NHL باید شماره ویلی اوری را بازنشسته کند. ۲۲ پیراهن در سطح لیگ


نمادگرایی نمی تواند جایگزین مقدار کار مردمی لازم برای آموزش و مبارزه با بلای نادانی، تعصب و قلدری موجود در خرده فرهنگ هاکی شود. که قابل درک است.

اما اگرچه بازنشستگی نه. ۲۲ در سراسر لیگ برای قدردانی از تالار مشاهیر، ویلی اوری، که سد رنگ NHL را به عنوان اولین بازیکن سیاهپوست آن در سال ۱۹۵۸ شکست، یک ژست نمادین و مهم خواهد بود.

علاوه بر اعطای افتخاری که بسیار شایسته است، داشتن شماره O’Ree. بنر ۲۲ نمایش داده شده در هر یک از ۳۲ میدان لیگ به عنوان یک ابزار آموزشی برای هر هوادار ناآگاه اعم از پیر و جوان عمل می کند.

این یک حرکت ساده اما معنادار خواهد بود. وقتی اوری به عنوان بخشی از کلاس سال ۲۰۱۸ وارد تالار مشاهیر هاکی شد، لیگ از این موضوع غافل شد و وقتی بروین ها شماره شماره خود را بازنشسته کردند، دوباره از دست رفت. ۲۲ ژانویه ۱۹.

هیچ دلیلی وجود ندارد که NHL دوباره این را از دست بدهد.

ویلی اوری سد رنگ NHL را شکست.
ویلی اوری سد رنگ NHL را شکست.
AP

قبول این واقعیت که COVID-19 و پروتکل های آن مسئول رکورد ۲-۱۳-۲ جزیره نشینان در برابر تیم هایی است که در حال حاضر در مرحله پلی آف هستند، روز به روز سخت تر می شود، فکر نمی کنید؟

و آیا این طعنه آمیز نیست که خط هویت این بار به نام خود عمل می کند به معنای کند و غیرمولد است؟

یک لحظه صبر کن. آندرس لی دو پاس گل در بازی پنج بر پنج و یک پاس گل در پاور پلی دارد؟


بنابراین ظاهرا NHL متوجه شد که ایواندر کین مرتکب عملی به قدری فاحش شده است که خیابان نهم (دفتر مرکزی به جنوب غربی منهتن منتقل شده است) به کوسه ها اجازه داد تا باقیمانده قراردادش را که طبق آن ۲۲.۸ میلیون دلار بدهکار بود، خاتمه دهند، اما در همان زمان. هیچ دلیلی برای محروم کردن وینگر پیدا نکرد.

من در این فکر هستم که آیا این حکم توسط سلیمان صادر شده است؟

ایواندر کین
ایواندر کین پس از آزادی توسط کوسه ها با اویلرز قرارداد امضا کرد.
AP

کنی هالند، مدیر کل اویلرز، که به عنوان جنرال موتورز رد وینگز از نظارت بر بازسازی ضروری در حالی که به جای عبادت در محراب بازی های پلی آف متوالی سال های متوالی عبادت می کرد، امتناع کرد، از سال ۲۰۱۳ تاکنون هیچ یک از تیم هایش در مرحله پلی آف پیروز نشده است. .

و مطمئناً افرادی بدتر از کین هستند که مرتکب اعمال بسیار بدتری شده‌اند که در ورزش حرفه‌ای استخدام شده‌اند و در واقع هر بار که تپه را می‌گیرند یا به صفحه می‌آیند یا یک گونی را ضبط می‌کنند یا ضربه‌ای از سه ضربه می‌زنند، بدون رزرو تشویق می‌شوند. زمین نقطه

اما زمانی که کین در کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی خود در Oilers گفت که می‌خواهد، «بسیاری از اطلاعات نادرست را پاک کند، بسیاری از خطوط داستانی که من را کاملاً نادرست، نادرست و نادرست نشان می‌دهند، کاملاً نادرست، نادرست و نادرست هستند». استواری در پرداختن به چنین اطلاعات غلط ادعایی به سختی در پیش بود.

هی، اینجا MHL نیست – لیگ اخلاق هاکی – و اگر کین به هلند و اویلرز کمک کند تا به پلی آف برسند، در ادمونتون تشویق می شود.

شاید تیم هلند حتی در یک دور پیروز شود.


این بحران در سه فصل آینده رخ می دهد، زمانی که Wild با تقریباً ۱۲.۷۴۴ میلیون دلار فضای مرده در سال اول و سپس حدود ۱۴.۷۴۴ میلیون دلار فضای مرده در دو سال بعد در نتیجه خرید زک پاریس و رایان سوتر کار می کند.

اما حرکت جسورانه جنرال موتورز بیلی گورین، روایت را در مینه‌سوتا تغییر داد، وایلد یکی از پویاترین تیم‌های لیگ، لباسی با سرعت بالا با مهارت و ظرافت فراوان برای همخوانی بود.

سوال این است که آیا Guerin و فرنچایز می توانند به دلیل قرارداد جدید در تابستان امسال و مت بولدی، مت بولدی، بازیکن دور اول ۲۰۱۹ برای دومین قرارداد پس از فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳، پیشتاز با جردن گرین وی باقی بمانند.

جردن گرین وی
قرارداد جردن گرین وی پس از این فصل به پایان می رسد.
NHLI از طریق Getty Images

شاید به خاطر احترام به متز زوکارلو، شکوفایی بازی در خط با کریل کاپریزوف و رایان هارتمن بود، اما تصمیم وایلد برای نیمکت نشینی در جشن های بازنشستگی پیش از بازی هنریک لوندکویست در جمعه شب نشان دهنده کلاس سازمانی بود که از اوج شروع می شود.

تیم های زیادی در اتاق منتظر هستند تا چنین افتخاراتی به آنها اهدا شود. این باخت آن تیم هاست، زیرا در حضور عظمت تاریخی، چیزی می توان آموخت، شاید حتی با اسمز.


ضربه آرون دل، دروازه‌بان بوفالو که سه شنبه گذشته دریک باترسون بی‌دفاع و بی‌دفاع اتاوا را به شدت مجروح کرد، به همان اندازه بزدلانه بود. هیچ بازیکنی در پیش‌بینی انتظار ندارد که دروازه‌بان به تخته‌ها چک شود.

و البته، چه چیز جدیدی است، محرومیت سه بازی که برای دل ارزیابی شد، در حالی که انتظار می‌رود باترسون دو ماه را به دلیل پیچ خوردگی مچ پا زیاد از دست بدهد، پاسخی ناکافی از سوی وزارت ایمنی بازیکنان ناتوان بود.


اگر این تصمیم کلود ژیرو باشد که به عنوان یک بازیکن آزاد قریب‌الوقوع در جستجوی جام استنلی از فیلادلفیا خارج شود، به نظر می‌رسد که او را با دوست نزدیک ناتان مک کینون در کلرادو متحد کند، نه؟

این یادآوری اینکه، بله، ری بورک سرانجام پس از آزادی پس از خدمت مادام‌العمر با برونز، جام خود را در کلرادو به دست آورد، اما مدافع در آخرین مهلت سال ۲۰۰۰ درخواست داد و ستد با فلایرز داده بود تا بتواند در حین جستجوی عنوان به خانه نزدیک شود. .

البته این درخواست توسط جنرال موتورز خونسرد هری سیندن رد شد و در عوض با شاتل No. 77 در غرب، جایی که یک سال بعد همه چیز بخشیده شد.


در حالی که خیر ۳۰ روز جمعه در باغ تجلیل می شد، ستاره ها بازنشسته شدند. ۵۶ به افتخار سرگئی زوبوف در همان شب، و چگونه ممکن است که زوبوف و پاول بوره تنها دو روس باشند که تا کنون چنین یادبودی از آنها گرفته شده است؟

یعنی زمان آن گذشته است که خانواده ایلیچ و جیم دوالانو کینه خود را از سرگئی فدوروف به خاطر امضای برگه پیشنهاد کارولینا در سال ۱۹۹۸ و سپس پیوستن به آناهیم به عنوان بازیکن آزاد در سال ۲۰۰۳ و گرفتن شماره او، کنار بگذارند. ۹۱ تا بالای ساختمان در دیترویت.

عدم شناسایی فدوروف باعث می‌شود که همه در مدیریت دیترویت قدرتمند و کوچک به نظر برسند.


در نهایت، برای قدردانی از نامگذاری عمو لئو به تیم المپیک فنلاند، ۱۰ بازیکن برتر NHL را برای پوشیدن رتبه بندی کنید. ۴۷: ۱. الکساندر رادولوف; ۲. توری کروگ; ۳. Hampus Lindholm; 4. ریچ پیلون; ۵. لئو کوماروف; ۶. لادیسلاو ناگی; ۷. کلود لاپونته; ۸. جان گراهام; ۹. استفان لبو; ۱۰. ریچ پورلی. افتخار: دان مرداک.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر