NYCFC یاد گرفته است که در ناراحتی رشد کند


برای NYCFC همیشه به این راحتی به نظر نمی رسید.

قبل از اینکه آنها در آخر هفته با ارائه عنوان افتتاحیه خانه قبل از رویارویی با مونترال ستایش کنند، NYCFC در روز سه شنبه با یک محیط “خانه” خصمانه تر برخورد کرد. و آنها آن را با تحسین اداره کردند.

نیویورک سیتی که میزبان تیم گواتمالایی Comunicaciones در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان کونکاکاف بود، به طرز شگفت انگیزی خود را در قلمرو دشمن در Rentschler Field در هارتفورد، Conn یافت.

علیرغم نزدیکی نسبی به نیویورک (ورزشگاه یانکی و ردبول آرنا برای بازی در مسابقات تایید نشده است)، تماشاگران مسابقه اکثریت مخالفان گزارش دادند. پرچم‌های آبی در سراسر سکوها برای گواتمالا بود – نه قهرمان MLS – و گل تساوی میهمان با تشویق شدید روبرو شد.

با این حال آنچه ممکن است در گذشته یک نقطه ضعف برای باشگاه بود، اکنون به عنوان یک نقطه قوت به نظر می رسد. پس از فتح جام MLS عمدتاً در جاده و اعزام سانتوس د گواپیلس با سهولت نسبی در کاستاریکا در مرحله یک هشتم نهایی CCL، شهر نیویورک به وضوح یاد گرفته است که در شرایط ناراحت کننده آسایش داشته باشد. روز سه‌شنبه از این الگو پیروی کرد، زیرا ماکسی مورالز پنج دقیقه پس از گل تساوی تیم میهمان، برتری را برای نیویورک سیتی به دست آورد و سانتی رودریگز یک ضد حمله را به پایان رساند تا پیروزی ۳-۱ را به پایان برساند.

سرمربی رونی دیلا پس از بازی وقتی از او پرسیده شد که آیا این یک بازی خانگی است یا نه، خنده ای خندید یکی از کاربران توییتر اشاره کرد، بازیکنان و کادر فنی از اواسط ژانویه به سختی در نیویورک بوده اند. این دفاع از عنوان تا کنون هیچ تاج فرش قرمزی نداشته است.

تالس ماگنو گل پیروزی خود را در بازی مقابل جشن می گیرد.  فیلادلفیا یونیون در فصل گذشته 2-1 فینال کنفرانس شرق را برد.
تالس ماگنو گل پیروزی خود را در بازی مقابل جشن می گیرد. فیلادلفیا یونیون در فصل گذشته ۲-۱ فینال کنفرانس شرق را برد.
Ira L. Black – Corbis / Getty Images

چندی پیش، این تیمی بود که به لحظه بزرگ حساسیت داشت. همانطور که جیمز ساندز در سال گذشته بیان کرد، آنها در تلاش بودند تا “ذهنیت” مناسبی برای پیروزی پیدا کنند.

من هرگز شک نکرده‌ام که ما از سایر تیم‌های حاضر در مرحله پلی‌آف با استعدادتر هستیم، اما وقتی صحبت از یک بازی پلی‌آف به میان می‌آید، همیشه این استعدادها نیستند که برنده می‌شوند، بلکه تلاش، میزان کار، و فقط تمایل است. ساندز که در حال حاضر قرضی به رنجرز اسکاتلند است، گفت: کمی برای هم تیمی های خود فداکاری کنید.

با برافراشتن یک بنر و جشن اولین عنوان باشگاه در فروشگاه، NYCFC به شایستگی از برخی امکانات رفاهی در خانه در روز شنبه برخوردار خواهد شد. با این حال، شب‌هایی مانند سه‌شنبه است که واقعاً نشان می‌دهد که چقدر پیشرفت کرده‌اند.

بیشتر برای مورگان

چند ماه پیش – در حالی که در توییتر در مورد شایستگی لیگ برتر اسکاتلند بحث می کردم – به من گفتند لوئیس مورگان بازیکن سابق سلتیک در MLS “در هم شکسته است”.

لوئیس مورگان
لوئیس مورگان شروع بسیار خوبی در زندگی با ردبولز داشته است.
وان ریدلی / گتی ایماژ

این ادعای تا حدودی مشکوک بر اساس دو فصل حضور او در اینتر میامی بود. اما پس از شروع او با ردبولز، ممکن است به خوبی به میدان برود.

مورگان پس از هت تریک نیمه اول در بازی ۴-۱ در تورنتو به عنوان بهترین بازیکن هفته MLS برای دومین هفته از فصل انتخاب شد. تنها در دو بازی با نیویورک، این وینگر از مجموع گل های سال ۲۰۲۱ خود (۲) فراتر رفته و در اولین بازی فصل نیز یک پاس گل اضافه کرده است. او به وضوح عاشق زندگی تحت رهبری گرهارد استروبر تا کنون است.

وقتی مورگان از میامی به نیویورک مبادله شد، بدون شک به وضعیت بهتری فرستاده شد. او اولین بازیکنی نیست که اعداد ناچیز را در یک تیم درگیر ارسال می کند.

با این حال، اکنون مورگان شروع به نشان دادن این است که چرا ردبولز از ۱.۲ میلیون دلار پول تخصیص عمومی جدا شد – در آن زمان بالاترین مقدار پول نقد تضمین شده در یک معامله – برای به دست آوردن او.

قمار گران قیمت تا کنون به نظر ارزش آن را دارد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر