Senior Bowl به جت ها نگاهی به چشم انداز NFL Draft می دهد


موبایل، آلا. – جو داگلاس، رابرت صالح و کارکنان آنها دوشنبه وارد شدند تا فصل خارج از فصل ۲۰۲۲ را آغاز کنند و جستجوی خود را برای یافتن بازیکنانی برای بهبود فهرست جتس آغاز کنند.

هفته بزرگسالان باول در ساحل خلیج فارس است و کادر مربیگری جت ها این هفته مربی تیم ملی خواهند بود. آنها پنج روز تمرین و جلسات قبل از بازی شنبه دارند. این فرصتی برای مربیان جت است تا با افراد بالقوه آشنا شوند و آنها را نزدیکتر از ۳۰ کادر مربیگری دیگر در NFL ببینند. صالح و کارکنانش می‌توانند با افراد بالقوه تعامل داشته باشند، آنها را در جلسات بررسی کنند و اطلاعات داخلی در مورد برخی از بازیکنان حاضر در درفت NFL امسال را دریافت کنند.

این اولین بار از سال ۱۹۷۹ است که جت ها در این بازی مربیگری می کنند. در آن زمان، والت مایکلز مربی گنگ گرین بود و مارک گاستینو در این بازی به رادار جت ها آمد. صالح با این بازی غریبه نیست، زیرا در سال ۲۰۱۹ با ۴۹ers و در سال ۲۰۱۵ با جگوارز مربیگری کرده است. آن کادر مربیگری ۴۹ers از مربیگری Senior Bowl در سال ۲۰۱۹ به حضور در Super Bowl یک سال بعد تبدیل شد. کادر مربیگری بنگال در سال ۲۰۲۰ در این بازی مربیگری کردند و اکنون به سوپربول می روند.

رابرت صالح، جو داگلاس
رابرت صالح (چپ) و جو داگلاس (راست) نگاهی درونی به افراد احتمالی در Senior Bowl خواهند داشت.
بیل کاسترون / نیویورک پست

این نوع چرخش‌ها از Senior Bowl به Super Bowl نادر است. دلیل مربیگری جت ها در این بازی این است که آنها یکی از تیم هایی هستند که بدترین رکورد را به پایان رساندند و کادر مربیگری بازگشته دارند. شیرها این هفته سرمربی تیم آمریکا خواهند بود. سال گذشته، پلنگ‌ها و دلفین‌ها مربیگری این بازی را برعهده داشتند و هیچ کدام در این فصل به پلی آف راه پیدا نکردند.

داگلاس و کادرش اینجا بودند حتی اگر کادر صالح بازی را مربیگری نمی‌کردند، اما این به آنها هوش بیشتری نسبت به این بازیکنان می‌دهد که معمولاً به دست می‌آورند.

در اینجا برخی از بازیکنانی که جت‌ها در این هفته مربیگری می‌کنند و می‌توانند در بهار امسال به عنوان هدف درفت قرار بگیرند، آورده شده است:

تری مک براید، تی ای، ایالت کلرادو

مک براید به عنوان بهترین چشم انداز در این پیش نویس در نظر گرفته می شود. شاید شنیده باشید… جت ها به شدت نیاز به پایانی محکم دارند. جت ها سال گذشته تایلر کرافت و رایان گریفین کهنه کار را در شرایط سخت داشتند. آنها نیاز به ارتقا دارند تا زک ویلسون را به یک هدف و بازیساز قابل اعتماد تبدیل کنند. مک براید با این شرایط مطابقت داشت. او سال گذشته ۹۰ شکار برای ۱۱۲۱ یارد و یک تاچ داون داشت. ۶ فوت-۴، ۲۶۰ پوند به عنوان انتخاب دور دوم پیش بینی شده است. مک براید به عنوان یک دونده مسیر خوب با دستان خوب در نظر گرفته می شود. جت‌ها می‌خواهند که او در برنامه‌شان بلاک شود، اما اگر او یک بازی‌ساز باشد، می‌توانند با کمبودهایی در آنجا زندگی کنند.

تری مک براید
Trey McBride یکی از پرمخاطب ترین افراد در پیش نویس امسال است.
گتی ایماژ

دوین لوید، LB، یوتا

لوید احساس می کند که یک بازیکن صالح است. جت ها سال گذشته سی جی موزلی را داشتند و سپس همه چیز را از آنجا جمع کردند. آنها باید پاسخی درازمدت در مدافعان خط دفاعی پیدا کنند، مانند صالح با فرد وارنر در سانفرانسیسکو. لوید دراز و ورزشکار با ۶ فوت-۳ و ۲۳۲ پوند است. او همچنین به داشتن ضریب هوشی فوتبال بالا معروف است و می‌تواند فردی باشد که صالح از او می‌خواهد تا پس از کسب تجربه NFL، دفاع خود را انجام دهد. یک سوال وجود دارد که لوید در درفت به کجا خواهد رفت، اما او احساس می کند که احتمالی برای جت ها در شماره شماره وجود دارد. ۱۰ یا اگر در دور اول معامله کنند.

جهان داتسون، WR، ایالت پن

داگلاس برای کمک به ویلسون نیاز به افزودن سلاح به حمله دارد. Dotson افزوده خوبی خواهد بود. داتسون شما را به جهاتی به یاد الیجا مور، انتخاب دور دوم سال گذشته می اندازد. او ۵ فوت ۱۱، ۱۸۴ پوند وزن دارد و به عنوان یک دونده مسیر خوب شناخته می شود که می تواند در داخل یا خارج بازی کند. داتسون اعداد بزرگی را برای Nittany Lions با ۹۱ شکار برای ۱۱۸۲ یارد و ۱۲ تاچ داون در سال گذشته ارائه کرد.

جهان داتسون
جهان داتسون
گتی ایماژ

جاشوا ویلیامز، CB، ایالت فایتویل

Senior Bowl فقط این نیست که بازیکنان مدارس بزرگ فرصتی برای به نمایش گذاشتن مهارت های خود پیدا کنند. این یک هفته عالی برای بازیکنان مدارس کوچک است تا نشان دهند که می توانند با بازیکنان کنفرانس های بزرگ کنار بیایند. ویلیامز در فایت ویل یک فرد برجسته بود و اکنون جت ها می توانند ببینند که آیا گوشه ۶ فوتی ۳، ۱۹۷ پوندی می تواند گیرنده های SEC و Big Ten را پوشش دهد یا خیر. ویلیامز تنها بازیکن دسته دوم در Senior Bowl است.

کول استرنج، سی/جی، چاتانوگا

داگلاس با بازسازی خط حمله خود کار خوبی انجام داده است، اما او تمام نشده است. جت‌ها باید در این فصل یک خط‌دار داخلی اضافه کنند. استرنج عمدتاً در چاتانوگا به عنوان گارد بازی می کرد اما انتظار می رود این هفته در مرکز بازی کند. این بازیکن ۶ فوت ۶ و ۳۰۱ پوندی شش سال فوتبال کالج بازی کرد و پنج سال شروع کننده برای Mocs بود. او بازیکن دیگری است که باید نشان دهد می تواند رقابت سخت تری را نسبت به آنچه در کالج با آن روبرو کرده بود، تحمل کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر