مایک شیلت از سمت مدیر تیم St. لویی کاردینالز برای “تفاوت های فلسفی”


علیرغم بازیهای پیاپی 17 بازی که توسط تیمی پیشرو در St. مایک شیلد ، لوئیس کاردینالز در موقعیتی با حروف اصلی MLB ، روز پنجشنبه به عنوان مدیر اخراج شد.

جان موزلیاک ، رئیس عملیات بیس بال کاردینال ها برای توضیح برکناری شیلد از “تفاوت های فلسفی” نام برد. وی از گسترش این اختلافات خودداری کرد و گفت این اقدام “چیزی است که اخیراً مطرح شده است”.

موزلیاک خاطرنشان کرد که شیلت در آخرین سال قرارداد خود به سر می برد ، اما گفت که این تنها دلیل جدایی نیست. شیلت پس از فصل 2019 قرارداد خود را به مدت 3 سال تمدید کرد.

شیلد ، 53 ساله ، کاردینال ها را سه بار به مرحله پلی آف رسانده بود ، از جمله در سال 2021 ، هنگامی که آنها با برد 90 بر 72 ، برنده برد سپتامبر خود شدند. سنت لویی در بازی wildcard به لس آنجلس داجرز باخت.

شیلت در سه فصل دیگر با 252-199 بازی کرد ، کاردینال ها را در سال 2019 به عنوان قهرمانی اصلی لیگ ملی هدایت کرد ، زمانی که به عنوان مدیر سال لیگ ملی انتخاب شد ، اما آنها در سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی حذف شدند. لیگ ملی برای واشنگتن ملی ها تیم او همچنین در سال 2020 تعدادی از وایلد کارت ها را مقابل سن دیه گو پادرز از دست داد.

او در جولای 2018 ، هنگامی که پس از اخراج مایک ماتنی به طور موقت این پست را دریافت کرد ، پنجاهمین مدیر تاریخ کاردینالز شد. باشگاه یک ماه بعد برچسب موقت را حذف کرد.

شیلد ، که هرگز در رده سنی کوچک و بزرگسالان بازی نمی کرد ، در سال 2004 به کاردینال ها پیوست. بومی کارولینای شمالی بیشتر وقت خود را صرف مدیریت خردسالان کرد و قبل از انتصاب به عنوان سرمربی ، دو فصل عضو هیات مربیگری لیگ اصلی تیم بود.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید