St. جان نبرد می کند اما نزدیک به No شکست می خورد. ۱۵ مشیت


بزرگترین جمعیت فصل. حریفی در یک چرخش سریع. یک بازی فوق العاده از Posh Alexander. همه اینها می توانست در St. سه شنبه شب لطف جان، اما هیچ کدام مهم نبود، زیرا طوفان سرخ مدام به پای خود شلیک می کرد.

شوت‌های ضعیف در پرتاب‌های آزاد، چرخش‌های بد موقع و ناتوانی در گرفتن یک ریباند دفاعی بزرگ، همگی باعث باخت تاسف‌آور ۸۶-۸۲ مقابل شماره ۸۶ شد. ۱۵ پراویدنس در ورزشگاه پرجمعیت Carnesecca.

پایین کشش، خیابان. جان نتوانست اجرا کند. طوفان سرخ پس از برتری دو امتیازی روی سبد توسط الکساندر در فاصله ۳:۳۴ باقی مانده، سه چرخه متوالی انجام داد. و نمی‌توانستند توقف کنند، زیرا پراویدنس عکس‌های باز را با اقدامات سریع ایجاد کرد.

شلیک پرتاب آزاد یکی از تفاوت های اصلی بود. St. جانز در این بازی ۴ بر ۱۱ از خط بود. پروویدنس ۲۶ تلاش از ۳۲ تلاش خود را به ثمر رساند، از جمله چهار بار متوالی توسط الدورهام در ۱۱.۸ ثانیه پایانی.

جرد باینوم از پراویدنس توپ را در جریان St.  از دست دادن جان
جرد باینوم از پراویدنس توپ را در جریان St. از دست دادن جان
AP

طی ۲۰ بازی، St. جانز (۱۱-۹) به سختی بیش از ۰.۵۰۰ است. طوفان سرخ در شرق بزرگ ۳-۶ و در مقابل حریفان کنفرانس قدرت ۳-۹ به پایان رسیده است. حضور در مسابقات NCAA به برنده شدن آنها در تورنمنت شرق بزرگ بستگی دارد. سریال مایک اندرسون در فصل های پیروزی بسیار مورد تردید است.

الکساندر شیک که 29 امتیاز به دست آورد، برای یک لیآپ در جریان سنت.  از دست دادن جان
الکساندر شیک که ۲۹ امتیاز به دست آورد، برای یک لیآپ در جریان سنت. از دست دادن جان
رابرت سابو

اسکندر مقصر نبود. او دینامیت بود و ۲۹ امتیاز، ۱۲ پاس منجر به گل و ۵ ریباند به دست آورد. آرون ویلر با ۱۶ امتیاز به دنبال آن بود. جولیان شامپاینی برای چهارمین بازی متوالی تک رقمی به ثمر رساند و هشت امتیاز در تیراندازی ۴ بر ۱۱ کسب کرد، پس از کسب حداقل ۱۰ امتیاز در ۴۷ بازی متوالی.

عصر به طرز شومی شروع شد، زمانی که شامپاین بالای چشم راستش ضربه خورد و زخمی باز کرد که نیاز به بخیه داشت. این برای او بخش بزرگی از نیمه اول تمام شد و پروویدنس را قادر ساخت تا بازی را قبل از استراحت کنترل کند.

بدون شامپاین، St. جان با وجود اینکه با انرژی بازی می کرد به طور قابل پیش بینی در حمله با مشکل مواجه شد. طوفان سرخ فقط ۳۵ درصد از زمین شوت زد، در تلاش های ۳ امتیازی فقط ۳ بر ۱۴ پیش رفت و از خط پرتاب آزاد ۱ بر ۵ شد و همچنان مشکلات شوتزنی از باخت به ویلانووا در روز شنبه ادامه داشت.

با این حال، آنها تنها ۵ امتیاز داشتند و صاحب موقعیت شدند و در ثانیه های پایانی نیمه اول فرصتی برای نزدیک شدن داشتند. اما یک برگردان روی یک پاس ورودی، و یک تصمیم ضعیف الکساندر – او با خطای جارد باینوم در تلاش برای یک پرتاب ۳ امتیازی در فاصله ۰.۸ ثانیه مانده به پایان – منجر به کاهش ۸ امتیازی در وقت استراحت شد.

ضعیف نزدیک به نیمه اول تاثیری بر سنت. جان بعد از استراحت به رهبری الکساندر، طوفان سرخ یک دوندگی ۱۵-۵ را شکست تا به ۴۷ برسد. وقتی الکساندر ویلر را برای یک مسابقه اسلم در کوچه راه انداخت و چیزی که زمانی ۱۰ امتیاز بود را پاک کرد، جمعیت در تشویق منفجر شدند.

در آن نقطه، اندرسون الکساندر را بیرون آورد و پروویدنس پس از یک جفت پرتاب ۳ امتیازی بدون رقیب نوآ هورچلر، امتیاز را با ۱۲:۳۲ باقی مانده به ۶ رساند. اینطوری نماند. St. ارتباط جان هرگز قطع نشد پرتاب های ۳ امتیازی متوالی ویلر و مونتز ماتیس، St. جان در یک است، و حتی در یک الکساندر با ۴:۱۱ باقی مانده بود و پایانی دراماتیک ایجاد کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر