Tampa Bay Buccaneers CB ریچارد شرمن (همسترینگ) در اوایل فیلادلفیا ایگلز


فیلادلفیا – وینگر تیم تمپا بی ، که قبلاً به دلیل مصدومیت از بین رفته بود و سه بازیکن اصلی تیمش را از دست داده بود ، پنجشنبه شب ضربه سخت دیگری دریافت کرد ، در حالی که مدافع کرنر ریچارد شرمن در اوایل کوارتر اول در مقابل عقاب ها ، همسترینگ خود را مصدوم کرد و رسماً برای بقیه بازی ترک می کند.

این اتفاق در هفتمین نمایش اولین مالکیت عقاب ها رخ داد ، زمانی که جالن هورتس با کیوز واتکینز برای پذیرایی 23 یاردی ارتباط برقرار کرد. شرمن سعی کرد به سمت واتکینز بدود اما عقب نشینی کرد.

این سومین بازی شرمن در 12 روز پس از قرارداد با Buccaneers در 29 سپتامبر پس از بازی نکردن یا تمرین در 288 روز بود. او در اولین بازی خود برای نیو انگلند پاتریوتس فقط یک بار بازی کرد ، اما گفت که در فرم عالی نیست.

دی دلانی جایگزین او شد.

بوک ها در هفته 1 به دلیل دررفتگی آرنج ، شان مورفی-بانتینگ ، مدافع کرنر ، که نیکلبک آنها نیز است را از دست دادند. سپس ، در هفته 3 ، آنها شماره 3 گوشه گوشه جمل دین (که از آن زمان بازگشته است) را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از دست دادند. در هفته 4 ، آنها کارلتون دیویس ، کرنر بک را به دلیل مصدومیت از دست دادند. سپس ، در حالی که دو رکورد در هفته 4 مقابل Patriots باقی مانده است ، امنیت آنتوان وینفیلد جونیور. دچار ضربه مغزی شد هر دو مورفی-بانتینگ و دیویس بدون هیچ برنامه برگشتی در ذخیره مصدوم هستند.

با احتساب امشب ، مدافعان دفاعی بوکس در این فصل 11 بازی ترکیبی را باخته اند. امضای شرمن قرار بود به آنها آرامش دهد. برای بدتر شدن اوضاع ، تیم بوک ها در برابر ایگلز بدون مدافع داخلی لاوونته داوید ، بهترین مدافع روی پوشش ، بازی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید