کیت میدلتون یک پیام شیرین به اشتراک می گذارد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیت میدلتون یک پیام معنادار در تجلیل از موفقیت اخیر ستاره تنیس اما رادوکانو به اشتراک گذاشته است و شامل جزئیات خاصی است.


  کیت میدلتون ، پس از قهرمانی تاریخی ، اما رادوکانو ، تنیسور بریتانیایی را به عنوان اولین زن بریتانیایی که در 44 سال به فینال گرند اسلم رسید ، تبریک گفت. این دختر 18 ساله با انتشار رتبه بندی جدید WTA به شماره یک زن بریتانیایی تبدیل می شود. بسیاری از اعضای شرکت آنها به عشق خود به ورزش شهرت دارند و دوشس کمبریج اغلب با حضور در ویمبلدون در طول این سالها طرفداران را خوشحال کرده است.

  فقط دو ماه از کیت می گذرد از انزوا شخصی بازگشت برای اهدای جام به قهرمان زن امسال اکنون کیت حمایت خود را از اما در آستانه فینال اصلی اوپن آخر هفته خود نشان داده است و پیام سلطنتی حاوی جزئیات کمیابی بود.

  ارسال مجدد توییت خوشحال اما اما پس از پیروزی در نیمه نهایی بر ماریا ساکاری ، حساب رسمی توئیتر دوک و دوشس کمبریج برای او آرزوی موفقیت در فینال کرد.

  چه موفقیت فوق العاده ای در #USOpenEmmaRaducanu امسال! “معنی متن خوانده شد.”فردا همه شما را ریشه کن می کنیم و برای شما آرزوی موفقیت می کنیم! ج‘.

  این پیام فوق العاده با توجه به بسته شدن عمیقاً شخصی که برای توییت استفاده می شود ، بسیار ویژه تر می شود. از زمان ازدواج کیت با شاهزاده ویلیام در سال 2011 ، او به طور رسمی به عنوان کاترین ، دوشس کمبریج شناخته می شود.

  کاترین ، دوشس کمبریج ، در مسابقات تنیس ویمبلدون شرکت می کند

  انتخاب پیام تبریک “C” او برای کاترین نشان می دهد که خود کیت میدلتون این عنوان را ساخته و سطح خاصی از اهمیت را اضافه کرده است. همچنین می توان آن را یک حرکت غیر معمول دانست ، زیرا اکثر توییت های دوک و دوشس کمبریج هیچ نشانه خاصی ندارند.

  با این حال ، این زوج قبلاً برای توییت های مهم یا مواردی که حاوی پیام های بسیار نزدیک به آنها بود ، استثنا قائل شده بودند.

  بدون شک ، این اوایل سال جاری بود ، زمانی که شاهزاده ویلیام صحبت کرد تجاوز نژادپرستانه به بازیکنان فوتبال را محکوم می کند، بیانیه “W” خود را امضا کرد. در همین حال ، ملکه نیز اخیراً این رویکرد شخصی را انتخاب کرده است صدور یک پیام صادقانه به پارالمپیک کشور

  ملکه الیزابت دوم به افتخار خود در ضیافت دولتی در کاخ Schloss Bellevue حاضر می شود

  سگفته می شود که وی بیانیه های رسمی و ارتباطات خود را با “الیزابت آر” برای الیزابت رجینا ، کلمه لاتین ملکه امضا کرده است. با این حال ، مانند کمبریج ، این واقعیت بسیار کمتر رایج در رسانه های اجتماعی است. نویسنده: کیت میدلتون پیام به اما نیز به همان اندازه یک لحظه فوق العاده به افتخار یک موفقیت بسیار مهم بود.

  کیت ، عاشق تنیس ، بدون شک اکنون امیدوار است ، بدون شک ، اما رادوکانو در فینال اوپن ایالات متحده پیروز شود.  دیدگاهتان را بنویسید