Lenny Dykstra به مخالفت بالقوه Mets Old-Timers’ Day پاسخ می دهد


لنی دیکسترا ممکن است یک برنامه جایگزین برای روز قدیمی متس داشته باشد اگر دعوتی دریافت نکند.

مایک پوما و جوئل شرمن از روزنامه پست روز سه‌شنبه گزارش دادند که Dykstra، یکی از قهرمانان تیم Mets ‘1986 World Series، ممکن است در بین بازیکنانی که از آنها خواسته شده است که اولین روز اولدتایمرز این فرنچایز از سال ۱۹۹۴ را در آگوست بازگردانند، قرار نگیرد. ۲۷ در سیتی فیلد. انتظار می‌رود که بیش از ۴۰ متس سابق شرکت کنند.

یک منبع باشگاه به The Post گفته بود که متس ممکن است به دلیل “مسائل مختلف” از دعوت از دیکسترای ۵۸ ساله خودداری کند. این بازیکن مرکزی سابق از زمان بازنشستگی با مسائل متعددی برخورد کرده است – از جمله مشکلات مالی، درگیری با قانون و درگیری عمومی با هم تیمی سابق و تحلیلگر فعلی SNY، ران دارلینگ، که انتظار می‌رود در روز اولدتایمرز باشد. دایکسترا همچنین به اظهارات تحقیرآمیز درباره زنان، سیاه پوستان و همجنس گرایان متهم شده است.

Dykstra به داستان The Post در توییتر پاسخ داد از طریق پاسخی که شامل یک گیف از هالک هوگان «هالیوودی» راضی و در حال حرکت در دوران NWO بود و با عنوان: «@Lenny Dykstra باید با والی بکمن مثل… ظاهر شوید.» سپس دایکسترا ایده نوع متفاوتی از ملاقات با او، بکمن و هم تیمی های خود در سال ۸۶، داک گودن، داریل استرابری و کوین میچل را ارائه کرد.

متس
لنی دیکسترا در سال ۲۰۱۶ از کنار جام ۱۹۸۶ سری جهانی متس عبور می کند.
پل جی. برزویل

“آیا می توانید تصور کنید که من، والی، داک، استراو و میچ فقط بگوییم “f-k that” و در عوض با طرفداران در پارکینگ شرکت کنیم؟”

دایکسترا که در دور سیزدهم در سال ۱۹۸۱ توسط متس درفت شد، از سال ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۹ بیش از ۵ فصل را در کوئینز گذراند تا اینکه دوران حرفه ای خود را با فیلیز به پایان رساند. او ۰.۲۸۹ / ۰.۳۵۰ / ۰.۴۱۳ را با متس کاهش داد و در طول مسابقه متس تا عنوان قهرمانی سری جهانی در سال ۱۹۸۶، ران های مهمی را به دست آورد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر