Rams برای ساخت Super Bowl 2022 کارها را کمی متفاوت انجام داد


تیم‌های NFL از انتخاب‌های دور اول مانند والدین از فرزندان اول خود محافظت می‌کنند.

قوچ ها استثنا هستند. آن‌ها در دور اول انتخاب‌های پیش‌نویس‌شان، مانند پرتاب تراشه‌های ۵۰۰ دلاری توسط غلتک‌های بلند روی میزهای باکارات با ریسک بالا استفاده می‌کنند.

نتیجه در حال حاضر موفقیت‌هایی است که NFL کپی‌کننده ممکن است شاهد تغییری در فلسفه تیم‌سازی در میان سایر تیم‌هایی باشد که تلاش می‌کنند کاری را که Rams انجام داده‌اند انجام دهند.

این کاری است که یک عنوان Super Bowl انجام می دهد – اگر رامز یکشنبه در استادیوم SoFi در Super Bowl 2022 بنگال ها را شکست دهد.

آخرین انتخاب رامز در دور اول درفت در سال ۲۰۱۶ بود، زمانی که آنها دو نفر از آنها را مبادله کردند تا جارد گاف را انتخاب کنند. انتخاب برنامه ریزی شده بعدی آنها در دور اول در درفت ۲۰۲۴ است.

در فصل گذشته، آنها گاف و دو انتخاب دور اول را به شیرها مبادله کردند تا متیو استافورد، ۴۱ تاچ داون در فصل عادی را به دست آورند و به اندازه کافی خوب بود که به رامز در سه بازی پلی آف پیروز شد و آنها را به سوپر باول رساند.

نتیجه این است: سه سال پیش، گاف به Rams کمک کرد تا به Super Bowl بروند، جایی که آنها به Patriots شکست خوردند. بنابراین، هر چیزی کمتر از یک پیروزی یکشنبه در سوپربول ممکن است این استراتژی جسورانه و تهاجمی تیم‌سازی را که مدیر کل Les Snead رهبری کرده است، زیر سوال ببرد.

متیو استافورد
متیو استافورد کوارتربک رمز برای دو انتخاب دور اول و جرد گاف خریداری شد.
گتی ایماژ

آیا صرفاً رسیدن به یک سوپر بول ارزش صرف هزینه های تهاجمی سرمایه و پول گرانبها را دارد؟

پاسخ پیچیده است، زیرا طرح جسورانه اسند برای چرخش دائمی هر زمان که به یک قطعه کلیدی نیاز است – مالک یانکی ها به سبک جورج استاینبرنر – هر ساله رام ها را درگیر می کند. و اکثر تیم ها (شما صدای ما را می شنوید، غول ها و جت ها؟) دیروز برای آن ثبت نام می کنند.

قبل از استخدام اسنید در سال ۲۰۱۲، زمانی که تیم در سن پترزبورگ بازی می کرد. لوئیس، رامز ۱۵ بازی را در طول پنج فصل قبل برده بود. در پنج فصل گذشته، قوچ ها در ۵۵ بازی پیروز شده اند، چهار بار به پلی آف رفته اند و در دومین سوپربول خود بازی می کنند.

اسنید روز چهارشنبه در تماسی با زوم گفت: «مدل در حال کار است. این به ما این امکان را می دهد که به طور مداوم در بازی ها برنده شویم، به طور مداوم برای NFC West مبارزه کنیم. ما سعی خواهیم کرد از خود استفاده کنیم [draft] به روشی خلاقانه و خلاقانه انتخاب می کند و گاهی اوقات بازیکنان را در درافت انتخاب می کند و گاهی اوقات از آنها برای جذب بازیکنان استفاده می کند.

فون میلر
فون میلر برای انتخاب دور دوم و سوم خریداری شد.
AP

برای مثال، رامز، کم آکرز برتر خود را به دلیل آسیب دیدگی در کمپ تمرینی از دست داد و به سرعت یک درافت دور چهارم را به نیوانگلند فرستاد تا سونی میشل را خریداری کند.

در نوامبر، آنها یک انتخاب دور دوم و سوم را به دنور فرستادند تا فون میلر را که ۱۰ اخراج دارد، به دست آورند.

“اگر چیزی وجود دارد که روشی را که ما در حال تلاش برای انجام کارها در حال حاضر انجام می‌دهیم خلاصه می‌کند – اگر می‌خواهید یکی باشید [the best] از ۳۲ [teams] اسنید گفت: «شاید لازم باشد کارها را کمی متفاوت از ۳۱ مورد دیگر انجام دهیم. “گاهی اوقات این تفکر جواب می دهد و گاهی اوقات نه.”

تعداد زیادی از حرکات اسنید وجود نداشته است که من کار نکرده باشم.

Les Snead
Rams GM Les Snead
AP

امضای دریافت کننده اودل بکهام جونیور را در نظر بگیرید. به عنوان نمونه در نوامبر بکهام قبل از اینکه به لس آنجلس آورده شود، برای غول‌ها و براون‌ها یک سردرد پر درام و مستعد آسیب بود. و او آمد – خوشبختانه برای رامز – درست در زمانی که آنها رابرت وودز دریافت کننده فصل را به دلیل مصدومیت از دست دادند.

شاید این فقط یکی از آن تیم‌های اسنید باشد که هر چیزی را که روی آن لمس می‌کند تبدیل به طلا می‌شود. یا شاید فلسفه تیم سازی او راهی برای تیم های NFL باشد و این روند را تغییر دهد.

All-in در حال حاضر برای Rams کار می کند. بحث در مورد استراتژی اسنید و سرمربی شان مک وی دشوار است.

مک‌وی گفت: «از اینکه با افرادی هستم که از تاب گرفتن و شلیک عکس‌هایشان نمی‌ترسند هستم.»

اسنید گفت: “ما یک چشم انداز داریم.” «قطعاً خطری وجود دارد. ما دوست داریم به آن به عنوان جسور بودن اشاره کنیم. قطعاً در کاری که انجام می‌دهید، تردید وجود دارد. اما اگر کار نکرد، اینطور نیست که بخواهیم منفجر شود یا دیگر وجود نداشته باشد، مانند قمار [where you can lose everything]. ”

اسنید سپس از تشبیه منحصر به فردی که در مورد شلیک گلوله و گلوله توپ خوانده بود استفاده کرد.

او گفت: «این تشبیه در دوران قدیم بود، زمانی که شما یک کشتی در دریا هستید و فقط گلوله های توپ زیادی دارید. “شما باید ابتدا گلوله ها را شلیک کنید و وقتی اولین صدای پینگ گلوله را شنیدید و به فولاد کشتی دیگر برخورد کردید، می توانید از گلوله توپ خود استفاده کنید. ما قطعاً سعی می‌کنیم این رویکرد را در پیش بگیریم تا وقتی توپ توپ را شلیک می‌کنیم، احساس کنیم که شانس خوبی وجود دارد که نتیجه بدهد.»

در صورتی که این رام‌ها، استافورد، میلر و بکهام ضربه‌های مستقیم توپ مهمی بوده‌اند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر