BeachSweat Sports تنها فن و ترکیب سکسی Peloton است


این یک مهمانی پر کالری برای چشم است.

پلتفرم ورزشی جدید، BeechWet، پیتزای Peloton را با داش Spice Fans ترکیب می کند. وب‌سایت مبتنی بر اشتراک دارای رتبه R، کلاس‌های تناسب اندام ۳۰ دقیقه‌ای با شدت بالا و زنده را ارائه می‌دهد که توسط مشت‌ها، بمب‌های بیکینی هدایت می‌شوند.

به طور طبیعی، رسانه های اجتماعی یک مسابقه ضربان قلب هستند. خدایان تن، روان و درخشان با به دست آوردن بیش از ۳۵۰۰۰۰ بازدید از دوچرخه، ژست یوگا و پمپ، مشترکین را جذب می کنند.

من این دختران بامزه را دیده ام که درس های تناسب اندام تدریس می کنند، و اوه، این عالی است. مارک لستر، ۴۱ ساله، مشتری BeachSweat، به پست گفت که باید این را ببینم.

پس از استفاده از یک آزمایش رایگان، لستر به سرعت ۱۴.۹۹ دلار هزینه اشتراک ماهانه پرداخت تا با ضربه های مبتنی بر میامی گرم شود و عرق کند.

یک شراب‌ساز مسافر در میامی می‌گوید: «مانند سایر نقاط جهان، من تصمیمی برای کاهش وزن در سال جدید دارم. او قبلا با قطعات Peloton کار کرده است اما کمی کم است.

از زمان راه اندازی آن در ژانویه، BatchWatch بیش از 30000 مشترک دریافت کرده است.
از زمان راه اندازی در ژانویه، BeachSweat بیش از ۳۰۰۰۰ مشترک دریافت کرده است.
با حسن نیت از BeachSweat

لستر گفت: “من هر آنچه را که نیاز داشتم از پلوتون دریافت نکردم، و وقتی سعی کردم به تنهایی با تجهیزات بدنسازی معمولی این کار را انجام دهم، متوجه شدم که انگیزه سخت است.” “پس اگر می خواهم امسال تمریناتم را افزایش دهم، چرا این کار را با این زنان زیبا انجام ندهم؟” فکر کردم

BeachSweat – متولد سه هفته پیش، یکی از برنامه‌های ورزشی سایبری بدون اپیدمی و بدون باشگاه – به خود می بالد که در چیزی که آن را “تناسب اندام الهام بصری” می نامند، پیشگام است.

الکسا کالینز، یکی از بنیانگذاران و دوچرخه سواران دوچرخه سوار، می گوید: «مردم با دیدن دختری شیطون که عرق می کند و با بیکینی کار می کند، از روی مبل بلند می شوند و کالری می سوزانند. در کمتر از یک ماه، انجمن قبلاً ۳۰۰۰۰ مشترک داشت.

کالینز تمرین هفتگی دوچرخه خود را انجام می دهد. "وابسته به عشق شهوانی" پوشیدن بیکینی های کوچک برای الهام بخشیدن به دانش آموزانش.
الکسا کالینز برای تحت تاثیر قرار دادن دانش آموزانش بیکینی کوچکی می پوشد و هر هفته از کلاس های دوچرخه سواری خود جذاب است.
با حسن نیت از Beachsweat

در حالی که او درس هفتگی خود را می گذراند – همانطور که شرکت کنندگان انتظار دارند ۲۵۰ کالری بسوزانند – مدل ۲۶ ساله OnlyFans بینندگان را “خوش پوشیده” می کند. [two piece]عرق کردن زیاد و سرگرمی و معاشقه.

کالینز و مربیان دیگرش از یک تاخیر انتقال شش ثانیه ای لذت می برند. لباس ورزشی پخش زنده با لباس نازک بپوشید. اگر مشکل کمد لباس دارید، پخش‌کننده‌ها می‌توانند دوربین‌ها و زاویه‌ها را تغییر دهند تا از پلک زدن بینندگان جلوگیری شود.

کالینز و تیمش برای اولین بار مفهوم سیستم بازگشتی را زمانی که بیماری همه گیر باعث شد مردم به دنبال گزینه های ورزشی در خانه بگردند، توسعه دادند.

مربیان زیبای BeachSweat همگی دارای زمینه های تناسب اندام حرفه ای هستند.
مربیان زیبای BeachSweat همگی دارای زمینه های تناسب اندام حرفه ای هستند.
با حسن نیت از BeachSweat

بنابراین ما فکر کردیم، “چرا آنها این همه افراد زیبا را که دوست دارند ورزش کنند و شکل دهند، استخدام نمی کنند، چرا آنها را استخدام نمی کنند، در یک پلت فرم که به دیگران آموزش می دهد بدن خود را به روشی سرگرم کننده شکل دهند.” بلین گفت.

BeachSweat ترکیبی منحصر به فرد از فن و پلوتون است که از شما دعوت می کند در یک دوره تمرین مجازی 30 دقیقه ای که توسط حاملان میم ساحل تدریس می شود، شرکت کنید.
BeachSweat ترکیبی داغ از OnlyFans و Peloton است که ورزشکاران را به یک تمرین مجازی ۳۰ دقیقه ای به رهبری معلمان زیبای بیکینی از ساحل میامی دعوت می کند.
با حسن نیت از Beachsweat

در حالی که برخی ممکن است پورنوگرافی را به عنوان یک زباله دانی ببینند، کالینز دشمنان خود را نادیده می گیرد. او گفت: “همه ما بر روی مثبت بودن و تمرکز بر روی افراد مثبتی تمرکز کرده ایم که روی صحنه می مانند و با ما سرگرم می شوند.”

بر خلاف سایر پلتفرم های تناسب اندام، BeachSweat همچنین دارای ویژگی “Peak Browser” است. مشتریان می توانند کمی قدردانی از معلمانی که به آنها تمرین خوبی داده اند نشان دهند.

لستر که پنج روز در هفته در BichWet احساس سوزش می کند، گفت: «بعد از هر کلاس، احساس شادابی، شادابی و سرحال شدن می کنم و خونم کمی بهتر به جریان می افتد. “بنابراین خوشحالم که از خدمات آنها با ۵ تا ۱۰ دلار انعام تشکر کردم.”

او با اشاره به اینکه معلمان عرق کرده اند، می گوید: «دختران واقعاً کمک می کنند.

لستر که در نهایت امیدوار بود ۲۵ پوند از وزن خود کم کند و چند پوند از دست بدهد، گفت: “بالا یا پایین نمی رود.” اما آنها آن را سرگرم کننده می کنند، که باعث می شود شما بخواهید کلاس را تمام کنید و کار دیگری انجام دهید.

کلاس الکسا مارک لستر پلتون را بر آن داشت تا کارگاه آموزشی آنلاین خود را لغو کند.
مارک لستر کلاس کالینز او را تشویق کرد تا برای کارگاه های آموزشی آنلاین Steam در Peloton مشترک شود.
با حسن نیت از Beachsweat

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر