رژیم لاغری سریع

NY AG James از قاضی خواست تا پرونده ترامپ را متوقف کند


بر اساس اسناد جدید دادگاه، لتیسیا جیمز، دادستان کل نیویورک از یک قاضی خواسته است تا اتهامات دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را به دلیل تحقیقاتش در دولت ترامپ لغو کند.

ترامپ پس از طرح دعوی در دادگاه فدرال در ماه گذشته و به منظور توقف تحقیقات جیمز در مورد امور مالی شرکت املاک خانوادگی و انصراف از ادامه روند قضایی، به سمت خانواده اش پرتاب می کند.

دفتر جیمز اکنون از یک قاضی می خواهد که پرونده ترامپ را رد کند و به دادگاه ایالتی اجازه دهد تا تصمیم بگیرد.

اندرو عامر، دستیار دادستان کل روز چهارشنبه در دادگاه نوشت که “پرونده شاکیان در این انجمن کاملاً قطعی نیست” – “مشکلات تجارت پلت فرم”.

دونالد ترامپ
جیمز در بیانیه ای ادعاهای ترامپ را «بی اساس و بی اساس» توصیف کرد.
A.P.

علاوه بر این، اردوگاه ترامپ به عنوان «بازنده دادگاه ایالتی» در نظر گرفته می‌شود، زیرا او را «بازنده دادگاه ایالتی» می‌دانستند، زیرا دادگاه ایالتی به وی دستور داده بود تا برخی از احضاریه‌های قبلی AG را رعایت کند و نمی‌توانست از یک قاضی فدرال بخواهد که مداخله کند. تصمیمات، عامر در پرونده استدلال کرد.

جیمز در بیانیه ای گفت: اتهامات بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس و بی اساس است. در طول سه سالی که ما این تحقیقات را انجام می‌دهیم، سازمان و اصول آقای ترامپ هیچ‌گاه مشروعیت تحقیقات را به چالش نکشیده است تا اینکه آقای ترامپ برای شهادت فراخوانده شد.»

در اوایل ماه جاری، دفتر جیمز احضاریه ای از ترامپ و پسرانش ایوانکا و دونالد ترامپ جونیور صادر کرد.

اوایل این ماه، دفتر جیمز با پسران ترامپ، ایوانکا و دونالد جونیور مصاحبه کرد.
اوایل این ماه، دفتر جیمز با پسران ترامپ، ایوانکا و دونالد جونیور مصاحبه کرد.
AP Photo / ایوان پوچی، فایل

اریک ترامپ در اکتبر ۲۰۲۰ به بازرسان AG شهادت داد.

آلینا هابا وکیل ترامپ گفت:

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر