TikToker معاملات و هک های سری خطوط هوایی را فاش می کنددر زمان کووید، پرواز برای افراد کم‌دل نیست.

کمبود کارکنان به دلیل نوع Omicron همراه با آب و هوای بد زمستانی منجر به تاخیر و لغو هزاران پرواز از فصل تعطیلات در دسامبر شده است.

ماه گذشته، تأخیر صدها هواپیمای جت بلو را در فرودگاه JFK نیویورک سرگردان کرد.

پس یک مسافر باهوش چه کاری باید انجام دهد؟

«اریکا وکیل پول» کولبرگ در این پرونده است. وکیل سابق شرکت، بینش دقیق خود را با ۷.۷ میلیون دنبال کننده خود در TikTok به اشتراک گذاشته است. مصرف کنندگان در صورت تاخیر در پروازها و چمدان ها حقوق دارند.

در زیر سه مورد از هک های کولبرگ را در زمانی که اوضاع در فرودگاه خراب می شود آورده شده است.

در صورت سقوط از یک پرواز، ۱ هزار دلار یا بیشتر به دست آورید

زمینی بودن هرگز صدای خوبی نداشت. کولبرگ کشف کرد که وقتی مسافری از یک پرواز تصادف می‌کند و سفرش بیش از دو ساعت به تأخیر می‌افتد، چهار برابر مبلغی که برای بلیط یک طرفه پرداخت کرده بودند، حق دریافت می‌کنند. او از مثال یک بلیط یک طرفه ۲۵۰ دلاری استفاده می کند که ۱۰۰۰ دلار از طریق هک “ممنوع از سوار شدن غیرارادی” به دست می آورد، اما بلیط های گران تر حتی بیشتر پرداخت می کنند.

دلتا تا ۳۸۰۰ دلار تاخیر بار را بازپرداخت می کند

کارشناس حقوقی لایف هک متوجه شد که شرایط دلتا تقریباً ۴۰۰۰ دلار برای چمدان‌های تاخیری پوشش می‌دهد – و آگهی‌دهندگان آسیب دیده باید از این مزیت استفاده کنند.

«از آنجایی که کیف من به تعویق افتاده است، اکنون باید بروم کفش‌های جدید از نایک، لباس‌هایی از Nordstrom، و مراقبت‌های پوستی از Sephora بخرم تا تا زمانی که کیفم به دستم برسد، من را بخرم. این احتمالاً نزدیک به ۱۰۰۰ دلار هزینه خواهد داشت. دلتا به احتمال زیاد موافقت خواهد کرد، اما مسافرانی که ناراحت هستند باید خود را برای پس انداز و ارائه رسید خود برای تایید بازپرداخت آماده کنند.

کولبرگ همچنین دلتا را به دلیل حذف «مشکوک» پیوندی به این سیاست که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود، خواند.

یک هتل رایگان از American Airlines دریافت کنید

کولبرگ متوجه شد که اگر پروازی از ساعت ۱۱:۵۹ شب به تاخیر بیفتد، خطوط هوایی امریکن هزینه هتل مسافران را پرداخت می کند – اما فقط شرکت هواپیمایی (و نه فرودگاه) مسئول توقف است.

پس از آن، پروازها می توانند پس از چند خواب زیبایی رایگان، برای سوار شدن به هواپیمایی که صبح روز بعد حرکت می کند، دوباره رزرو کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر