St. جان در هفته ساخت یا شکست به دیلن آدای ووسو تکیه می کند


دیلان آدائه ووسو به سنت پترولیوم آمد. جان به عنوان یک فکر بعدی، استخدام دیگر از نجات دهنده ما لوتری.

علیرغم یک سال تحصیلی با کیفیت، او با دوست صمیمی و هم تیمی خود در دبیرستان، پوش الکساندر، بهترین بازیکن دفاعی سال و سال اول سال در شرق بزرگ، در صندلی عقب نشست.

این هفته، بومی برانکس ممکن است در مرکز توجه قرار گیرد.

با توجه به وضعیت اسکندر پس از آسیب دیدگی مچ پای راست در پیروزی روز شنبه مقابل باتلر، آدائه-ووسو می تواند سنت سنت باشد. نقطه شروع جان در این هفته شکست در برابر No. 15 ویلانووا و شماره ۲۴ UConn در باغ.

اگر اسکندر بیرون باشد و سنت. جانز او را هر روز لیست می کند، آدائه ووسو پس از پایین آمدن از نیمکت در چهار بازی گذشته به دنبال ظهور آرون ویلر، به ترکیب اصلی بازخواهد گشت.

اندرسون گفت: “من او را یک شروع کننده می دانم.” من فقط می خواهم که او بتواند ما را به چیزی که می خواهیم در تهاجمی وارد کنیم، برساند. او یکی از بازیکنان برتر پاس گل ما در تیم بسکتبال ما است.”

اسکندر شیک
St. جانز در صورت از دست دادن زمان به دلیل آسیب دیدگی مچ پا، دفاع پوش الکساندر را از دست خواهد داد.
AP

حداقل در روز سه شنبه، St. جانز ممکن است مجبور نباشد با یک حریف رتبه بندی شده با قدرت کامل مقابله کند. ویلانووا ممکن است بدون کالین گیلسپی، مدعی بهترین بازیکن سال بزرگ شرق و جاستین مور، گارد ستاره همکار خود را در اختیار نداشته باشد. هر دو با آسیب دیدگی مچ پا روبرو هستند و هیچ کدام روز دوشنبه تمرین نکردند. به گفته جی رایت، مربی ویلانوا، آنها به عنوان تصمیمات زمان بازی در لیست قرار می گیرند.

رایت گفت: “حتی اگر آنها بازی کنند، من انتظار ندارم که یکی از آنها ۱۰۰ درصد باشد.” ما امروز طوری تمرین کردیم که انگار قرار نبود هیچ کدام از آنها را داشته باشیم.”

حتی اگر آن بازیکنان بیرون باشند، سنت. جانز بدون الکساندر، بازیکن برتر و مدافع محیطی خود، در موقعیتی ضعیف قرار خواهد گرفت. Addae-Wusu، و تا حدودی فارغ التحصیل ارشد استف اسمیت، باید جای خالی را پر کنند. جولیان شامپانیه، ستاره جونیور اعتراف کرد که غیبت الکساندر “چیزها را تغییر می دهد”، اگرچه اگر هر بازیکن کلیدی غایب باشد، این اتفاق می افتد.

رایت گفت: «او مانند یک دستگاه مطبوعاتی تک نفره است.

فصل دوم Addae-Wusu یک کیسه ترکیبی بوده است. اعداد تهاجمی او در سراسر صفحه بالا است. او میانگین امتیازهای بیشتری (۹.۵ در مقایسه با ۶.۵)، ریباند (۴.۰) و پاس منجر به گل (۴.۲) کسب کرده است، در حالی که درصد قابل توجهی بالاتری از محدوده ۳ امتیازی (۳۹.۱) شوت می کند. اما او همچنین گردش مالی بیشتری را انجام می دهد، ۲.۴ نسبت به ۱.۹ در سال گذشته، و تصمیم گیری او گاهی اوقات ناموفق بوده است. Addae-Wusu برای به پایان رساندن درایوهای دور سبد با مشکل مواجه شده است. در مجموع، او در این فصل امتیاز مثبت ۶۲ دارد و در بازی های لیگ مثبت دو است.

“اگر این چیزی است که در نهایت اتفاق می افتد [and Addae-Wusu starts in place of Alexander]شامپاین گفت: “فکر می کنم او خوب خواهد شد.” نمی توان گفت چه اتفاقی می افتد، نمی توان گفت که او چگونه بازی می کند یا چگونه با آن رفتار می کند، اما چیزی که می توانم بگویم این است که به عنوان یک تیم به او کمک خواهیم کرد. اگر این بدان معناست که ما باید به او کمک کنیم تا توپ را کمی بیشتر در دست بگیرد، این کار را انجام می دهیم. ما باید آن را کشف کنیم.»

دیلان آدائه ووسو
دیلان آدائه ووسو
رابرت سابو

St. جانز دو بازی را بدون یکی از ستاره های خود انجام داده است. جانی ها در دسامبر به پیتسبورگ سقوط کردند. ۱۸ زمانی که آزمایش شامپاین برای COVID-19 مثبت شد. و طوفان سرخ برای رسیدن به سنت. فرانسیس بروکلین در نوامبر ۲۳ وقتی اسکندر با فشار پا بیرون بود. اما اکنون در مکان بهتری قرار دارد، همانطور که دیگران آن را انتخاب کرده اند، مانند جوئل سوریانو، طارق کوبرن و ویلر. جانی ها دو بازی متوالی را بردند و تقریباً شماره را ناراحت کردند. ۱۵ پراویدنس سه شنبه گذشته.

Champagnie گفت: “من فکر می کنم ما خیلی سخت تر بازی می کنیم، ما خیلی بهتر بازی می کنیم.” “ما در مسیر درستی حرکت می کنیم. ما باید همه اینها را صادقانه و واقعی کنار هم بگذاریم.»

براندون گاردنر، مهاجم چهار ستاره آکادمی مسیحی Word of God (NC) بازدید رسمی خود را از سنت سنتز آغاز کرد. جان روز دوشنبه او در بازی روز سه شنبه حضور خواهد داشت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر