Bre Tiesi باردار، نیک کانن میزبان جشن فاش کردن جنسیت است


آیا هشتمین بار برای نیک کانن جذابیت دارد؟

به نظر می رسد که مجری تلویزیون ممکن است منتظر فرزند دیگری باشد، زیرا او یک مهمانی آشکار جنسیت با بری تیسی، بری تیسی، سابق جانی مانزیل، در مالیبو، کالیفرنیا، در روز شنبه میزبانی کرد.

عکس‌هایی از این مهمانی نشان می‌دهد که کانن ۴۰ ساله و تیسی باردار ۳۰ ساله با گروه کوچکی از دوستان دور هم جمع شده‌اند و با بادکنک‌های صورتی و آبی احاطه شده‌اند.

تیسی – که اخیراً طلاق خود را از مانزیل نهایی کرده است – در حالی که برآمدگی نوزادش را در یک لباس بدن سفید با کتهای بلند بلند در آغوش گرفته بود، عکس گرفته شد.

کانن با تیسی (که در «Wild N Out» با او کار کرد) در یک مجموعه سفید مخصوص خودش، متشکل از یک هودی، شلوار ورزشی، کفش ورزشی و یک کتانی ست کرد.

عکس‌های این مراسم همچنین نشان می‌دهد که مهمانان در حال پرتاب توپ‌های کانفتی باز هستند که با شلیک کنفتی آبی به هوا نشان می‌دهد که Tiesi منتظر بچه‌دار شدن است.

این اولین فرزند برای Tiesi خواهد بود. نمایندگان Cannon و Tiesi بلافاصله به درخواست صفحه شش برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

میهمانان با شلیک کنفتی آبی به آسمان، نشان می دهد که این جفت به یک نوزاد پسر خوش آمد می گوید.
مهمانان با شلیک کنفتی آبی به آسمان نشان دادند که تیسی در انتظار بچه دار شدن است.
پس زمینه

عکس‌های مهمانی ماه‌ها پس از آن می‌آیند که کانن فاش کرد که به توصیه درمانگرش مجرد شده است. او در کمتر از یک سال از چهار فرزند با سه زن مختلف پذیرایی کرد و در اکتبر به مجریان DJ EFN و NORE «Drink Champs» گفت که «می‌خواهد ببیند که آیا [he] می تواند به سال ۲۰۲۲ برسد.

تیسی قبلا با جانی منزیل ستاره NFL ازدواج کرده بود.
تیسی قبلا با جانی منزیل ستاره NFL ازدواج کرده بود.
Getty Images for Abyss By Abby

کانن دوقلوهای ۱۰ ساله مونرو و مراکشی را با همسر سابق ماریا کری به همراه پسر ۴ ساله گلدن “ساگون” و دختر ۱ ساله قدرتمند ملکه با بریتنی بل سابق شریک است. او همچنین در ژوئن ۲۰۲۱ به دوقلوهای ۶ ماهه به نام های Zion Mixolydian و Zillion “Zilly” Heir با ابی د لا روزا خوش آمد گفت.

به طرز غم انگیزی، کانن پسر ۵ ماهه خود ذن را که با آلیسا اسکات سابق شریک بود، در ماه دسامبر به دلیل سرطان مغز از دست داد.

Tiesi و Cannon همگی در این مراسم که در ساحل مالیبو برگزار شد لبخند زدند.
Tiesi و Cannon همگی در این مراسم که در ساحل مالیبو برگزار شد لبخند زدند.
پس زمینه

«این آخر هفته تلاش معتبری کردم تا بهترین زمانی را که می‌توانم با ذن سپری کنم، بگذرانم. یکشنبه بیدار شدیم… و [went] سپس به اقیانوس رفتم و سپس مجبور شدم برای نمایش به نیویورک برگردم.»

تا زمانی که سوار ماشین شدم و به سمت فرودگاه حرکت کردم، مجبور شدم برگردم.

این دو در حالی که توسط گروهی از دوستان و بادکنک های صورتی و آبی احاطه شده بودند، همه لبخند می زدند.
این دو در حالی که توسط گروهی از دوستان و بادکنک های صورتی و آبی احاطه شده بودند، همه لبخند می زدند.
پس زمینه

Tiesi قبلا با Manziel ستاره NFL ازدواج کرده بود، اما این رابطه عاشقانه کوتاه بود. این زوج در سال ۲۰۱۷ نامزد کردند و در سال ۲۰۱۸ بی سر و صدا در دادگاه کالیفرنیا ازدواج کردند.

شش ماه بعد، او درخواست طلاق داد و منزیل را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد و اظهار داشت که “قول شکسته شد”.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر