Orsolia Gal در گذشته اجتناب کرده اند پیدا شدن جسد را در حیاط خشمگین دید


مادر فورست هیلز کدام ممکن است جسدش را در کیف عروسک هاکی پیدا کردند، عالی روز قبل از این در حیاط خانه اش به نظر می رسد شد – ساعت ها در گذشته ویدئویی توسط مردی مرموز کدام ممکن است زمینه او را در جاده بار می تدریجی.

Orsolia Gal، ۵۱ ساله – کدام ممکن است در حوالی ساعت ۸ بعد اجتناب کرده اند ظهر روز شنبه همراه خود عالی سگ واکر دیده شد – به خاطر می آورد کدام ممکن است او عالی زن خانه دار روزمره بود کدام ممکن است همراه خود همسایگان شخصی عروسی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آخر هفته صاحب ۲ مرد نوجوان شد.

“او را دیدم. [Friday] جان بانسون، همسایه همسایه، در حیاط خلوتش به این پست ذکر شد.

«ما عالی حیاط مشترک داریم. [her] ظاهراً ساکن همراه خود ردیابی به کیف اسپرسو‌ای اسپرسو‌ای رنگی کدام ممکن است گال در عکس‌های فیس‌بوک شخصی گرفت، ذکر شد: «سگ».

”[Saturday] در صبح، “چرا در حال حاضر صبح صدای سگ را نمی شنویم؟” بانسون ذکر شد: خیلی باور نکردنی است.

پلیس نیویورک روز یکشنبه در ادعا‌ای ادعا کرد کدام ممکن است “عالی شخص بی نام” هنگام پوست کشیدن عالی کیسه پلاستیکی اجتناب کرده اند خانه‌ای اجتناب کرده اند نوع تودور کدام ممکن است گال را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار‌اش در آن اقامت می‌کردند، دستگیر شد.

Orsolia Gal.
روز جمعه، همسایه ای ذکر شد کدام ممکن است اورسولیا گال را در حیاط خانه اش دیده است.
orsolya.gaal.9 / fb

به آموزش داده شده است افسران، عالی کیسه هاکی تشکیل جسد او در شبیه به نزدیکی پیدا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیس ذکر شد کدام ممکن است آنها مسیر را دنبال کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پیاده رو در جاده جونو بازگشتند.

پلیس ذکر شد کدام ممکن است ماموران مرد ۱۳ ساله گالن را در طبقه بالا پیدا کردند.

پلیس در ادعا‌ای ذکر شد: «او ذکر شد کدام ممکن است در صحنه بوده با این حال نمی‌داند کجاست.

خانه Orsolia Gal.
رکورد نظارت Orsolia Gal را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار اش عالی صندلی چرخدار را {به سمت} خانه “شخص خاص بی نام” کشیدند.
کوین سی داونز

دارایی ها انتظامی گفتند کدام ممکن است این کودک دستگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد بازجویی قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس راه اندازی شد.

بنا به گزارش رسانه های اجتماعی، هوارد کلاین، تاجر گالیسیایی، در آن نقطه توسط عالی مرد ۱۷ ساله در کالجی در پورتلند ربوده شد.

کلاین روز شنبه به پست ذکر شد کدام ممکن است اقامت خانوار اش در معرض خطر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او چندین بار برای اسکان باز می گردد.

بدن
جسد Orsolia Gal توسط عالی سگ سفر حوالی ساعت ۸ عصر شنبه پیدا شد.
کوین سی داونز
محل وقوع جنایت.
پلیس در جاری جست را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوی عالی کیسه دوبل تشکیل جسد Orsolia Gal است.
کوین سی داونز

او ذکر شد: «ایمنی ما را شبح می تدریجی. “جان ما در معرض خطر است”

کلاین علاوه بر این عالی پست وبلاگی با اشاره به ولادیمیر پوتین در توییتر آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بازدید جدیدترین شخصی به خارج اجتناب کرده اند ملت همراه خود پسرش خبر داد.

کلاین نوشت: «در گذشته اجتناب کرده اند اینکه یک بار دیگر همراه خود مرد ۱۷ ساله ام آن آربور را ببینم، به پورتلند رسیدیم هر دو آرامش کردیم. همراه خود پیوند دادن EMEA همراه خود سهام روسیه در سال ۱۹۹۷، برای حفاظت اجتناب کرده اند سرمایه‌هایی شبیه هرمیتاژ، به “نظم سردی” کدام ممکن است اخیراً در وال استریت دنبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعا کردن کردم، پیشنهاد کنید.

لئو کلاین، کوچکترین پسر Orsolia Gal، توسط پلیس دستگیر می شود.
پلیس لئو کلین، مرد اورسولیا گال را دستگیر کرده است.
fb

عنوان کتاب «پولشویی، قتل، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازماندگان ولادیمیر پوتین» بود.

به آموزش داده شده است دارایی ها، گال قبلاً در می ۲۰۲۰ ناپدید شده بود، با این حال اجتناب کرده اند آن نقطه یک بار دیگر به نظر می رسد شده است.

مرد غول پیکر این زوج در سال ۲۰۰۴ ناپدید شد با این حال بعدا پیدا شد.

گزارش اصولاً توسط جو مارینو