پیدا کنید، نه فقط تقلید

یوتیوب دومین سایت جستجوی بزرگ در سطح جهان است که تنها گوگل از آن پیشی گرفته است. مردم از سرتاسر جهان تقلید، ویدیوهای طرفداران و واکنش هایی به محبوب ترین موضوعات ارسال می کنند.

لیدی گاگا یکی از بزرگ‌ترین نام‌های موجود است، بنابراین وقتی آهنگی از خواننده‌ای با قد و قامت او جستجو می‌کنید، ممکن است مجبور شوید محتوای ساخته‌شده توسط طرفداران را حذف کنید. می توانید این کار را با تایپ نام آهنگ، اضافه کردن یک کاما و قرار دادن کلمه “شریک” انجام دهید. برای مثال، این جستجو را امتحان کنید: “poker face, partner.”

۵. فقط در نقطه مناسب به اشتراک بگذارید

هنگامی که می خواهید یک ویدیوی طولانی را در یک نقطه خاص به اشتراک بگذارید، این را امتحان کنید.

 • در رایانه، ویدیوی مورد نظر خود را پیدا کنید و به زمانی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید بروید.
 • کلیک راست کرده و انتخاب کنید URL ویدیو را در زمان فعلی کپی کنید.
 • شما همچنین می توانید کلیک کنید دکمه اشتراک گذاری و بررسی کنید شروع کن در جعبه زمان را وارد کنید می خواهید، سپس کلیک کنید کپی 🀄.

شما می توانید این کار را روی تلفن خود نیز انجام دهید – اگرچه این کار بیشتر دردسرساز است.

 • به زمانی که می‌خواهید ویدیو را به اشتراک بگذارید بروید و مکث کنید. ضربه زدن اشتراک گذاری > لینک را کپی کنید. پیوندی را که می‌خواهید جای‌گذاری کنید و آن را به URL اضافه کنید: T = 00m00s. صفرها بیانگر دقیقه ها و ثانیه ها هستند، بنابراین در صورت نیاز آنها را اصلاح کنید. برای نشانی‌های اینترنتی که قبلاً علامت سؤال دارند، علامتی مانند این اضافه کنید: & t = 00m00s.

صحبت از اشتراک گذاری شد، برخی از فایل ها برای ارسال ایمیل بسیار بزرگ هستند. در عوض این روش ها را امتحان کنید.

۶. یک لیست پخش از آهنگ ها تهیه کنید

با استفاده از عبارت جستجوی لیست پخش، یک لیست پخش از آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنید. ما به همین مثال می مانیم. «لیست پخش لیدی گاگا» را تایپ کنید و نتایج شما شامل مجموعه‌هایی از طرفداران می‌شود که آهنگ‌ها را در یک آپلود طولانی با هم ترکیب می‌کنند. همچنین یک لیست پخش رسمی با عنوان YouTube Mix دریافت خواهید کرد.

همچنین می توانید یک لیست پخش سفارشی از آنچه می خواهید ایجاد کنید.

در اینجا نحوه انجام این کار از رایانه خود آورده شده است:

 • ویدیویی را که می خواهید به لیست پخش اضافه کنید پیدا کنید. کلیک صرفه جویی.
 • یک لیست پخش انتخاب کنید مانند تماشا در فرصتی دیگر یا فهرست پخشی که قبلاً ایجاد کرده‌اید، یا کلیک کنید لیست پخش جدید ایجاد کنید. کلیک ایجاد کردن.

برای ایجاد لیست پخش در موبایل:

 • ویدیویی را که می خواهید به لیست پخش اضافه کنید پیدا کنید.
 • ضربه زدن صرفه جویی زیر ویدیو برای ذخیره خودکار آن در آخرین لیست پخش یا فهرست پخش «تماشا در فرصتی دیگر».
 • برای تغییر مکان ذخیره ویدیو، روی ضربه بزنید تغییر دادن در پاپ آپ از لیست لیست های پخش خود انتخاب کنید.

ترجیح می دهید در Spotify به موسیقی گوش دهید؟ این ترفندها در کمترین زمان شما را به یک متخصص Spotify تبدیل می کند.

یوتیوب
با استفاده از عبارت جستجوی لیست پخش، یک لیست پخش از آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنید.
شاتر استاک

۷. فیلمی برای تماشا پیدا کنید

می‌توانید فیلم‌های بلند را در YouTube تماشا کنید، اما جستجوی عنوان فیلم مانند هر چیز دیگری در پلتفرم ممکن است کافی نباشد.

خیلی ساده است. فقط کلمه فیلم را در عبارت جستجوی خود تایپ کنید. فیلم “ستاره ای متولد شده” را امتحان کنید. اگر فیلمی به صورت رایگان در دسترس نباشد، گزینه خرید یا اجاره آن را خواهید داشت.

۸. نکات جستجوی سریع بیشتر

در نهایت، در اینجا چند راه آسان دیگر برای اصلاح جستجوی شما وجود دارد.

 • از کلیدهای + یا – برای اضافه کردن یا حذف کلمات کلیدی در نتایج جستجوی خود استفاده کنید.
 • برای یافتن عبارت دقیق مورد نظر خود از علامت نقل قول استفاده کنید.
 • کلمه طولانی را به جستجوی خود اضافه کنید تا ویدیوهای بیش از ۲۰ دقیقه را پیدا کنید. از «کوتاه» برای یافتن ویدیوهای کمتر از ۴ دقیقه استفاده کنید.

نکته پاداش: دارک وب ۱۰۱: چه چیزی وجود دارد و چرا دولت نمی تواند آن را تعطیل کند

در آب های دارک وب قدم بزنید و مواد مخدر، قاتلان و انواع تصاویر ناراحت کننده را خواهید یافت. اما همچنین بهشتی برای مدافعان حریم خصوصی است. در این قسمت، من با ویکتور بنجامین، پروفسور ASU صحبت می‌کنم، که نشان می‌دهد چرا تنظیم کردن آن بسیار سخت است – و چرا مردم با هر پیشینه‌ای نمی‌توانند از بازگشت خودداری کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر